Menu
Zavřít

Nový ID. Buzz Technická data

Nový ID. Buzz Technická data

Velký prostor, multifukční využití a orientace na budoucnost: Nový ID. Buzz je všestranný vůz, který je připravený na zvládání téměř výzev každého dne - ať jej využíváte soukromě nebo pro účely podnikání. Vše potvrzují data nového vozu ID. Buzz. Zde najdete všechny důležité údaje od karoserie až po nejmodernější elektrický pohon.

Rozměry, hmotnosti, zatížení a další parametry. Technická data nového vozu ID. Buzz1

Délka vozidla v mm 4712
Délka vozidla s tažným zařízením v mm 4837
Šířka vozidla bez vnějších zpětných zrcátek v mm 1985
Šířka vozidla včetně vnějších zpětných zrcátek v mm 2212
Světlá výška mm (H1) 158
Výška nákladové hrany mm (H2) 632
Výška vozidla v mm (H3) 1927–1951
Výška zavazadlového prostoru (5místná verze) mm (H4) 1180
Výška interiéru v mm Prostor v oblasti hlavy v 1. řadě sedadel: 1032

Prostor v oblasti hlavy v 2. řadě sedadel 1044
Šířka bočních posuvných dveří v mm 757
Normální rozvor v mm 2989
Objem zavazadlového prostoru v l 1121 (k hornímu okraji zadního sedadla)

2123 (za 1. řadou sedadel, při sklopených a maximálně dopředu posunutých sedadlech 2. řady)
Šířka zavazadlového prostoru v mm max./mezi podběhy zadních kol (B1, B2) 1217/1204
Výklopné dveře zavazadlového prostoru, šířka x výška v mm 1275 x 1096
Minimální průměr otáčení v mm 11,09
Provozní hmotnost v kg 2471 vč. řidiče¹
Maximální přípustná hmotnost v kg 3000

1Kompletní technická data najdete v sekci informační materiály.

Elektrický pohon: s vyspělou technologií vstříc budoucnosti

Vhodný pro každodenní využití, dynamický a dodávaný s neutrální bilancí² emisí CO₂: To jsou vlastnosti inovativního elektrického pohonu nového vozu ID. Buzz. Jeho maximální rychlost dosahuje 145 km/h. Díky tomu dokáže zvládnout téměř všechny výzvy každodenního života - a to jak při využití pro soukromé účely, tak při podnikání. Maximální výkon elektromotoru je 150 kW. Elektromotor je velmi úsporně s ohledem na místo umístěn v zadní části vozu. Baterie s využitelnou kapacitou 77 kW pak zajišťuje, že s modelem ID. Buzz na jedno nabití ujedete až cca 420 kilometrů³. Ohleduplný k životnímu prostředí, čistě elektrický a robustní - ID. Buzz určuje pro užitkové vozy Volkswagen nová měřítka.

Baterie

Rychlé nabíjení velká hodnota dojezdové vzdálenosti a inteligentní řešení nabíjení: Vysokonapěťová lithium-Ion baterie v podlaze vozu ID. Buzz má využitelnou kapacitu 77 kWh (celková kapacita je 82 kWh). Na jedno nabití umožňuje dojezd³ až přibližně 420 kilometrů. Maximální nabíjecí výkon při rychlém nabíjení stejnosměrným proudem je až 170 kW. Nabití baterie při tomto nabíjecím výkonu z 5 % na 80 % celkové kapacity trvá přibližně 30 minut⁴. Aby bylo nabíjení v budoucnosti ještě snadnější, bude díky technologii Plug & Charge⁵ pro spuštění procesu nabíjení stačit pouze připojit nabíjecí kabel. Díky této technologii jsou totiž Vaše autentizační údaje uloženy jednorázově ve vozidle a nabíjecí stanice Vás automaticky identifikuje - pohodlněji už to snad ani nejde. Technologie Plug & Charge⁵ začíná být k dispozici od roku 2022 a v souladu s certifikací podle normy ISO se bude postupně rozšiřovat tak, aby ji podporovalo stále více nabíjecích stanic. Maximální nabíjecí výkon při nabíjení běžným střídavým proudem (AC), např. při využití walboxu ID. Charger⁶, je 11 kW.

Více informací o vysokonapěťové baterii

Elektromotor

Silný a s bezprostřední odezvou: Inovativní elektromotor nového vozu ID. Buzz je s minimálními nároky na místo integrován do zadní nápravy, kterou současně pohání. Jeho maximální výkon je 150 kW a ID. Buzz díky němu zrychlí z 0 na 100 km/h za 10,2 sekundy. K volitelnému tažnému zařízení lze bez problémů připojit přívěs o hmotnosti až 1000 kg. ID. Buzz je díky elektrickému pohonu velmi agilní automobil s maximálním krouticím momentem 310 Nm, který je okamžitě k dispozici. Protože baterie vozu je umístěna hluboko v tzv. sendvičové podlaze má ID. Buzz nízko položené těžiště. A díky malému průměru otáčení pouhých 11,1 metru se snadno řídí i v těsných uličkách centra města.

S newsletterem ID. Buzz Vám již nic neunikne

Nechcete zmeškat žádnou novinku o vozech ID. Buzz a ID Buzz Cargo? Pak se přihlaste k odběru Newsletteru Volkswagen. Zde se mezi prvními dozvíte všechny novinky o voze ID. Buzz.

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen