Cubic Telecom

Zůstaňte online a připojte Váš užitkový vůz Volkswagen k internetu. Popis funkce

Aby v automobilu bylo možné využívat vybrané In-Car aplikace, streamovat internetové rádio a využívat WLAN hotspot, musí eSIM karta integrovaná ve vozidle mít k dispozici další mobilní data. Data lze pohodlně zakoupit u externího mobilního operátora Cubic Telecom. Náklady na přenos dat spojených s fungováním ostatních praktických služeb nese společnost Volkswagen Užitkové vozy.

Výhody datových paketů od společnosti Cubic Telecom:

 •   WLAN hotspot ve vozidle - Vy i Vaši spolucestující k němu mohou připojit až osm mobilních koncových zařízení
 •   Poslech internetového rádia a podcastů v průběhu jízdy
 •   Zarezervování datových paketů přímo z vozidla
 •   Úplná kontrola nad Vaší spotřebou dat a nad náklady
 •   Pořízení datových paketů a jejich využívání je možné v celé řadě evropských zemí

 

Podmínky:

 •   Váš užitkový vůz Volkswagen musí být vybaven eSIM kartou
 •   Pro Vaše vozidlo je uzavřena platná smlouva na využívání služeb VW Connect
 •   Registrace na portálu Cubic
 •   Absolvování postupu ověření totožnosti

Vysokorychlostní internet na Vaše cesty: 1 GB dat jako dárek od Cubic Telecom

Využíváte služby VW Connect Plus a chcete pomocí vysokorychlostnímu internetu zvýšit kvalitu zábavních funkcí, jako např. Streamování médií? Pak si vyberte vhodný datový paket a jako nový zákazník dostanete od operátora Cubic Telecom 1 GB dat jako dárek, který můžete využít pro streamování a surfování. Nabídka platí pouze do vyčerpání objemu dat určeného pro tyto účely.¹

Ceny:

 •   2 GB na 30 dní: 6,95 €
 •   5 GB na 90 dní: 14,95 €
 •   25 GB na 365 dní: 72,00 €

Pomocí Vašeho uživatelského účtu Volkswagen ID a s aktivovanými službami VW Connect pro Váš automobil se přihlaste na portál VW Connect a zvolte položku menu Datové pakety & Aktualizace. Následně budete přesměrováni na stránky našeho smluvního mobilního operátora Cubic Telecom, kde si po úspěšné registraci můžete pohodlně i z Vašeho automobilu zakoupit datové pakety a využívat služby online.

Alternativou k řešení od společnosti Cubic Telecom je využití dat od stávající operátora mobilních služeb s využitím tetheringu přes chytrý mobilní telefon.

Podmínkou je registrace na portálu Cubic Telecom pro vozidlo, ke kterému je vázána aktivní smlouva na využívání služeb We Connect Plus a také smlouva na využívání služeb Streaming & Internet. Uvedené služby mohou být využívány pouze v kombinaci se infotainment systémem Ready 2 Discover, Discover Media nebo Discover Pro. Registrace na portálu Cubic Telecom je pro vozidlo jednorázová a lze ji uskutečnit pouze pro vozidlo, pro které doposud nebyly objednány žádné datové pakety. Registrace je nepřenositelná na jiný automobil. Dárek ve formě 1 GB dat lze aktivovat pouze do 12 měsíců po převzetí vozidla a data je nutné spotřebovat do tří měsíců po provedené aktivaci. Nabídka platí pouze do vyčerpání objemu dat určeného pro tyto účely. Pro využívání dat od společnosti Cubic Telecom platí Všeobecné podmínky pro použití, které jsou k dispozici na adrese https://vw.cubictelecom.com/de/termsAndConditions

Zavřít
Menu
Zavřít

Zůstaňte vždy ve spojení s Vaším užitkovým vozem Volkswagen VW Connect

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen