Nabíjení na­ volitelných ­wallboxech

Nabíjení na minimálním prostoru

Instalace vlastní nabíjecí stanice se nabízí tam, kde stojí Vaše flotila elektromobilů delší dob: například v podzemních garážích Vaší budovy. S volitelným wallboxem nabijete svůj vůz rychleji. Náš kooperující partner MOON nabízí nabíjecí stanice a instalaci také jaké praktický kompletní balíček.

Střídavý proud

Přes volitelný wallbox se nabije nový e-Crafter asi za 5 hodin a 20 minut při maximálním nabíjecím výkonu 7,2 kW. Pomocí doplňkového, inteligentního řízení zátěže lze nabíjet i větší vozidla flotily přesně v dobu, kdy je k dispozici solární proud. Kompletní nabídku obsahující wallbox s konektorem typu 2 a instalaci přímo na místě přeloží kooperující partner. Další informace získáte u svého partnera Volkswagen Užitkové vozy.

Objevte zde progresivní nabíjecí infrastrukturu společnosti MOON, dodavatele systémů, který proměňuje e-mobilitu v každodenní záležitost:

Tato modelová stránka obsahuje popisy výbav. Většinou se neuvádí, zda se u dané výbavy jedná o sériovou výbavu nebo o výbavu na přání. Pro více informací o přesném rozsahu výbavy vozidla (sériová výbava / výbava na přání), příp. o omezení kombinací se obraťte prosím na svého prodejce značky Volkswagen Užitkové vozy nebo použijte náš konfigurátor Volkswagen Užitkové vozy. Vozidla vyobrazená na tomto obrázku se mohou v některých detailech lišit od konkrétních specifikací daného modelového roku. Zobrazeny jsou některé výbavy na přání. Všechny ceny jsou nezávazné, doporučené orientační ceny včetně 21% DPH, a přepravného. Abychom zlepšili čitelnost textů, vybrali jsme si buď mužský nebo ženský rod slov týkající se osob. To v žádném případě neznamená diskriminaci opačného pohlaví. Děkujeme za pochopení.

Zavřít
Menu
Zavřít

e-Crafter

 

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen