Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím

Transporter skříňový vůz

Pro velké a těžké úkoly. Transporter skříňový vůz za 65 let své existence se stále přizpůsobuje rostoucím nárokům. Jeho nákladový prostor se v současnosti vyznačuje funkčností a mnohostranností tak, jako nikdy v minulosti. Příkladné zpracování je výchozím předpokladem, aby tento pracovní nástroj dlouhodobě plnil úkoly, které jsou pro něj určené. Dva rozvory a tři varianty střechy vytvářejí nákladový prostor o objemu až 9,3 m³. Užitečná hmotnost může být až 1,4 t.

Galerie

Seznamte se pozoruhodnými detaily skříňového vozu Transporter z různých úhlů pohledu.

Seznamte se pozoruhodnými detaily skříňového vozu Transporter z různých úhlů pohledu.

Videa

Televizní spot Transporter.

Transporter. Profesionál v každém směru.

Transporter v akci.

Seznamte se s výhodami vozu Transporter.

Přesvědčivá výbava. Ať už se jedná o inteligentní mobilní služby online, vysoce kvalitní infotainment systémy nebo topení a klimatizace – výbava skříňového vozu Transporter zajistí, aby Vaše jízdy byly maximálně pohodlné.

Car-Net
Rádia a navigační systémy
Topení a klimatizace
Bederní opěrka s elektrickým ovládáním
Komfortní paket „Kabina řidiče“
Mobilita s připojením do sítě

Získejte ty nejaktuálnější informace i na Vašich cestách.

Připojte Váš Transporter k Vašemu chytrému mobilnímu telefonu a k internetu a získejte tak přístup k užitečným aplikacím nebo aktuálním dopravním informacím.

Moderní infotainment

Při jízdě do cíle Vaší cesty si můžete užívat dobrou zábavu.

Transporter skříňový vůz zaujme také svými infotainment systémy. Nabídka zahrnuje nejnovější rádia a navigační systémy, které jsou zárukou nejlepší zábavy a dokonalé orientace.

Pohodlí na dosah ruky

Užívejte si stále příjemné klima.

Díky moderní klimatizaci lze pomocí jednoduchého nastavení ovládat teplotu v interiéru a zajistit tak i v horkých dnech příjemně chladný vzduch. Nezávislé topení pak zajistí příjemné pocity při nízkých venkovních teplotách. O dobrý výhled z vozu se pak za nepříznivého počasí postará vyhřívání skla předního okna.

Komfortní

Udělejte si to ještě pohodlnější.

Výškově nastavitelné ergonomické sedadlo řidiče je možné na přání doplnit bederní opěrkou s elektrickým ovládáním, která umožní vytvořit si komfort na míru.

Výbava za příplatek.

Vysoká užitná hodnota

Praktické doplňky, které oceníte.

Komfortní paket "Kabina řidiče" obsahuje přihrádku na brýle, čtecí světlo, odkládací přihrádky na samostatných sedadlech, sluneční clony s kosmetickými zrcátky, madla na A-sloupcích karoserie, dvoutónovou houkačku, osvětlení přístrojové desky s plynulou regulací jasu a 12voltovou zásuvku na palubní desce.

Výbava za příplatek.

Pokrok v pohybu. Inovativní asistenční a bezpečnostní systémy Vás podporují v kritických jízdních situacích a pomohou Vám vyhnout se nebezpečí. Můžete se těšit na jejich skutečnou všestrannost.

Bezpečnostní systémy
Parkovací systémy
Asistenční systémy
Systémy osvětlení
Bezpečnost jako součást sériové výbavy

Tato inteligentní technika bude zdrojem nadšení.

Díky bezpečnostním systémům skříňového vozu Transporter jste připraveni téměř na vše. Systémy v případě potřeby zasáhnou a mohou tak minimalizovat nebezpečí vyvolaná silničním provozem.

Vidí tam, kam Vy ne.

Usnadňují Vám parkování.

Inteligentní systémy podpory parkování ve skříňovém voze Transporter Vás při parkování akusticky varují před překážkami, usnadňují Vám manévrování nebo za Vás dokonce převezmou řízení.

Předvídaví asistenti

Pomáhají Vám v kritických jízdních situacích.

