Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím

Nová Grand California.

Spustit video

Velká svoboda existuje! V novém voze Grand California 600¹ nebo v novém voze Grand California 680¹. Někteří to nazývají „volání dálek“, jiní zase „touha po dobrodružství“. Je ale vlastně jedno, jaký výraz použijete. Ti, kteří jsou vášnivými cestovateli, ten pocit důvěrně znají: Touhu po objevování neznámých míst. Nechuť vše dopředu naplánovat. Nutkání prostě vyrazit a následovat volání dálek. California je již po desetiletí ztělesněním této svobody. Její větší sourozenec – nová Grand California – nabízí ještě větší nezávislost. S ní máte vždy k dispozici svou plně vybavenou domácí kuchyň, obývací pokoj, ložnici i koupelnu. Na této stránce najdete spoustu informací o novém domově na kolech. Příjemnou zábavu.

Nová Grand California.

Nová Grand California.

Grand dovolená ve dvou provedeních. Někdo tráví dovolenou ve dvou, jiní zase s celou rodinou. Někteří preferují co možná nejvíce obytného prostoru, zatímco jiní maximální prostor pro spaní. Abyste se na Vaší vysněné dovolené mohli cítit jako doma, je nová Grand California k dispozici ve dvou variantách. Přizpůsobí se tak každé cestě i každému životnímu stylu.

Místo pro vše a pro všechny.

Nová Grand California 600

Čím více spolucestujících, tím krásnější dovolená. Nová Grand California 600 proto nabízí nejenom velkou příčně umístěnou postel o rozměrech 193 x 136 cm, ale také útulnou patrovou postel pod střechou se dvěma místy na spaní a délkou lůžka cca 170 cm. Své místo si zde na 6 metrech délky a až 3,06 m výšky najdou čtyři cestovatelé i všechna jejich zavazadla.

Komfort na čtyřech kolech.

Nová Grand California 680

K navození pocitu pohodlí je nutný prostor a ten poskytne nová Grand California 680. Při délce 6,80 m a výšce 2,96 m nabízí kromě prostorné zadní postele s rozměry 200 x 167 cm spoustu úložného prostoru a volnost pohybu. Pro všechny cestující je tak k dispozici ještě více místa a pohodlí.

Pět místností, které tvoří jeden grand domov. V útulné ložnici si můžete nechat zdát sny. V kuchyni vykouzlíte ty nejrozmanitější pochoutky. V obývacím pokoji strávíte společný čas při jídle, klábosení a smíchu. V koupelně nastartujete správně každý nový den. A mezitím budete trávit čas ve venkovním pokoji v přírodě. Ať společně, nebo každý tak trochu v soukromí. Mezi vlastními čtyřmi stěnami je to prostě nejhezčí. Nová Grand California proto nabízí různé obytné prostory. Vy se tak budete na každém místě na světě cítit jako doma.

Ložnice
Koupelna
Kuchyně
Obývací pokoj
Venkovní pokoj
Grand ložnice

Ať v patře, napříč nebo po délce, zde se vyspí dobře každý.

Zcela upřímně - každý nejraději spí ve své vlastní posteli. Na polštáři, který je načechraný tím správným způsobem. Na matraci, jež péruje přesně tak, jak to máte rádi. Proto je ve Vašem domově na čtyřech kolech zabudovaná Vaše vlastní postel. Nová Grand California 600 je vybavena dvěma útulnými lůžky v patře pod velkým střešním vikýřem a velkou postelí umístěnou napříč. Nabízí tak místo pro čtyři osoby. Nová Grand California 680 je pak vybavena velkou postelí umístěnou podélně a poskytuje tak ještě více komfortu. Dobrou noc.

Grand koupelna

Umýt se, vysprchovat se a cítit se dobře.

Každý, kdo uprostřed noci klopýtal přes celý kemp do umývárny, ví, že to není nic příjemného. Stejně jako studené společné sprchy. Ještě horší jsou místa, na kterých není ani jedna z těchto variant k dispozici. Na dovolené si chce člověk při vší nezávislosti užít alespoň trochu pohodlí. Je proto skvělé, že je nová Grand California vybavena kompletně zařízenou koupelnou. Sbohem umývárno v kempu, už tě nikdy nebudu potřebovat.

Grand kuchyně

Nejlépe chutná jídlo, které si sami připravíte.

Mořské plody na malém trhu, kde je brzo po ránu prodává místní rybář. Pomeranče, které jste si sami natrhali v malém sadu za nejbližším statkem. Rajská jablka, která voní jihem a sluncem. Kdo by chtěl jít do restaurace, když ty nejlepší místní pochoutky má přímo u dveří svého domova na čtyřech kolech? Díky plně vybavené kuchyňské lince s plynovým vařičem, dřezem, lednicí a spoustou úložných prostor si v novém voze Grand California můžete zcela jednoduše vykouzlit místní speciality.

Grand obývací pokoj

To nejkrásnější místo pro setkání od severomořského ostrova Sylt až po Itálii.

Obývací pokoj je středobodem každého domova. I když si každý jde za svými vlastními zájmy - zde se všichni nakonec opět sejdou. Moderní sezení ve voze Grand California nabízí spoustu místa pro hry, čtení, sledování filmů, klábosení i prosté společné trávení času. Vždyť to je právě to, o co na dovolené jde.

Grand venkovní pokoj

Jediný krok stačí k tomu, abyste byli venku.

Když slunce svítí celý den, večery nejsou nikdy dost dlouhé a v noci potřebujete maximálně lehký svetr, chtěli byste všechen čas strávit nejraději venku. Nová Grand California proto nabízí ještě více prostoru - stačí pouze vysunout elektricky ovládaný schůdek a užívat si místo před vozem jako pohodlný venkovní pokoj. A to ať s kempinkovým nábytkem, nebo bez něj.

Grand sériová výbava. Chceme, abyste se na Váš užitkový vůz Volkswagen mohli vždy spolehnout. Proto jsme komfort, bezpečnost a spolehlivost zahrnuli již do sériové výbavy. A to bez ohledu na to, pro který model z nabídky se rozhodnete.

Nová Grand California 600

Grand domov.

Nová Grand California 680

Grand hotel.

Uvedení na trh. Nová Grand California bude uvedena na trh v druhé polovině roku 2019 a obohatí tak tento automobilový segment o jeden z nejmodernějších cestovních automobilů současnosti. Více informací získáte u Vašeho prodejce automobilů Volkswagen Užitkové vozy.

Grand California Newsletter Přihlašte se k odběru newsletteru Volkswagen a získejte tak aktuální informace o modelu Grand California.

1. Označení modelu udávají celkovou délku vozidla v centimetrech.