Zavřít
 

28.4.2021 Multivan – chytré řazení přináší ještě více místa

Shift-by-wire: Signály kompaktního voliče převodovky DSG jsou v modelu Multivan přenášeny elektronicky. DNA modelu Multivan: Praktická ulička mezi předními sedadly pro snadný přístup do zadní části interiéru. Automaticky lepší: Nový Multivan má dvouspojkovou převodovku DSG v sériové výbavě.

Další informace
 

22.4.2021 Multivan – svoboda maximální variability

Kultovní model díky chytrému konceptu: Multivan nabízí již více než 35 let svobodu variabilního využití vnitřního prostoru. Nový evoluční stupeň: Volkswagen Užitkové vozy představí v novém Multivanu nový systém sedadel. Maximální variabilita: U nového kolejnicového systému lze lehká zadní sedadla snadno a rychle posouvat nebo vyjmout.

Další informace
 

22.4.2021 70 let „Samby“ – Kultovní Bulli z Hannoveru s exotickou přezdívkou

Světová premiéra na frankfurtském autosalonu IAA 1951. Do roku 1967 bylo vyrobeno 100 000 vozů. Z verze „Kleinbus Sonderausführung“ se stala „Samba“. Jeden z nejcennějších vozů Volkswagen na světě.

Další informace
 

19.4.2021 Miláčku, zmenšil se nám Bulli: Kultovní VW je poprvé k dispozici také jako miniatura od firmy PLAYMOBIL

Miniaturní Bulli nadchne všechny fanoušky. Předlohou pro model byl „Henrik the Red“, T1 z roku 1962. Originál si lze pronajmout v Hannoveru.

Další informace
 

15.4.2021 Multivan – od užitkového vozu k univerzálnímu multitalentu

Multivan, představený v roce 1985, je po čtyřech generacích ikonou segmentu MPV. Úspěšný příběh bude pokračovat. V roce 2021 bude na trh uveden nejlepší Multivan všech dob.

Další informace
 

26.3.2021 Volkswagen Užitkové vozy se ve střednědobém horizontu vrátí k silnému růstu

Značka Volkswagen Užitkové vozy založila novou divizi služeb pro mobilitu a autonomní jízdy. Nové modely Caddy a Multivan, elektromobil ID. BUZZ a nový Amarok – produktové portfolio bude během dvou let kompletně modernizováno a rozšířeno. Investice do technologií a výrobních závodů podpoří růst. Letos začnou testy s autonomními vozidly.

Další informace
 

12.3.2021 Volkswagen Užitkové vozy nabízí 5letou záruku za výhodných podmínek

Prodloužená záruka výrobce na 2+3 roky/200 000 km chrání zákazníky před nečekanými výdaji. Pětiletá záruka je nabízena pro modely Crafter, T6.1, Caddy 5 a Amarok. Poslední skladové vozy čtvrté generace Caddy jsou k dispozici s mimořádnou zárukou na 2+2 roky/1 000 000 km.

Další informace
 

8.3.2021 Made in Hannover: Závod Stöcken spustil před 65 lety výrobu kultovního Transporteru

V závodě, jehož výstavba trvala pouhý jeden rok, byla výroba zahájena 8. března 1956. Dodnes vyrobil hannoverský závod více než 10,3 milionu vozidel, z toho 9,2 milionu vozů Transporter. Předseda představenstva Intra: „Tento závod je ukázkovým příkladem transformace celé značky.“

Další informace
 

5.3.2021 Ve Velké Británii začíná zkušební provoz hlasového asistenta pro efektivnější doručování balíků

Volkswagen Užitkové vozy spolupracuje se společností Hermes na optimalizaci doručovacích vozidel. Pilotní projekt v londýnské aglomeraci: Hlasově ovládaná aplikace start-upu Neohelden podporuje doručování balíků zákazníkům. Asistent „Neo“ využívá infotainment Volkswagenu Transporter 6.1.

Další informace
 

1.3.2021 Volkswagen Užitkové vozy urychluje vývoj autonomních systémů pro mobilitu jako službu

Elektromobil ID. BUZZ bude jako první vozidlo koncernu Volkswagen jezdit také autonomně. Předseda představenstva Carsten Intra: „Významný přínos pro budoucí mobilitu a bezpečnost silničního provozu ve městech“.

Další informace
 

22.2.2021 Digitální asistent pomáhá doručovatelům vyhledávat a třídit balíky

Volkswagen Užitkové vozy spolupracuje se společností Hermes na optimalizaci doručovacích vozidel. Pilotní projekt v Bavorsku: Řešení start-upu Viscopic z Mnichova optimalizuje pořadí balíků ve vozidle pro doručování a digitálně podporuje jejich vyhledávání v nákladovém prostoru. Cíl: Zabránit zdlouhavému hledání a třídění při doručování, aby se mohl každý balík dostat k příjemci ještě rychleji.

Další informace
 

12.2.2021 Nový Volkswagen Caddy bude dohlížet na tak trochu jinou Jizerskou 50

Caddy 5. generace v domácí výstavní premiéře právě na Jizerské 50. Jedním z dílčích závodů se opět stane Volkswagen Bedřichovská 30, letos ve virtuální formě. Značka Volkswagen Užitkové vozy dlouhodobě podporuje české běžecké lyžování s vrcholnou akcí Jizerská 50.

Další informace
 

3.2.2021 Volkswagen Transporter T6.1 je Flotilové auto roku 2021 mezi lehkými užitkovými vozy

Transporter zvítězil v anketě FLEET DERBY-FLOTILA ROKU 2021 v kategorii „Užitkové vozy do 3,5 tuny“. Legendární „Téčko“ je první volbou provozovatelů a manažerů vozových parků v České republice. Vynikající užitné vlastnosti ve spojení s výhodnými celkovými náklady.

Další informace
 

5.1.2021 Volkswagen Caddy 5 vstupuje na český trh s akčními cenami

Zcela nový Caddy Cargo lze pořídit za akční ceny již od 399 000 Kč bez DPH, osobní modely začínají na 519 000 Kč včetně DPH. Druhý nejvyšší výbavový stupeň Caddy Life stojí od 595 000 Kč včetně DPH, nejluxusnější Caddy Style pak od 669 000 Kč včetně DPH. Nejmodernější asistenční systémy podporují bezpečnost a komfort.

Další informace
 

18.12.2020 Volkswagen T6.1 obdržel zlatou medaili pro nejbezpečnější lehký užitkový vůz

Organizace Euro NCAP testovala bezpečnost 19 lehkých užitkových vozů. Transporter T6.1 „stanovuje měřítka mezi lehkými užitkovými vozy“. Zákazníci mají pro T6.1 široký výběr asistenčních systémů.

Další informace
 

16.12.2020 Nové motory pro Transporter nabízejí nižší emise NOx i spotřebu paliva

Nově vyvinutý systém čištění výfukových plynů přesunutý blíže k motoru (MAR) pro modely T6.1. MAR a TwinDosing snižují emise NOx o více než 50 procent. Jako první bude nasazen v modelu T6.1 kombi a Multivan TDI 110 kW, všechny ostatní motorizace a varianty budou postupně následovat.

Další informace
 

18.11.2020 Dva noví lídři pro budoucnost vývoje užitkových vozů

Kai Grünitz je novým vedoucím vývoje značky Volkswagen Užitkové vozy. Christian Senger povede vývoj autonomní jízdy a MaaS/TaaS (mobilita a přeprava jako služba).

Další informace
 

16.11.2020 Volkswagen Užitkové vozy bude od roku 2024 vyrábět v Hannoveru nové prémiové elektromobily pro koncernové značky

Hlavní závod Volkswagen Užitkové vozy v městské části Stöcken bude rozšířen o výrobu pro další značky. Vytížení závodu zajistí tři nová SUV segmentu D pro koncernové značky. Investice do výrobního závodu ve výši 680 milionů eur.

Další informace
 

12.11.2020 Volkswagen Užitkové vozy podporuje osoby s tělesným hendikepem

Rozsáhlá nabídka zvýhodněných užitkových vozů Volkswagen pro držitele průkazů ZTP. Program „Volkswagen bez bariér“ nabízí zvýhodnění až 29 % na všechny modely a další bonusy. Volkswagen Užitkové vozy pokračuje ve spolupráci s Centrem Paraple.

Další informace
 

23.10.2020 Společnost NH Car otevřela v Praze na Strahově nový autosalon značky Volkswagen Užitkové vozy

Kompletní produktová řada od modelu Caddy až po kempovací Grand Californii na jednom místě. Strahovský autosalon je nejnovějším showroomem podle nového konceptu dealerství Volkswagen Užitkové vozy na území České republiky.

Další informace
 

7.10.2020 Příběh tiché jízdy na severní cíp Evropy aneb s obytným vozem e-Crafter na Nordkapp

S elektricky poháněným lehkým užitkovým vozem do širého světa. Model e-Crafter ujel více než 7500 km napříč Skandinávií. Speciální modul PlugVan proměnil e-Crafter v obytný automobil.

Další informace
 

1.10.2020 Centrem Prahy projelo 120 Transporterů všech generací

Oslavu sedmdesátin Transporteru nezastavila ani nepřízeň počasí. Sobotní spanilé jízdy se zúčastnil také lezec Adam Ondra. Zakladatel Transporterclubu předvedl vozy prvních tří generací.

Další informace
 

30.9.2020 Volkswagen Užitkové vozy prezentuje své letošní novinky ve virtuální webové expozici

Hlavním magnetem expozice je nový Caddy v rozmanitých variantách od verze Cargo až po Style. Další hvězdou je e-Crafter s širokým výběrem nástaveb od sklápěče až po záchranářské vozidlo. Šéf prodeje a marketingu Löw: „Zkrátka jsme naši veletržní expozici digitalizovali“.

Další informace
 

11.9.2020 35 let modelu Multivan: první osobní automobil, MPV a kempovací vůz v jednom

Nový segment: Multivan nově definoval rodinný automobil a vůz pro volný čas.
Úspěšný krok: před 35 lety vyplnil Multivan produktovou mezeru v řadě T3 mezi modely Joker (kempovací vůz) a Caravelle (verze pro přepravu osob).
Maximální rozmanitost: Volkswagen Užitkové vozy nabízí v roce 2020 Multivan 6.1 ve čtyřech základních výbavových verzích.

Další informace
 

24.6.2020 Volkswagen Užitkové vozy zve na unikátní oslavu 70. narozenin modelu Transporter

Oslavy 70. výročí Transporteru se uskuteční na Transportersrazu 2020 od 25. do 27. září. Sobotní program bude volně přístupný veřejnosti. Ambasadorem akce bude Adam Ondra a další známé osobnosti spolupracující se značkou Volkswagen Užitkové vozy.

Další informace
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen