Zavřít

Velké výročí velké ikony

Když v roce 1950 opustil továrnu Volkswagenu první užitkový vůz řady T označovaný jako Bulli (z německého Bus, Lastwagen und Lieferwagen), nikdo netušil, jak moc významným se stane pro řemeslníky, cestovatele i rodiny po celém světě. Skutečný originál v kategorii užitkových vozů tak letos slaví unikátních 70 let nepřerušené výroby v šesti generacích. 

Oslavte toto velké výročí s námi a staňte se členem unikátní rodiny majitelů řady T. Máme pro Vás připravenou mimořádnou nabídku v modelových řadách Transporter, Caravelle, Multivan i California, které nyní pořídíte se zvýhodněním až 406.000 Kč vč. DPH.

70 let snu o štěstí

Volkswagen T1, zakladatel segmentu moderních užitkových a víceúčelových vozů, doslova změnil způsob, jakým se nahlíželo na cestování. Stal se vysněným členem mnoha rodin po celém světě, průvodcem na výpravách za dobrodružstvím, ale i součástí mnoha hudebních skupin při jejich cestě za štěstím.

70 let snu o svobodě

Druhá generace užitkových vozů Volkswagen (T2) se stala skutečnou ikonou, vyráběnou v mnoha pracovních i osobních verzích. Zakladatel segmentu moderních kempovacích vozů se stal vysněným členem mnoha rodin po celém světě, průvodcem na výpravách za dobrodružstvím, který doslova změnil způsob, jakým se nahlíželo na cestování.
V 60. letech prožil spolu s hippies léto lásky a stal se svědkem snu o svobodě jedné generace nejen v zámoří, ale i u nás v Evropě.

70 let snu o úspěchu

Čtvrtá generace řady znamenala skutečnou revoluci v koncepci vozu. Přechod na přední pohon s motorem vpředu přinesl mnoho výhod. Díky robustní konstrukci se stal symbolem spolehlivosti, vizitkou všech řemeslníků a živnostníků. Vůz, který v 90. letech také u nás pomáhal na cestě k úspěchu se stal stejnou legendou jako jeho předchůdci.

Akční modely 70 let Bulli*

Transporter již od
505.000 Kč bez DPH

Akční modely Transporter 70 let Bulli jsou v nabídce jak ve verzi skříňové, tak jako oblíbené Kombi:

Transporter skříň získáte v akční nabídce již za 505.000 Kč bez DPH s motorem 2.0 TDI 66 kW (90 k).

Transporter Kombi ve dvou verzích:
- krátký rozvor, 81 kW (110 k), 5 míst již za 595.000 Kč bez DPH
- dlouhý rozvor, 110 kW (150 k), 5 míst se zvýhodněním až 292.000 Kč vč. DPH

Společná je pro všechny verze bohatá sériová výbava zahrnující mj. klimatizaci, rádio, elektrické ovládání oken atd.

Multivan se zvýhodněním
až 408.000 Kč vč. DPH

Multivan 6.1 70 let Bulli - v limitované edici přichází dva akční modely.

Multivan Trendline za cenu 1.099.000 Kč vč DPH s bohatou výbavou vč. třízónové klimatizace, LED světel, parkpilota vpředu a vzadu, tempomatu a mnoho dalšího s motorem 2.0 TDI o výkonu 110 kW (150 k).

Druhou nabídkou je Multivan Highline s motorem 2.0 TDI o výkonu 146 kW (199 k) a automatickou dvouspojkovou převodovkou DSG a pohonem všech kol 4Motion, rozsáhlou výbavou, dvoubarevným lakem v ceně metalízy navíc se zvýhodněním až 408.000 Kč vč DPH.

California 6.1
70 let Bulli

Oslavit velké výročí můžete i v dalším ikonickém voze - Californii 6.1, kterou nyní pořídíte v 4-5 místné verzi s minikuchyňkou se zvýhodněním až 349.000 Kč vč. DPH.

Pořiďte si Transporter s 0% úrokem

• Úvěr s 0% úrokem od Volkswagen Financial Services.
• Doba úvěru do 24 měsíců.
• Splátka předem alespoň 70 % ceny

*Akční nabídka modelů 70 let Bulli je platná při objednání a dodání vozu do konce listopadu 2020 nebo do vyčerpání kvót (podle toho co nastane dříve).

Obrázky všech modelů jsou pouze ilustrativní a mohou obsahovat prvky příplatkové výbavy.

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen