Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím

Amarok Canyon

Ztělesnění touhy po dobrodružství. Ten, kdo chce přežít v divočině, potřebuje spoustu síly. Amarok Canyon proto kombinuje silný motor V6 TDI, s výkonem 150 kW, se stálým pohonem všech kol 4MOTION, osmistupňovou automatickou převodovkou a systémem Offroad ABS.

Přednosti nového vozu Amarok Canyon Součástí sériové výbavy je celá řada prvků zvyšující komfort cestujících.

Upoutá na první pohled

Autentický vzhled terénního vozu

Díky svému neopakovatelnému vzhledu zanechá strhující dojem. Ten může být umocněn exkluzivním oranžovým metalickým lakem Honey s matnými černými rozšířenými blatníky a světelnou rampou s dálkovými světlomety (3). Tyto výrazné detaily z něj dělají skutečný magnet.


3 Bude v nabídce později. 

V komfortu vstříc dobrodružství.

Celá řada zajímavých prvků v interiéru

Ve voze Amarok Canyon si užijete spoustu pohodlí. Jeho interiér zaujme zejména prostorností, vysokým komfortem a celou řadou luxusních detailů. Výbava modelu Amarok Canyon zahrnuje exkluzivní látkové potahy sedadel "Mithy Tamo" v kombinaci titanově černé a hnědé barvy s černým čalouněním zvýšených boků a švy v oranžové barvě, bezpečnostní pásy s konturami v oranžové barvě a pedály z ušlechtilé oceli. Multifunkční kožený volant s oranžovými švy zaujme díky své příjemné ergonomii a ovládání asistenčních prvků. Multifunkční ukazatel "Premium" zanechá vynikající dojem, díky svému barevnému displeji s vysokým rozlišením, zobrazením ve 3D perspektivě a animovaným menu. Navigační systém "Discover Media" Vám pak při jízdě po neznámé cestě usnadní orientaci pomocí kompasu a ukazatele nadmořské výšky.

Se srdcem vlka.

Šestiválcový přeplňovaný naftový motor

Amarok Canyon je vybaven motorem s výkonem 150 kW, který se dodává s 8stupňovou automatickou převodovkou. Zatímco první převodový stupeň je optimalizován pro rozjíždění s připojeným přívěsem, či jízdu v terénu, osmá rychlost je určena pro hospodárnou jízdu v nízkých otáčkách při cestování na dlouhé vzdálenosti. Unikátní je také kombinace se stálým pohonem všech kol 4MOTION. Amarok Canyon je rovněž sériově vybaven opatřením BlueMotion Technology, včetně systému "Start-Stop", který snižuje spotřebu paliva i emise.

Sériová výbava

Amarok Canyon

Chceme, abyste se na Váš užitkový vůz Volkswagen mohli vždy spolehnout. Proto jsme komfort, bezpečnost a spolehlivost zahrnuli již do sériové výbavy. A to bez ohledu na to, pro který z našich modelů se rozhodnete.

Auto, které rozumí mužům.

Amarok. 100 % V6. 100 % prémiový pickup.

 

Další postup