Menu
Zavřít

Připravena sloužit: nová digitální mobilita

Volkswagen We je Vaším vstupem do nové digitální mobility: S online službami We Connect Vám nabízíme celé spektrum užitečných služeb a funkcí vozu. Streamování hudby, vedení digitální knihy jízd, hledání volného parkovacího místa, či nejrychlejší cesty k cíli - nejnovější generace našich vozů nastavují měřítka. Abychom Vám usnadnili život, máme pro Vás připraveny praktické akční balíčky na míru.

Přímé spojení

U vozů jako Transporter 6.1 s funkcí We Connect máte k dispozici  zdarma aktivní základní funkce, které můžete v případě potřeby individuálně deaktivovat.

Systém nouzového volání e-Call

Bezpečně i když jste v nouzi: nouzové volání e-Call Vám pomůže, když je to třeba. U těžkých nehod, když dojde k aktivaci airbagů, zavolá automaticky pomoc, aby záchrana byla co nejrychleji u Vás.

Přihlaste se zdarma: We Connect

Spojte svůj vůz s budoucností: zaregistrujte se aktivujte svůj vůz. A hned budete moci využívat digitální služby Volkswagen. V nabídce We Connect je  mnoho užitečných funkcí a služeb již ve většině sériových výbav bez dalších příplatků.

Komfort

Z pohodlí domova zkontrolujete, zda jste uzamkli svůj vůz. A Váš vůz Vám připomene termíny servisní prohlídek.  To vše pohodlně s We Connect.

Plánování servisní prohlídky

Zákaznická linka

Bezpečnost

Rychlá podpora, když se na cestách nedaří: v případě poruchy se spojíte s našimi zaměstnanci zmáčknutím tlačítka. A ve vážných situacích přijede pomoc automaticky.

Hlášení poruchy

Automatické hlášení nehody

Stav vozu přehledně

Zkontrolujte z kanceláře, jestli jste Váš vůz uzamkli, či kde zrovna stojí. Důležité údaje můžete zkontrolovat odkudkoli. s We Connect víte hned vše, co vědět musíte.

 

Dveře a světla

Místo parkování

Stav vozu

Jízdní data

Servisní přehled

Ještě více funkcí: We Connect Plus2

Připojte k svým službám We Connect balíček We Connect plus s mnoha dalšími funkcemi jako například navigaci s informacemi v reálném čase, streamováním médií, internetovými rádii a ovládáním pomocí smartphonu.

Navigace

Zvolit si nejrychlejší trasu, vyhnout se aktuálním dopravním zácpám, či se nechat navést k nejbližší čerpací stanici - to je jen pár výhod, které získáte s dodatečnými funkcemi We Connect Plus2.

Online dopravní informace

Online aktualizace map

Online výpočet trasy

Online hledání zvláštních cílů

Tankovací a dobíjecí stanice

Parkovací místa

Komfort

Ovládejte nezávislé topení3 a další funkce pohodlně chytrým telefonem s We Cinnect App.

Odemknout a zamknout4

Nezávislé topení3

Klakson a blinkry

Zábava

Internet jako v kanceláři, streamování hudby jako v obýváku. S internetovýmí a infotainmentovými funkcemi We Connect Plusby člověk skoro zapomněl, že je na cestách. Kdyby řízení nedělalo takovou radost.

Streamování médií

Online hlasové ovládání

Internetová rádia

WiFi hotspot

Datové balíčky

 

Bezpečnost

Plus pro Vaši jistotu: například obdržíte zprávu, když vůz opustí určitou oblast. A při pokusu o krádež budete ihned varováni.

 

Lokalizační zprávy

Online alarm

Zprávy o překročení rychlosti

Tři předpoklady – bezpočet výhod

Chtěli byste používat We Connect a We Connect Plus2? Podívejte se nyní, co vše potřebujete. Abyste mohli využívat bezpočet výhod, je třeba pouze čtyř kroků:

01

Stáhněte si aplikaci We Connect

Stáhněte si zdarma aplikaci We Connect. V závislosti na typu smartphonu ji najdete v  Google Play Store (verze pro Android) či App Storu (verze pro iOS).

02

Založte si uživatelský účet

Přihlašte se svým Volkswagen ID do aplikace. Pokud jej ještě nemáte, provede Vás aplikace registrací krok za krokem.

03

Přiřaďte si svůj užitkový Volkswagen 

Přiřaďte si svůj vůz pomocí Identifikačního čísla vozu (VIN). VIN najdete v technickém průkazu, či za čelním sklem vozu.

04

Aktivujte si We Connect

Na konec aktivace  následujte pokyny aplikace a změňte své všední dny v digitální zážitky díky novým službam We Connect  a We Connect Plus. 

Zde získáte detailní návod k různým způsobům aktivace:

Aktivace s aplikací a klíčem zapalování

Aktivace ve voze

Aktivace v aplikaci aktivačním kódem

Aktivace v systému Composition Audio

Aktivierung mit der App und Zündschlüsseln

Aktivierung im Fahrzeug

Aktivierung in der App per Aktivierungscode

Aktivierung im Radiosystem "Composition Audio"

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen