Hlasové ovládání online¹

Váš hlas se počítá

Ať již chcete změnit aktuálně přehrávanou skladbu, přijmout telefonní hovor nebo do navigace zadat nový cíl - díky intuitivnímu hlasovému ovládání online se už nemusíte dotknout žádného tlačítka. Stačí, když pouze nahlas vyslovíte své přání a Váš automobil zařídí vše potřebné. Vaše pozornost tak může být stále koncentrována na to podstatné - na situaci v silničním provozu.

Hlasové ovládání (online) je v současnosti k dispozici pro následující jazyky: němčina, angličtina (GB a US), francouzština, španělština, čeština a italština.

Uváděné ceny jsou pouze orientační, doporučené importérem značky  Volkswagen Užitkové vozy (Porsche Česká republika s.r.o.), včetně DPH a nejsou nabídkou ve smyslu ust. § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů. Aktuální cenu a specifikaci vybraného modelu Vám na požádání sdělí Váš autorizovaný prodejce vozů Volkswagen Užitkové vozy . Fotografie jsou pouze ilustrativní a vyobrazené vozy mohou obsahovat prvky příplatkové výbavy.

Zavřít
Menu
Zavřít

Zůstaňte vždy ve spojení s Vaším užitkovým vozem Volkswagen We Connect

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen