Zavřít

Ahoj zimo.
Těšíme se!

Zimní servis Volkswagen

 

Zimní servis Volkswagen

Zdravíme Tě, zimo. Počítáme s Tebou, a proto jsme pro naše zákazníky připravili pestrou nabídku zimních pneumatik s bezplatnou PneuGarancí, výhodné servisní úkony s Originálními díly Volkswagen®, široký sortiment Originálního příslušenství Volkswagen® a zimní servisní prohlídku vozu v našich autorizovaných servisech.
Nabídka platí do 31. 12. 2020. 

Tak ahoj, zimo. Jsme připraveni a těšíme se!

Střešní box na lyže
a zavazadla Comfort

Střešní box Volkswagen Original Comfort má optimalizovaný, aerodynamický tvar, který maximálně redukuje nepříjemné rušivé zvuky za jízdy. Vyznačuje se inovativním předmontovaným rychloupínáním a inovativním systémem "DuoLift", který umožňuje pohodlné otevírání z obou stran. Střešní box disponuje 3bodovým centrálním zamykáním a je k dostání v černé barvě s vysokým leskem. Nosnost 75 kg.

000071200AE | 460 l, 230 x 75 x 40 cm | 15 250 Kč
000071200AD | 340 l, 190 x 75 x 39 cm | 14 480 Kč

Střešní nosiče a příčníky

Originální příčníky Volkswagen jsou ideální systémovou základnou pro všechny nástavby. Jsou testované podle přísných norem Volkswagen City Crash Plus, kompletně smontované a lze je snadno a bez komplikací připevnit na střešní podélníky Vašeho vozu Volkswagen. Lze je uzamknout, a tak bezpečně zajistit proti krádeži. Snadno namontovatelný aerodynamický profil se strukturovaným povrchem minimalizuje hluk větru. K dispozici pro všechny modely.

3G9071151 | Passat Variant | 5 160 Kč

Sada gumových koberců Premium

Přesně lícující koberce mají protiskluzovou spodní stranu a jsou snadno omyvatelné. S nápisem modelu vozidla. Sada 4 ks. K dispozici pro všechny modely.
Koberce jsou 100% recyklovatelné, velmi pevné a s dlouhou životností. Kvalitní materiál umožňuje, že jsou originální koberce výrazně lehčí než ty běžné.

2K1061500B 82V | Caddy 4 | 2 170 Kč

LED vstupní osvětlení

Při otevření dveří se promítá logo VW přímo na podlahu vstupního prostoru a stylově tak usnadňuje nastupování a vystupování.

000052120B | Staré logo | 2 660 Kč
000052120C | Nové logo | 2 790 Kč

Volkswagen Pneuservis

Náš Volkswagen Pneuservis poskytuje kompletní péči o pneumatiky. Poradíme a namontujeme nejvhodnější pneumatiky s 3letou PneuGarancí pro Váš vůz. Nabízíme také jejich uskladnění, očištění, vyvážení a zdarma ekologickou recyklaci opotřebovaných pneumatik. Volkswagen Pneuservis je All inclusive služba pro Vás.

Poukaz na služby pneuservisu Volkswagen

Využijte poukaz na montáž, uskladnění, nebo nákup pneumatik či kompletních kol. Podmínkou je zakoupení čtyř kusů nových pneumatik, nebo sady kompletních kol.

Plus plán

Všechny cesty vedou k výhodám. 

Plus plán je knížka plná slevových poukazů na servisní úkony, nákup Originálních, Výměnných a Economy dílů Volkswagen® a Originálního příslušenství Volkswagen® pro osobní i užitkové vozy. S poukazy z Plus plánu ušetříte nemalé finanční prostředky.
Knížka je pro Vás připravena k vyzvednutí v našich autorizovaných servisech Volkswagen.

Svěřte se do péče odborníků!

Volkswagen STK Service. 

Prevence je vždy lepší než později řešit nepříjemné následky. To platí nejen pro Vaše zdraví, ale také pro Váš vůz. A nejlepší preventivní prohlídka je samozřejmě u skutečných odborníků. Jen v autorizovaných servisech Volkswagen se Vašemu vozu dostane skutečně profesionální péče se zárukou. Náš odborný servis je navíc spojen se zajištěním známky z technické kontroly a emisí zdarma. (Prohlídka vozidla a odstranění případných závad před technickou kontrolou jsou zpoplatněny dle platného ceníku.)

Originální díly Volkswagen®

S Originálními díly Volkswagen® budete po provedení opravy nebo údržby jezdit bezpečně a komfortně a Váš vůz zůstane stoprocentním originálem. Staráme se o to, aby byly originální díly neustále k dispozici pro všechny vozy Volkswagen. A to nejen po krátkou dobu, ale i po celá léta po ukončení výroby daného modelu.

AKCE
Baterie 59 Ah/320A Start-Stop
Pro modely Arteon, Jetta, Tiguan, Beetle, Golf, Golf GTI, od roku výroby 2015.
000915105EB | ̶5̶ 5̶8̶0̶ K̶č̶ 5 150 Kč

Vložka vzduchového filtru
Pro vozy Tiguan, Beetle, Caddy, Jetta, Passat, Touran od r. v. 2007.
1K0129620D | 760 Kč 

Bližší informace o použitelnosti dílů pro konkrétní vozidlo podá kterýkoliv autorizovaný servisní partner.

Zimní servisní prohlídka

V rámci zimní servisní prohlídky provedeme pečlivou kontrolu
technického stavu Vašeho vozu a zkontrolujeme:

· brzdovou soustavu
· výfukový systém
· kola a pneumatiky
· stěrače a ostřikovače
· stav baterie
· plochý / drážkový řemen
· klimatizaci a topení
· provozní kapaliny
· chladicí systém
· světla včetně správného nastavení

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen