Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím

Užitkové vozy Kombi

 V modelech kombi od společnosti Volkswagen Užitkové vozy najdete místo nejenom Vy a Vaši kolegové, ale také zboží nebo materiál.

 

 

Caddy kombi

Profesionální řešení ve všech oblastech.

Žádný jiný automobil v této třídě nespojuje variabilitu, flexibilitu a kvalitu tak dokonale, jako Caddy kombi. Počet míst k sezení v jeho interiéru, který je velmi odolný proti opotřebení, může být zvětšen až na sedm nebo v případě, že potřebujete převézt zboží nebo materiál, jej lze snadno přeměnit na dvoumístný automobil s velkým nákladovým prostorem. Rychle a bezpečně do něj lze uložit zejména menší předměty. Nedílnou součástí sériové výbavy je rádio a rozhraní pro mobilní telefon. Pro zajištění Vaší bezpečnosti je sériově vybaven multikolizní brzdou a čelními airbagy pro řidiče a spolujezdce, stejně jako bočními a hlavovými airbagy.

Showroom

Transporter kombi

Osvědčí se při každodenním nasazení.

Transport pracovní síly - to je řemeslo, které zastává Transporter kombi. Poskytuje místo až pro devět osob i spoustu místa v nákladovém prostoru a osvědčí se v každodenním nasazení. Robustní potahy sedadel a pryžová podlahová krytina, která tlumí hluk, se snadno udržují v čistotě. Funkce "Easy Entry" ve druhé řadě sedadel pak zajistí cestujícím na zadních místech velmi komfortní nastupování i vystupování.

Showroom