Menu
Zavřít

e-Crafter

 

Elektrický, praktický, inovativní. Budoucnost užitkového vozu.

e-Crafter zvládá požadavky zítřka už dnes. Nabízí přitom neomezený objem nákladového prostoru. Přesně tak, jako to od vozu Crafter, modelu budoucnosti, očekáváte.

Udělejte si sami obrázek o voze e-Crafter

Výbavové linie

Foto vozu je pouze ilustrativní

Objem nákladového prostoru

Nakládat bez problémů

Pro kurýrní, expresní a balíkovou službu se počítá každý centimetr v nákladovém prostoru. O to líp, že se u vozu e-Crafter nemusíte zříkat jediného centimetru. Jeho baterie je totiž umístěná pod podlahou a zabírá tak málo místa. Vůz tak boduje získaným nákladovým prostorem o objemu až 10,7 m³ i výškou nákladového prostoru 1 861 mm.

Užitečná hmotnost

Zvládat tunové úkoly

Pro vůz e-Crafter není skoro žádná zakázka příliš obtížná. Byl vyvinut speciálně pro kurýrní, expresní a balíkovou službu a jako skříňový vůz nabízí užitečnou hmotnost až 975 kg.

Elektromotor

Při každé práci rychlý rozjezd

Již z klidového stavu dává elektromotor o výkonu 100 kW / 136 PS k dispozici maximální krouticí moment 290 Nm. To stačí pro plynulé zrychlení a zařazení se do plynoucího městského provozu.

Baterie

Vaši společnost dovést dál

S vozem e-Crafter není Vaše společnost pouze na nejnovějším stavu techniky. Jeho lithium-iontová baterie má při plném nabití dojezd až 173 km1. S tím se dostanete bez problémů od jedno termínu k dalšímu. Anebo z jedné dodací adresy k další adrese. A když si mezitím uděláte zrovna přestávku na oběd: pomocí rychlonabíjecího systému CCS s nabíjecím výkonem 40 kW  lze baterii nabít za pouhých 45 minut asi na 80% její kapacity.

Kombinace nejlepších vlastností

Jezdit pokrokově. To osvědčené zachovat.

Robustní, hospodárný, výkonný - i přes hrozící zákazy jízdy flexibilní v centru města. e-Crafter Vám nabízí všechny výhody elektrického pohonu. A všechny výhody konvenčního užitkového vozu. Přesvědčivé argumenty, že?

Individuální nástavby

Perfektně připraven skoro na všechno

Aby se zakázkám dařilo, potřebujete správné vybavení. K tomu patří také vůz sladěný optimálně podle Vašich požadavků. Pro vozy lze tak realizovat řešení střižená na míru: Od chladicího vozu přes sanitku až po bezbariérové vozidlo pro lidi s hendikepem. S našimi vozy je možné téměř vše.

Více informací

Promyšlený do detailu

Výkonová elektronika, elektromotor, rychlonabíjecí stanice CCS: Objevte, díky jakým inovativním technologiích je e-Crafter tak silný a efektivní.

Veškerá výbava

Technologie a nabíjení

Zpět na přehled

Technologie a nabíjení

V motorovém prostoru vozu e-Crafter se místo spalovacího motoru nachází velmi kompaktní a tudíž podstatně lehčí elektromotor. Při provozu neprodukuje téměř žádné emise, je extrémně tichý a má minimální nároky na údržbu.

Nákladový prostor

Zpět na přehled

Nákladový prostor

Ve vozu e-Crafter najde místo stejně tolik balíků, strojů nebo nářadí jako v konvenčním modelu. A budou také stejně dobře zajištěny.

Funkce

Zpět na přehled

Funkce

Zachovejte si na cestách přehled o všem, co je pro Vás důležité – od toku energie, přes rekuperaci až po zbývající dojezdovou vzdálenost.

Asistenční systémy

Zpět na přehled

Asistenční systémy

Inovativní asistenční systémy řidiče a inteligentní bezpečnostní systémy zvládnou s prozíravostí mistrně i povážlivé situace.

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen