Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím
Caddy skříňový vůz
od 513.154,- Kč včetně DPH ? od 424.094,- Kč bez DPH ?

Caddy skříňový vůz

Spolehlivě zvládne téměř každý úkol. Každý den s sebou přináší bezpočet výzev, které si většinou žádají rychlé, přitom však profesionální řešení. Díky skříňovému vozu Caddy máte k dispozici automobil, na který se můžete spolehnout v téměř každé situaci. Funkčnost, flexibilita a mnohostrannost – tento šikovný a kompaktní dodávkový vůz Vám nabízí vše, co potřebujete k profesionální prezentaci u Vašich zákazníků.

Galerie

Seznamte se pozoruhodnými detaily Caddy skříňového vozu z různých úhlů pohledu.

Seznamte se pozoruhodnými detaily Caddy skříňového vozu z různých úhlů pohledu.

Film o voze Caddy

Caddy v akci

Seznamte se s výhodami vozu Caddy.

Konečně je zase pondělí. Caddy skříňový vůz zapůsobí celou řadou komfortních funkcí. Ať už se jedná o inteligentní mobilní služby online, díky kterým se rychleji dostanete na místo Vaší příští práce, vysoce kvalitní infotainment systémy nebo topení a klimatizace, Váš pracovní den bude ve voze Caddy ještě příjemnější.

Car-Net
Rádia a navigační systémy
Multifunkční volant a multifunkční ukazatel
Topení a klimatizace
Mobilita s připojením do sítě

Získejte ty nejaktuálnější informace i na Vašich cestách.

Caddy skříňový vůz může být vybaven mnoha mobilními službami online. Propojte Váš užitkový automobil s Vaším chytrým mobilním telefonem a s internetem a získejte tak přístup k užitečným aplikacím nebo aktuálním dopravním informacím.

Moderní infotainment

Do cíle dojedete dobře informovaní a po cestě budete mít dobrou zábavu.

Infotainment systémy určené pro Caddy skříňový vůz Vám usnadní každý den a zaujmou uživatelsky příjemným ovládáním, nejlepšími možnostmi připojení a dobrým zvukem. Součástí sériové výbavy je rádio a rozhraní pro připojení mobilního telefonu.

Projev všestrannosti

V průběhu pracovního dne budete řídit velmi pohodlně.

Pomocí multifunkčního volantu v kůži můžete pohodlně ovládat multimédia, telefon nebo rychlost. Kromě toho můžete jeho prostřednictvím řídit také zobrazení aktuálních informací na displeji multifunkčního ukazatele, jako např. průměrné spotřeby, dojezdové vzdálenosti a mnoha dalších údajů.

Pohodlí na dosah ruky

Užívejte si příjemné pracovní klima.

Díky moderní klimatizaci lze pomocí jednoduchého nastavení ovládat teplotu v interiéru a zajistit tak i v horkých dnech příjemně chladný vzduch. Útulné prostředí při nízkých venkovních teplotách zajistí vyhřívání předních sedadel. O dobrý výhled z vozu se pak za nepříznivého počasí postará vyhřívání skla předního okna.

Rychle a bezpečně do cíle. Caddy skříňový vůz je možné vybavit inovativními asistenčními systémy, které Vám i Vašim spolupracovníkům usnadní cestu za prací nebo na místo Vašeho příštího jednání.

Multikolizní brzda
Airbagy
Parkovací systémy
Adaptivní tempomat ACC a systém „Front Assist“
Asistent pro rozjezd do kopce
Další bezpečnostní systémy
Bezpečnost sériově

Inovativní brzdový systém Vám přináší výhody.

Multikolizní brzda, která je součástí sériové výbavy, začne po nárazu brzdit automobil s cílem zabránit následným kolizím¹. Multikolizní brzda se aktivuje poté, co dva navzájem nezávislé senzory zaznamenají náraz. Po krátkém zpoždění je automobil krátkými brzdovými rázy zpomalován až do rychlosti 10 km/h. Řidič přitom může kdykoli opět převzít kontrolu nad vozem.

¹ V rámci možností daných systémem.

Jízda v bezpečí

Užívejte si tu nejlepší možnou ochranu.

Kromě čelních airbagů jsou sedadla řidiče a spolujezdce poprvé v rámci sériové výbavy vybavena také bočními a hlavovými airbagy, které poskytují cestujícím na předních místech tu nejlepší možnou ochranu při čelním a bočním nárazu. Čelní airbag na místě spolujezdce je možné deaktivovat pomocí klíčku zapalování.

Příjemná podpora

Usnadňují Vám parkování.

Inteligentní systémy podpory parkování ve skříňovém voze Caddy Vás při parkování akusticky varují před překážkami, usnadňují Vám manévrování nebo za Vás dokonce převezmou řízení.

Udržuje odstup

Váš chytrý pomocník při jízdě.

Adaptivní tempomat ACC, jenž se dodává na přání, automaticky přizpůsobí rychlost jízdy vpředu jedoucímu automobilu¹, od kterého udržuje řidičem zadaný odstup, a to až do nastaveného rychlostního limitu. Součástí ACC je také systém kontroly odstupu "Front Assist".

Systém kontroly odstupu "Front Assist" s funkcí nouzového brzdění City Brake²

Systém kontroly odstupu prostřednictvím radarových senzorů rozpozná situaci, kdy vzdálenost od překážky před vozidlem poklesne pod kritickou mez a pomáhá zkrátit brzdnou dráhu¹. V případě, že systém identifikuje nebezpečnou situaci, varuje řidiče opticky a akusticky a také brzdným rázem.

¹ V rámci možností systému.
² Do rychlosti 30 km/h.

Komfortní

Pomáhá při rozjíždění do kopce.

Asistent pro rozjezd do kopce, který je součástí sériové výbavy, brání při rozjezdu do svahu nežádoucímu couvnutí automobilu a zajišťuje tak komfortní ovládání vozu.

Spolehlivé

Zajišťují Vám preventivní ochranu.

Aby každá jízda byla maximálně bezpečná a uvolněná, je skříňový vůz Caddy vybaven praktickými bezpečnostními systémy, které mohou preventivně zasáhnout v kritických jízdních situacích.

Nízká spotřeba paliva. Pro Caddy skříňový vůz jsou k dispozici motory nové generace, které mají mimořádně klidný chod, jsou velmi hospodárné a navíc splňují emisní normu Euro 6. K dalším vlastnostem těchto pohonných jednotek patří efektivita a bezpečnost.

Technologie motorů
Motor TGI
Dvouspojková převodovka DSG
Pohon všech kol 4MOTION
Výkonné a hospodárné

Můžete se těšit na větší výkon a nižší spotřebu.

Pro Caddy skříňový vůz jsou připraveny motory nové generace, které mají mimořádně klidný chod a jsou velmi úsporné. Všechny motory jsou sériově vybaveny opatřeními BlueMotion Technology a splňují emisní normu Euro 6.

Bezpečný a výhodný

Jezděte na zemní plyn a šetřete trvale své náklady.

Ten, kdo chce šetřit, by se měl rozhodnout pro Caddy TGI BlueMotion, který efektivně spaluje jak stlačený zemní plyn (CNG - Compressed Natural Gas)¹, tak také benzin. V případě plných nádrží přednostně využívá cenově výhodný pohon na CNG.

¹ Jako palivo je možné použít zemní plyn, biometan a metan z ekologických zdrojů.

Větší efektivita

Užívejte si vysoký komfort jízdy.

Šestistupňová převodovka DSG (pro motory s výkonem 75 kW/102 k, 110 kW/150 k), resp. sedmistupňová převodovka DSG (pro motor s výkonem 92 kW/125 k) přeřadí díky automatickému systému v ideálním časovém okamžiku na již předvolený následující převodový stupeň. Výsledkem je komfort jízdy bez přerušení přenosu hnací síly. Na přání je převodový stupeň možné měnit také lehkým dotykem voliče převodovky.
 

Připravený na všechno

Zlepšuje trakci.

Caddy skříňový vůz s pohonem všech kol 4MOTION odvede spolehlivě svou práci zejména při extrémním počasí.

Snadné a bezpečné nakládání. Caddy skříňový vůz má objem nákladového prostoru až 4,7 m³ (v provedení Caddy Maxi skříňový vůz s dělenou přepážkou s možností otevření). Promyšlený systém pro uložení a zajištění nákladu Vám při práci usnadňuje každý pohyb. Dělicí přepážky, ochranné mříže a upevňovací lišty se postarají o bezpečný transport.

Odkládací plochy
Nákladový prostor
Provedení zadní partie
Skladný

Ideální organizace Vašeho pracovního dne.

Abyste se v průběhu Vaší práce mohli koncentrovat na to podstatné, je interiér skříňového vozu Caddy vybavený odkládacími přihrádkami s různou velikostí. Ať už se jedná o pracovní rukavice, skládací metr nebo krabičku s obědem - pořádek zde má své místo.

Funkční

Uspořádejte si Váš automobil podle účelu, ke kterému je určen.

Caddy skříňový vůz se prezentuje svou funkčností a může být vybavený mnoha variantami podlahy nákladového prostoru i dělicích přepážek. Uspořádejte si Vaše mobilní pracoviště podle Vašeho přání.

Všestranný

Nakládejte a vykládejte podle přání.

Nastoupit, vystoupit. Naložit, vyložit. Dveře užitkového automobilu se v průběhu pracovního dne několikrát otevřou a zavřou a jsou přitom silně namáhány. U vozu Caddy jsou proto zejména závěsy dveří, vodicí lišty a kliky přizpůsobené těmto vysokým nárokům. Přínosem je také malá výška nakládací hrany a různé varianty provedení dveří.

Další postup