Inteligentní asistenční systémy skříňového vozu Transporter Vás upozorní na nebezpečí při změně jízdního pruhu a varují Vás při rozpoznání únavy. Díky tomu je jízda ještě komfortnější.

Viditelná výhoda

Užijte si permanentně optimálně osvětlenou vozovku.

Rozhodnout se můžete pro dálková světla s automatickým přepínáním, stejně jako pro další světlomety, které Vám při odbočování za špatné viditelnosti osvětlují cestu.

Pokrokové technologie pohonu Nejnovější generace motorů určených pro skříňový vůz Transporter splňuje emisní normu Euro 6 a zaujme svou mimořádně nízkou spotřebou paliva. Technologie, které určují budoucí směr vývoje, přispívají k další úspoře paliva.

Technologie motorů
Dvouspojková převodovka DSG
Pohon všech kol 4MOTION
Výkonné a hospodárné

Motory nejnovější generace s nízkou spotřebou paliva.

Každý motor z nabídky pro Transporter skříňový vůz má mimořádně nízkou spotřebu, aniž by to mělo negativní vliv na radost z jízdy.

Inovativní technologie

Užívejte si vysoký komfort jízdy.

Sedmistupňová dvouspojková převodovka DSG, která se dodává na přání, umožňuje plně automatickou a téměř nepostřehnutelnou změnu převodových stupňů bez přerušení přenosu hnací síly a přispívá tak k podstatně vyššímu komfortu jízdy. Můžete volit mezi normálním a sportovním módem řazení.

Připravený na extrémní počasí

Bez problémů zvládnete prudká stoupání i jízdu na sněhu.

Pohon všech kol 4MOTION, který se dodává na přání, zajistí dobrou trakci, optimální ovládání i odezvu na natočení volantu při náročných podmínkách, jako např. v horách nebo při jízdě po zasněžené vozovce. Pohon všech kol se na přání dodává také v kombinaci s dvouspojkovou převodovkou DSG - což je v této automobilové třídě unikátní koncepce pohonu.

Maximální možná flexibilita. Vysoce kvalitní interiér a velký nákladový prostor skříňového vozu Transporter zaujme svou funkčností a všestranností. Mnoho jedinečných vlastností a prvků pak nabízí řešení pro individuální nároky.

Interiér
Nákladový prostor
Zajištění nákladu
Nabídka modelů
Provedení zadní partie
Osvětlení
Digitální tachograf
Velkorysá nabídka prostoru

Kabina řidiče nabízí mnoho praktických úložných přihrádek.

Při každodenním používání Vás vždy znovu potěší systém úložných prostor. Mnoho možností pro uložení potřebných věcí vytváří z interiéru vozu dokonale organizované pracovní místo. Další úložné prostory zajistí ještě více volného místa.

Stabilní a praktický

Přizpůsobí se Vašim potřebám.

Ať už se jedná o dělicí příčky nebo o různé povrchy podlahy - nároky na výbavu vozu Transporter jsou často velmi odlišné. Transporter skříňový vůz Vám i v tomto případě nabízí maximální možnou flexibilitu.

Promyšlená řešení

Zajistěte Váš přepravovaný náklad.

Obložení nákladového prostoru, resp. prostoru pro cestující, stejně jako různá řešení pro upevnění nákladu zajišťují tu nejlepší ochranu a bezpečné zajištění přepravovaných předmětů.

Uspokojí všechny nároky

Flexibilní tak, jak rozdílné jsou Vaše potřeby.

Nabídka skříňového vozu Transpoter zahrnuje dva rozvory a tři výšky střechy - v jeho nákladovém prostoru je tak vždy k dispozici spousta místa. A také kabina řidiče může být vybavena nebo zvolena podle potřeb.

Spousta možností

Pro každého něco.

Také zadní partie vozu může být vybavena, resp. zvolena podle potřeb.

S vysokou svítivostí

Užijte si optimální výhled.

Díky výkonným světlometům bude osvětlené pole před vozidlem delší a Vy tak uvidíte dále. Střešní směrová světla pak zvyšují Vaši bezpečnost, neboť představují další ochranu před nehodami způsobenými najetím zezadu.

Jednoduché načítání dat

Šetří Vám čas i práci.

Digitální tachograf, který se dodává na přání, zaznamenává digitální data ujeté trasy i rychlosti a automaticky varuje řidiče před překročením povolené doby řízení.

Další postup