Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím

Kempovací & obytné vozy

Ať ve všední den nebo na dovolené - v obytném voze od společnosti Volkswagen Užitkové vozy se budete cítit všude, jako doma.

 

 

Caddy Beach

Pojede s Vámi až na konec světa.

S vozem Caddy Beach zažijete dovolenou, na kterou budete ještě dlouho vzpomínat - na místech, která navštívil jen málokdo. Jedinečnou výbavu pro trávení takové dovolené Vám nabízí nový Caddy Beach. Součástí sériové výbavy je pohodlná velká plocha pro spaní, neprůhledná kapucová clona předního okna, stejně jako clony bočních oken na magnety, praktické odkládací brašny a mnoho dalšího. V kombinaci s volitelným paketem "Camping" vytvoříte z automobilu pro trávení volného času malý obytný vůz. Jeho součástí je celta o rozměrech 2,3 × 2,0 m na zadní výklopné dveře zavazadlového prostoru, dvě skládací židle, stůl a větrací síť na boční posuvné dveře. Každý den si tak můžete užít zcela novým způsobem, bez ohledu na to, kde se právě nacházíte.

Showroom

California

Na cestách jako doma.

Ať ve všední den nebo na dovolené - California je ideálním automobilem pro cestování a trávení volného času, ve které se budete všude cítit jako doma. Díky sériové vyklápěcí střeše se California několika snadnými úkony promění na ložnici s až čtyřmi lůžky. Můžete se těšit na efektivní motory, vysoce kvalitní výbavu interiéru, moderní infotainment a asistenční systémy.

California