Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím

Zdokonalená ikona. Lze vůbec něco dokonalého udělat ještě dokonalejším? Možné je zkusit následující: Důsledně využít osvědčené silné stránky současné generace modelu Transporter a nastavit tak nová měřítka ve své třídě. Společně s našimi zákazníky jsme tak vyvinuli spolehlivého partnera vybaveného novými detaily, které zajistí ještě větší pohodlí v průběhu pracovního dne, nejmodernějším infotainmentem a asistenčními a bezpečnostními systémy s nezaměněnými multifunkčními vlastnostmi bez kompromisů. Robustní a prostorný Transporter 6.1 – všestranný automobil pro všechny, kteří potřebují každý den něco dokázat.

Velmi atraktivní předprodejní bonus na objednávky do 18.10.

 

Spustit video

Přednosti 6.1

Přehledně:

Všechna vylepšení 6.1

  • Světlomety H7 s vysokou svítivostí
  • Mřížka chladiče v novém designu
  • Přední nárazník v novém designu
  • Nově navržená kola z lehké slitiny
  • Nové tmavé a vysoce odolné potahy sedadel
  • Modernizovaná palubní deska
  • Nové vlastnosti, jako např. funkce pro přepravu dlouhých předmětů - prodloužení nákladového prostoru až na 3,30 m
  • LED osvětlení v kabině a nákladovém prostoru/prostoru pro cestující
  • Nové asistenční systémy
  • Nový infotainment

Interiér 6.1 Kromě nové modernizované palubní desky okouzlí interiér vozu Transporter 6.1 dalšími detaily, jako např. funkcí pro přepravu dlouhých předmětů, možností zamykání nákladového prostoru, které umožňuje zamknutí nákladového prostoru nezávisle na kabině, nebo uzamykatelnou přihrádkou pod dvousedadlem spolujezdce. Transporter 6.1 zaujme také nejmodernějšími možnostmi připojení do sítě, které je součástí nejnovější generace infotainmentu. Zvýšená pozice sezení navíc zajišťuje větší přehled; celá řada odkládacích prostor se pak postará o pořádek uvnitř vozu.

Navigační systém "Discover Media"

Vaše informační centrum.

Nezáleží na tom, zda chcete v průběhu jízdy telefonovat, potřebujete aktuální informace o dopravě nebo si potřebujete zajistit zábavu: Volitelný navigační systém "Discover Media" s intuitivním ovládáním Vám umožňuje přístup k rozsáhlé nabídce užitečných funkcí a nenechá tak žádné přání nesplněné. Vy se díky tomu dostanete spolehlivě do cíle Vaší cesty a zažijete přitom zábavu v té nejlepší kvalitě.

Volkswagen We Connect

Váš přístup do světa inovativních služeb online.

Transporter 6.1 je na přání vybaven inovativními online funkcemi "WeConnect" a současně také nejnovější generací infotainmentu. I během jízdy tak můžete být online. "WeConnect" Vám přináší atraktivní prvky, díky nimž bude každá jízda ještě komfortnější a bezpečnější. Ať už se jedná o dopravní informace v reálném čase nebo aktuální zprávy z dané oblasti - Váš Transporter 6.1 má to nejlepší spojení do online světa.

Komfortní prvky 6.1 Udělejte si ve voze Transporter 6.1 pohodlí. Rozšířená sériová výbava, stejně jako mimořádné komfortní prvky přispívají k jednoduchému ovládání. Každý den si tak můžete pohodlně užívat i za volantem Vašeho vozu.

Elektromechanický posilovač řízení
Nabídka sedadel
Telefonní rozhraní „Comfort“
Elektromechanický posilovač řízení

Do cíle se dostanete snadno.

Elektromechanický posilovač řízení nabízí aktivní i adaptivní podporu téměř ve všech jízdních situacích a současně představuje základ pro nejmodernější asistenční systémy vozu Transporter 6.1.

Nabídka sedadel

Komfort sezení na vysoké úrovni.

Transporter 6.1 je sériově vybaven optimalizovaným a ergonomickým místem řidiče s plynule nastavitelným volantem. Zajímavým detailem je také uzamykatelná přihrádka pod dvousedadlem spolujezdce, která poskytuje dodatečnou ochranu pro Vaše cennosti.

Telefonní rozhraní „Comfort“

To nejlepší připojení do sítě.

Telefonní rozhraní "Comfort", které se dodává na přání, usnadňuje Vaši komunikaci a v závislosti na modelu umožňuje bezdrátové nabíjení Vašeho telefonu. Vaše ruce tak mohou zůstat tam, kde mají být - bezpečně na volantu.

