Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím

Zdokonalená ikona. Lze vůbec něco dokonalého udělat ještě dokonalejším? Možné je zkusit následující: Důsledně využít osvědčené silné stránky současné generace modelu Multivan a navíc jej vybavit celou řadou atraktivních prvků. Výsledkem vývoje je inovativní průvodce s nejmodernějším infotainmentem, asistenčními a bezpečnostními systémy s nezměněnými multifunkčními vlastnostmi bez kompromisů. Robustní a prostorný Multivan 6.1 – všestranný automobil pro všechny, jejichž život je v neustálém pohybu.

Spustit video

Přednosti 6.1

Přehledně:

Všechna vylepšení 6.1

  • Světlomety (H7 a LED)
  • Zadní světla (standardní provedení i LED)
  • Mřížka chladiče v novém designu
  • Nárazník v novém designu
  • Nová kola z lehké slitiny
  • Nové, vysoce kvalitní potahy sedadel
  • Modernizovaná palubní deska
  • Nový infotainment s úhlopříčkou až 23 cm (9,2 palce)
  • Nové asistenční systémy

Interiér 6.1 Pohled na budoucnost: Kromě nové digitální přístrojové desky „Digital Cockpit“ s úhlopříčkou 26 cm (10,25 palce) okouzlí Multivan 6.1 nejmodernějšími možnostmi připojení do sítě prostřednictvím nejnovější generace infotainmentu ve středové konzole, jehož součástí je také dotykový displej s úhlopříčkou 23 cm (9,2 palce). K mimořádnému pohodlí navíc přispívá zvýšená pozice sezení a bederní opěrky s možností nastavení ve čtyřech směrech; celá řada odkládacích přihrádek ve voze pak zajistí dokonalý přehled.

Digitalizace 6.1

Digitání přístrojová deska "Digital Cockpit"

Vaše nové řídicí centrum

Tachometr budoucnosti: Od linie Comfortline mohou být klasické přístroje nahrazeny luminiscenčním displejem s vysokým rozlišením a úhlopříčkou 23 cm (9,2 palce) - u linie Highline je tento displej dokonce součástí sériové výbavy. Inovativní displej poskytuje řidiči spoustu dalších informací, které dalece přesahují pouhý údaj o aktuální rychlosti nebo stavu paliva v nádrži.

Navigační systém Discover Pro

Váš nejmodernější infotainment.

Nezáleží na tom, zda chcete v průběhu jízdy telefonovat, zda potřebujete aktuální informace o dopravě nebo si potřebujete zajistit zábavu: Navigační systém "Discover Pro" s intuitivním ovládáním nenechá žádné přání nesplněné. Umožňuje například přístup k rozsáhlé nabídce užitečných funkcí, které lze ovládat pomocí gest. Vy se tak dostanete spolehlivě do cíle Vaší cesty a zažijete přitom zábavu v té nejlepší kvalitě.

Volkswagen We Connect

Váš přístup do světa inovativních služeb online.

Multivan 6.1 je sériově vybaven inovativními online funkcemi "We Connect" a současně také nejnovější generací infotainmentu. I během jízdy tak můžete být online. "We Connect" Vám přináší atraktivní prvky, díky nimž bude každá jízda ještě komfortnější a bezpečnější. Ať už se jedná o dopravní informace v reálném čase, aktualizace map nebo možnost odemčení vozu pomocí aplikace - Váš Multivan 6.1 má to nejlepší připojení do online světa.

Komfortní prvky 6.1 Udělejte si ve voze Multivan 6.1 pohodlí. Rozšířená sériová výbava, stejně jako mimořádné komfortní prvky přispívají k jednoduchému ovládání, které je srovnatelné s řízením osobního automobilu. Každý den si tak můžete pohodlně užívat i za volantem Vašeho vozu.

Elektromechanické řízení
Sedadla
Telefonní rozhraní „Comfort“
Elektromechanické řízení

Do cíle dojedete s lehkostí.

Elektromechanické řízení vozu Multivan 6.1 Vám poskytuje aktivní i adaptivní podporu v téměř všech jízdních situacích. Nová koncepce posilovače řízení je ve voze Multivan 6.1 navíc základem pro nejmodernější asistenční systémy.

Sedadla

Vysoký komfort sezení.

Multivan 6.1 je již z výroby vybaven mimořádně pohodlnými sedadly, která lze navíc na přání vybavit bederními opěrkami s možností nastavení ve 4 směrech. Samostatná sedadla¹, kterými je vůz vybaven, lze velmi snadno otočit a variabilně posouvat.

Telefonní rozhraní „Comfort“

To nejlepší připojení do sítě.

Sériové telefonní rozhraní "Comfort" Vám usnadňuje komunikaci a v závislosti na modelu chytrého mobilního telefonu navíc umožňuje jeho bezdrátové nabíjení. Vaše ruce tak mohou spočívat tam, kde mají být - bezpečně na volantu.

Jízdní dynamika 6.1 Vysoce efektivní technologie motorů vozu Multivan 6.1 se vyznačuje vysokým výkonem, velkým krouticím momentem a hospodárností. Dokonalá volba pro všechny, kteří hodně a často cestují, a přesto si chtějí užívat jízdní dynamiku na nejvyšší úrovni.

Motory

Vysoký krouticí moment, silná trakce.

Multivan 6.1 je možné získat s různými variantami motoru a převodovky. Volitelná dvouspojková převodovka (DSG), jež řadí bez přerušení přenosu hnací síly, je navíc mimořádně komfortní a hospodárná. V nabídce je také pohon všech kol 4MOTION, díky kterému Multivan 6.1 zůstává i nadále automobilem s nejlepší průchodností terénem ve své třídě.

Asistenční systémy 6.1

Adaptivní tempomat ACC

Adaptivní tempomat2 automaticky přizpůsobuje rychlost vozidla rychlosti automobilu jedoucího vpředu a udržuje od něj řidičem nastavený odstup.

Funkce asistenčního systému ve videu je demonstrována na modelu Crafter.

Spustit video
Asistent pro udržování vozu v jízdním pruhu "Lane assist"

S vozem Multivan 6.1 zůstanete ve stopě: Asistent pro udržování vozu v jízdním pruhu²,³, který je součástí příplatkové výbavy, zasáhne protipohybem řízení při neúmyslném opuštění jízdního pruhu a současně varuje řidiče akusticky i opticky upozorněním na displeji multifunkčního ukazatele.

Funkce asistenčního systému ve videu je demonstrována na modelu Crafter.

Spustit video
Asistent pro kompen­zaci bočního větru

Teď už si může foukat, jak chce: Asistent pro kompenzaci bočního větru² je jednou ze součástí elektronického stabilizačního systému, která prostřednictvím automatického přibrzdění jednotlivých kol pomáhá udržet vůz ve stopě při nárazovém bočním větru.

Funkce asistenčního systému ve videu je demonstrována na modelu Crafter.

Spustit video
Parkovací asistent „Park Assist“

Parkovací asistent "Park Assist"2 přebírá při parkování ovládání volantu. Řidič ovládá pouze pedály spojky, brzdy a plynu.

Funkce asistenčního systému ve videu je demonstrována na modelu Crafter.

Spustit video
ParkPilot s aktivní ochranou boků vozidla

Ve voze Multivan 6.1 zažijete pocit bezpečí kolem celého automobilu. ParkPilot s aktivní ochranou boků vozidla² monitoruje prostor po stranách vozu a opticky i akusticky varuje řidiče při kritickém přiblížení k překážkám nebo chodcům.

Funkce asistenčního systému ve videu je demonstrována na modelu Crafter.

Spustit video
Asistent pro vyjíždění z parkovacího místa „Rear Traffic Alert“

Asistent pro vyjíždění z parkovacího místa "Rear Traffic Alert"² varuje řidiče při couvání z parkovacího místa a při manévrování. V kritických situacích systém automobil automaticky nouzově zabrzdí a může tak snížit následky nehody.

Funkce asistenčního systému ve videu je demonstrována na modelu Crafter.

Spustit video
Regulace dálkových světel „Light Assist“

Systém po předchozí aktivaci, za úplné tmy a rychlosti jízdy nad 60 km/h automaticky zapíná dálková světla. Rozpozná-li protijedoucí nebo vpředu jedoucí vozidlo, dálková světla přepne na potkávací a brání tak oslnění ostatních řidičů.

Funkce asistenčního systému ve videu je demonstrována na modelu Crafter.

Newsletter 6.1 Přihlaste se k odběru novinek Volkswagen. Získáte tak ještě více zajímavých faktů a informací o voze Multivan 6.1.

Další postup

1. U linie Multivan Trendline se samostatné sedadlo v první řadě prostoru pro cestující dodává na přání.
2. V rámci možností daných systémem.
3.  Řidič musí být kdykoli připraven převzít řízení a není zbaven odpovědnosti za předvídavý způsob jízdy.