Elektromotor

Vysoký výkon. Nízká hmotnost.

V motorovém prostoru vozu e-Crafter se místo spalovacího motoru nachází velmi kompaktní a tudíž podstatně lehčí elektromotor. Při provozu neprodukuje téměř žádné emise, je extrémně tichý a má minimální nároky na údržbu. A nabízí ještě více výhod:

  • Maximální výkon 100 kW / 136 PS
  • Rovnoměrný krouticí moment 290 Nm v celém rozsahu otáček
  • Intenzivnější, nepřerušované zrychlení na prvních 60 metrech díky 1stupňové automatické převodovce

Tato modelová stránka obsahuje popisy výbav. Většinou se neuvádí, zda se u dané výbavy jedná o sériovou výbavu nebo o výbavu na přání. Pro více informací o přesném rozsahu výbavy vozidla (sériová výbava / výbava na přání), příp. o omezení kombinací se obraťte prosím na svého prodejce značky Volkswagen Užitkové vozy nebo použijte náš konfigurátor Volkswagen Užitkové vozy. Vozidla vyobrazená na tomto obrázku se mohou v některých detailech lišit od konkrétních specifikací daného modelového roku. Zobrazeny jsou některé výbavy na přání. Všechny ceny jsou nezávazné, doporučené orientační ceny včetně 21% DPH, a přepravného. Abychom zlepšili čitelnost textů, vybrali jsme si buď mužský nebo ženský rod slov týkající se osob. To v žádném případě neznamená diskriminaci opačného pohlaví. Děkujeme za pochopení.

Zavřít
Menu
Zavřít

e-Crafter

 

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen