Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím

Veletrhy

IAA Užitkové vozy 2012

Pod heslem "Rozmanitost pro každý úkol" představil Volkswagen Užitkové vozy na veletrhu IAA Užitkové vozy 2012 v Hannoveru 120 vozidel ve svých expozicích s celkovou plochou přesahující 10 000 m2.

Autosalon Brno 2011

Na letošním Autosalonu Brno 2011 jsme na největší expozici představili naše poslední novinky. Přibližně 95 000 návštěvníků si tak pohromadě mohlo prohlédnout nového Craftera, nový Amarok, Caddy, Multivan Edition 25, či obytnou Californii.

Autoshow Praha 2009

Hned tři zbrusu nové modely představil Volkswagen návštěvníkům letošního autosalonu Autoshow Praha 2009, který se konal od 15. do 18. října na Výstavišti v Holešovicích. Za osobní vozy Volkswagen si odbyl svou českou premiéru nový Golf Variant, který přenáší kvality klasického Golfu šesté generace i pod kapotu verze kombi. Volkswagen Užitkové vozy poprvé v České republice představil nový Transporter a Multivan - dvě ze čtyř základních verzí (Transporter, Multivan, Caravelle a California) celosvětově nejprodávanějšího užitkového vozu Volkswagen, jehož se prodaly již miliony kusů. První setkání s návštěvníky a odbornou veřejností si na letošním autosalonu připsal Autoshow Praha také bestseller Passat, u nějž je nově možné u vznětového motoru 2.0 TDI kombinovat pohon všech kol 4Motion a dvouspojkovou převodovku DSG. Dalšími vozy, které si mohli návštěvníci Autoshow na expozici Volkswagen prohlédnout byly nové Polo, sportovní kupé Scirocco, čyřdveřové komfortní kupé Passat CC, terénní Tiguan R-line, lifestylový CrossTouran či ekologicky šetrný Passat TSI EcoFuel s pohonem na stlačený zemní plyn. 

Nejen v Průmyslovém paláci se však mohli návštěvníci setkat s modely Volkswagen. Přímo u vstupu na Výstaviště byl po celou dobu vystaven závodní speciál Race Touareg II, se kterým vyhrál tovární jezdec týmu Volkswagen Motorsport Giniel de Viliers letošní Rallye Dakar.

Autosalon Brno 2009

Pro návštěvníky nejdůležitějšího českého autosalonu připravil Volkswagen na největší expozici celou řadu novinek, a to jak na poli osobních, tak i užitkových vozů. V nově otevřeném Pavilonu P se představila pátá generace modelu Volkswagen Polo, vůz, který vymezuje nové hranice a standardy pro segment nižší třídy. Na své si přišli i fanoušci sportovního svezení, kteří se v české premiéře mohli pokochat novým Golfem GTI, a také zastánci minimálních provozních nákladů, pro které byl v Brně představen Passat TSI EcoFuel, první vůz s pohonem na zemní plyn na světě kombinující přímé vstřikování a dvojité přeplňování.

Autoshow Praha 2008

Na podzimním autosalonu Autoshow Praha si svou českou premiéru odbyla šestá generace Golfu, světového bestselleru. Společnost na stánku Volkswagen v Průmyslovém paláci pražského Výstaviště mu dělaly další novinky - sportovní kupé Scirocco, nejrychlejší Passat R36, Tuareg R50, čtyřdveřové komfortní kupé Passat CC a úsporná Jetta BlueMotion. Užitkové vozy Volkswagen zastupovaly modely Multivan United a Caddy Life Style.

Autotec Brno 2008

Na veletrhu užitkových vozů Autotec 2008 v Brně představila značka Volkswagen Užitkové vozy kompletní paletu svých modelů. Českou výstavní premiéru si odbyla novinka Caddy Maxi v provedení Life a skříňový vůz, návštěvníci si dále mohli prohlédnout Caddy EcoFuel s pohonem na stlačený zemní plyn, Transporter, Multivan, Caravelle, obytný vůz California a největšího zástupce značky - Volkswagen Crafter. Vystaveny na stánku Volkswagen byla osobní automobily s možností odpočtu DPH, jmenovitě Passat Variant, Golf Variant, Touran, Tiguan a Touareg.