Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím
Autorizovaný servis

Modely T6

Originál: Původní model přezdívaný "Bulli" je již více než 65 let ideálním průvodcem při zvládání nejrozmanitějších výzev všedního dne i volného času.

 

 

 

Transporter skříňový vůz

Pro velké a těžké úkoly.

Transporter skříňový vůz se stále přizpůsobuje rostoucím nárokům. Jeho nákladový prostor se v současnosti vyznačuje funkčností a mnohostranností tak, jako nikdy v minulosti. Příkladné zpracování je výchozím předpokladem, aby tento pracovní nástroj dlouhodobě plnil úkoly, které jsou pro něj určené. Dva rozvory a tři varianty střechy vytvářejí nákladový prostor o objemu až 9,3 m3. Užitečná hmotnost může být až 1,4 t. Součástí jeho sériové výbavy je vždy mimo jiné rádio, telefonní rozhraní a multikolizní brzda.

Showroom

Transporter Valník

Optimálně připravený na každou práci.

Transporter valník podává ty největší výkony - převeze více těžkých přístrojů, více vybavení, větší množství nákladu a více pracovníků. Modulární princip umožňuje dokonalé přizpůsobení ložné plochy, výbavy a kapacity pro přepravu osob. Transporter valník se dodává s jednokabinou i dvojkabinou. Je připravený i pro jízdu po nezpevněných cestách - k dispozici je podvozek v provedení pro špatné cesty.

Showroom

Transporter Podvozek

Základna pro nástavby.

Transporter, jako jediný ve své třídě, nabízí podvozek s užitečnou hmotností až 1 600 kg, na který mohou být namontovány různé nástavby. Transporter podvozek se dodává s jednokabinou i dvojkabinou. Volitelná konzola na přístrojové desce s šachtou 1-DIN je pak místem pro instalaci ovládacího panelu, který je specifický pro každou nástavbu.

Showroom

Transporter Kombi

Osvědčí se při každodenním nasazení.

Transport pracovní síly - to je řemeslo, které zastává Transporter kombi. Poskytuje místo až pro devět osob i spoustu místa v nákladovém prostoru a osvědčí se v každodenním nasazení. Robustní potahy sedadel a pryžová podlahová krytina, která tlumí hluk, se snadno udržují v čistotě. Funkce "Easy Entry" ve druhé řadě sedadel pak zajistí cestujícím na zadních místech velmi komfortní nastupování i vystupování.

Showroom

Caravelle

Přeprava osob na nejvyšší úrovni.

Caravelle již po dobu 30 let splňuje nejvyšší nároky na profesionální přepravu osob. K jeho přednostem patří komfortní design interiéru a nejmodernější infotainment systémy ve spojení s dokonale promyšlenou a flexibilní kabinou řidiče. Pro realizaci různých nároků na přepravu pasažérů jsou k dispozici různé konfigurace sedadel od 4 do 9 míst. A díky nízké spotřebě paliva je Caravelle také z ekonomického hlediska dokonalým řešením přepravy osob.

Showroom

Multivan

Vynikající i ve své šesté generaci.

Důvodem k nadšení není pouze jeho velkorysá nabídka místa a komfortní využití prostoru. Všechny nároky splní také vysoce kvalitní výbava interiéru s nejmodernějšími infotainment systémy a pokrokovými asistenčními systémy, stejně jako mimořádně efektivní motory. Užijte si maximální flexibilitu, kterou umožňuje inteligentní systém vodicích lišt - Multivan lze několika snadnými úkony přizpůsobit Vašim potřebám.

Multivan
Multivan PanAmericana

California

Na cestách jako doma.

Ať ve všední den nebo na dovolené - California je ideálním automobilem pro cestování a trávení volného času, ve které se budete všude cítit jako doma. Díky sériové vyklápěcí střeše se California několika snadnými úkony promění na ložnici s až čtyřmi lůžky. Můžete se těšit na efektivní motory, vysoce kvalitní výbavu interiéru, moderní infotainment a asistenční systémy.

California