Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím

Car-Net Guide & Inform Předpoklady

Co potřebujete pro služby Car-Net "Guide & Inform".

Navigační systém "Discover Media" nebo "Discover Pro".

Nový navigační systém "Discover Media" je vybaven dotykovou obrazovkou o velikosti 20,3 cm (8 palců). Zobrazení mapy 2D a 2,5D umožňuje výběr trasy na základě tří kritérií (rychlá, krátká, ekonomická). Systém umožňuje pohodlné připojení vašeho mobilního telefonu k vozidlu pomocí bezdrátové technologie Bluetooth®. Nový navigační systém "Discover Pro" zobrazuje 3D mapy na přehledné dotykové obrazovce o velikosti 23,4 cm (9,2 palce). Cíle můžete mimoto volit velmi snadno pomocí hlasových povelů.

* Obrázek představuje novou generaci systémů Infotainment; služby jsou dostupné i u starší generace.

 

 

→ Tiráž a právní informace

Co potřebujete pro používání služeb Car-Net.

Aplikace a služby Car-Net společnosti Volkswagen jsou progresivní nejen ve své funkci, ale také svým ovládáním. Poté, co se zaregistrujete na portálu Car-Net, budete již jen z pohovky rozhodovat, kam povede vaše příští cesta. Zobrazujte si přímo na počítači nebo na tabletu důležité informace o vozidle a provádějte svá nastavení pohodlně prostřednictvím portálu Car-Net.

 

→ Na portál Car-Net

→ Tiráž a právní informace

Technologie připojení.

WLAN Client.

Předpokladem pro používání technologie WLAN Client je mobilní tarif s dostatečným objemem dat. Prostřednictvím mobilního hotspotu vašeho chytrého telefonu se systém připojí k internetu. Prostřednictvím odkazu si načtete návod k připojení chytrého telefonu a přejdete do části s více informacemi o systému Infotainment.

Dostupnost:
Discover Media, Discover Pro

 

→ Zobrazit návod (EN) (PDF;513kB)

→ Více informací

→ Tiráž a právní informace

Technologie připojení.

RSAP a rozhraní mobilního telefonu "Business".

Aplikace a služby Car-Net lze používat také s navigačním systémem "Discover Pro" v kombinaci s rozhraním mobilního telefonu "Premium". Integrovaný telefonní modul umožňuje připojení k internetu, pokud do slotu vložíte kartu SIM s datovým tarifem.

Místo další karty SIM můžete také použít svůj chytrý telefon s vlastním datovým tarifem za předpokladu, že je schopen pracovat s technologií Bluetooth® a je vybaven remote SIM Access Profile (rSAP). Zde ověřte kompatibilitu svého mobilního telefonu.

Dostupnost:
Discover Pro

 

→ Ověřit kompatibilitu

→ Tiráž a právní informace

Technologie připojení.

CarStick LTE.

Díky vlastní kartě SIM (není součástí dodávky) můžete pomocí připojení CarStick LTE1 vytvořit ve svém Volkswagenu síť WLAN. Přístup k internetu vytvoříte velmi snadno: Jednoduše propojte CarStick prostřednictvím portu USB vozidla s volitelným navigačním systémem "Discover Media" a nemusíte tak spoléhat na ruční připojení prostřednictvím svého chytrého telefonu (WiFi-Tethering).

Dostupnost:
Discover Media

 

→ Koupit u servisního partnera
→ Tiráž a právní informace

 

1. Příjmem datových balíčků z internetu vám mohou v závislosti na konkrétním mobilním tarifu a zejména při provozu v zahraničí vznikat dodatečné náklady (např. poplatky za roaming). U příslušenství společnosti Volkswagen se doporučuje, abyste se s příslušným mobilním operátorem dohodli na používání neomezeného limitu dat (flatrate). Další informace o používání mobilních zařízení a služeb Car-Net jsou uvedeny v palubní knize Volkswagen.