Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím
Autorizovaný servis

Osobní-velkoprostorové vozy

Velkoprostorové limuzíny od společnosti Volkswagen Užitkové vozy jsou díky své mimořádné nabídce místa optimálními společníky pro volný čas a současně jsou také ideálním řešením pro profesionální přepravu cestujících.

 

 

 

Caddy

Vše zůstává v rodině.

Nákup ve dvou, cesta na letní dovolenou v pěti nebo cesta na oslavu dětských narozenin v sedmi. Caddy bere život takový, jaký je. Ve své již čtvrté generaci je přitom stejně spolehlivý, flexibilní a mnohostranný jako jeho předchůdce, pouze je ještě komfortnější a úspornější. Stejně jako v minulosti může být vybaven až sedmi sedadly a dodává se ve dvou délkách rozvoru. To z něj činí zcela výjimečný a všestranný automobil, který je perfektně připraven na všechny výzvy všedních dnů. K jeho výbavě patří vždy např. rádio a rozhraní pro mobilní telefon. Kromě toho si můžete užívat tak pocit bezpečí, který Vám přinášejí sériové asistenční systémy, ke kterým patří např. multikolizní brzda nebo systém sledování odstupu "Front Assist" s funkcí nouzového brzdění City Brake.

Caddy
Caddy Family
Caddy Alltrack

Caravelle

Přeprava osob na nejvyšší úrovni.

Caravelle již po dobu 30 let splňuje nejvyšší nároky na profesionální přepravu osob. K jeho přednostem patří komfortní design interiéru a nejmodernější infotainment systémy ve spojení s dokonale promyšlenou a flexibilní kabinou řidiče. Pro realizaci různých nároků na přepravu pasažérů jsou k dispozici různé konfigurace sedadel od 4 do 9 míst. A díky nízké spotřebě paliva je Caravelle také z ekonomického hlediska dokonalým řešením přepravy osob.

Showroom

Multivan

Vynikající i ve své šesté generaci.

Důvodem k nadšení není pouze jeho velkorysá nabídka místa a komfortní využití prostoru. Všechny nároky splní také vysoce kvalitní výbava interiéru s nejmodernějšími infotainment systémy a pokrokovými asistenčními systémy, stejně jako mimořádně efektivní motory. Užijte si maximální flexibilitu, kterou umožňuje inteligentní systém vodicích lišt - Multivan lze několika snadnými úkony přizpůsobit Vašim potřebám.

Multivan
Multivan PanAmericana