Rychlo­nabíjení CCS

Nabít po cestě

Díky kombinovanému nabíjecímu systému CCS (Combined Charging System) lze lithium-iontové baterie nabíjet jak stejnosměrným, tak i střídavým proudem. Nabíjení je tak možné z veřejných CCS rychlonabíjecích stanic i z vlastních firemních wallboxů.

Stejnosměrný proud

Na veřejných nabíjecích stanicích CCS lze nový e-Crafter nabít obzlváště rychle. Už dnes umožňuje rychlonabíjecí systém CCS nabíjecí výkon 40 kW a lithium-iontovou baterii lze nabít na 80 % kapacity za cca 45 minut1. V blízké budoucnosti budou nabíjecí stanice dodávat dokonce až 350 kW stejnosměrného proudu.

1 Uvedená doba nabíjení je dosahována na veřejných nabíjecích stanicích CCS s rychlonabíjením stejnosměrným proudem. Spotřeba elektrické energie, kombinovaná: 21,5 kWh / 100 km (příp. 215 Wh/km).
Emise CO2: 0 g/km (vztahuje se na emise CO2 produkované během jízdy, celkové emise CO2 závisí na původu elektrické energie. Volkswagen doporučuje proto používání elektřiny z obnovitelných zdrojů). 

Objevte zde progresivní nabíjecí infrastrukturu společnosti MOON, dodavatele systémů, který proměňuje e-mobilitu v každodenní záležitost:

Tato modelová stránka obsahuje popisy výbav. Většinou se neuvádí, zda se u dané výbavy jedná o sériovou výbavu nebo o výbavu na přání. Pro více informací o přesném rozsahu výbavy vozidla (sériová výbava / výbava na přání), příp. o omezení kombinací se obraťte prosím na svého prodejce značky Volkswagen Užitkové vozy nebo použijte náš konfigurátor Volkswagen Užitkové vozy. Vozidla vyobrazená na tomto obrázku se mohou v některých detailech lišit od konkrétních specifikací daného modelového roku. Zobrazeny jsou některé výbavy na přání. Všechny ceny jsou nezávazné, doporučené orientační ceny včetně 21% DPH, a přepravného. Abychom zlepšili čitelnost textů, vybrali jsme si buď mužský nebo ženský rod slov týkající se osob. To v žádném případě neznamená diskriminaci opačného pohlaví. Děkujeme za pochopení.

Zavřít
Menu
Zavřít

e-Crafter

 

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen