Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím

Modely Amarok

Tam, kde ostatní dojedou ke hranicím svých možností, Amarok nekompromisně pokračuje dál po své vlastní cestě. Jako doposud žádný jiný pickup spojuje průchodnost terénem, flexibilitu a spolehlivost. Díky svému vysoce kvalitnímu interiéru a suverénním jízdním vlastnostem určuje nová měřítka, i pokud jde o komfort a dynamiku.

 

 

Nový Amarok

100% síla. 100% V6.

Nekompromisní v terénu. Temperamentní na asfaltu. Nový Amarok s motorem V6 je spojením všeho, co očekáváte od exkluzivního všestranného automobilu prémiové třídy: atraktivní design, robustní konstrukci a spoustu síly.

Showroom

Amarok Aventura

Zcela mimořádná ikona.

Prémiový model Aventura se díky Sportsbaru(3) a chromovaným prahovým trubkám s LED nástupním osvětlením prezentuje zcela mimořádným způsobem. Ostře modelované tvary umocňují dojem síly, kterou dále podtrhují zatmavené zadní světlomety a dvacetipalcová kola z lehké slitiny "Talca", jež jsou v této třídě jedinečná.

Showroom

Nový Amarok Dark Label

Projev síly, na který nezapomenete.

Elegantní černá všude, kam se podíváte: S novým vozem Amarok Dark Label projedete džunglí velkoměsta v dokonalém stylu. Celá řada prvků dodává tomuto designovému pickupu punc výjimečnosti, na kterém v luxusních čtvrtích města záleží.

Showroom

Amarok Canyon

Ztělesnění touhy po dobrodružství.

Ten, kdo chce přežít v divočině, potřebuje spoustu síly. Amarok Canyon proto kombinuje silný motor V6 TDI, s výkonem 150 kW, se stálým pohonem všech kol 4MOTION, osmistupňovou automatickou převodovkou a systémem Offroad ABS.

Showroom