Jízdní dynamika 6.1 Vysoce efektivní technologie motorů vozu Transporter 6.1 se vyznačuje vysokým výkonem, velkým krouticím momentem a hospodárností. Dokonalá volba pro všechny, kteří hodně a často cestují, a přesto si chtějí užívat jízdní dynamiku na nejvyšší úrovni.

Motory

Vysoký krouticí moment, silná trakce.

Transporter 6.1 je možné získat s různými variantami motoru a převodovky. Volitelná dvouspojková převodovka (DSG), jež řadí bez přerušení přenosu hnací síly, je navíc mimořádně komfortní a hospodárná. V nabídce je také pohon všech kol 4MOTION, díky kterému Transporter 6.1 s volitelnou mechanickou uzávěrkou diferenciálu zůstává i nadále automobilem s nejlepší průchodností terénem ve své třídě.

Asistenční systémy 6.1

Adaptivní tempomat ACC

Adaptivní tempomat, který je součástí výbavy za příplatek, automaticky přizpůsobuje rychlost vozidla rychlosti automobilu jedoucího vpředu a udržuje od něj řidičem nastavený odstup.

Funkce asistenčního systému ve videu je demonstrována na modelu Crafter.

Spustit video
Asistent pro udržování vozu v jízdním pruhu "Lane Assist"

S vozem Transporter 6.1 zůstanete ve stopě: Asistent pro udržování vozu v jízdním pruhu "Lane Assist"¹, ³, který je součástí výbavy za příplatek, zasáhne protipohybem řízení při neúmyslném opuštění jízdního pruhu a současně varuje řidiče akusticky i opticky upozorněním na displeji multifunkčního ukazatele.

Funkce asistenčního systému ve videu je demonstrována na modelu Crafter.

Spustit video
Asistent pro kompenzaci bočního větru

Teď už si může foukat, jak chce: Asistent pro kompenzaci bočního větru¹ je jednou ze součástí elektronického stabilizačního systému, která prostřednictvím automatického přibrzdění jednotlivých kol pomáhá udržet vůz ve stopě při nárazovém bočním větru.

Funkce asistenčního systému ve videu je demonstrována na modelu Crafter.

Spustit video
Parkovací asistent „Park Assist“

Parkovací asistent "Park Assist"¹ přebírá při parkování ovládání volantu. Řidič ovládá pouze pedály spojky, plynu a brzdy.

Funkce asistenčního systému ve videu je demonstrována na modelu Crafter.

Spustit video
Parkpilot s aktivní ochranou boků vozidla

Ve voze Transporter 6.1 zažijete pocit bezpečí kolem celého automobilu. Parkpilot s aktivní ochranou boků vozidla¹ monitoruje prostor po stranách vozu a opticky i akusticky varuje řidiče při kritickém přiblížení k překážkám nebo chodcům.

Funkce asistenčního systému ve videu je demonstrována na modelu Crafter.

Spustit video
Asistent pro vyjíždění z parkovacího místa Rear Traffic Alert

Asistent pro vyjíždění z parkovacího místa Rear Traffic Alert¹ varuje řidiče při couvání z parkovacího místa a při manévrování. V kritických situacích systém automobil automaticky nouzově zabrzdí a může tak snížit následky nehody.

Funkce asistenčního systému ve videu je demonstrována na modelu Crafter.

Spustit video
Regulace dálkových světel Light Assist

Systém po předchozí aktivaci, za úplné tmy a rychlosti jízdy nad 60 km/h automaticky zapíná dálková světla. Rozpozná-li protijedoucí nebo vpředu jedoucí vozidlo, dálková světla přepne na potkávací a brání tak oslnění ostatních řidičů.

Funkce asistenčního systému ve videu je demonstrována na modelu Crafter.

Newsletter 6.1 Přihlaste se k odběru newsletteru Volkswagen a získejte přístup k ještě zajímavějším informacím a faktům o voze Transporter 6.1.

Další postup

1 V rámci možností daných systémem.
2 Pro užívání služeb We Connect je nutné, aby uživatel měl vytvořený Volkswagen ID uživatelský účet, ke kterému má vytvořené uživatelského jméno a heslo. Stejné přihlašovací údaje použije při přihlášení ke službě We Connect. Dále je pro službu We Connect, resp. We Connect Plus nutné uzavřít další separátní smlouvu se společností Volkswagen AG. Pro bezplatné využívání služby We Connect Plus v úplné smluvní době je nutné, aby zákazník do 90 dnů po převzetí vozidla provedl jeho registraci u společnosti Volkswagen AG.
3 Řidič musí být kdykoli připraven převzít řízení a není zbaven odpovědnosti za předvídavý způsob jízdy.