Komfortní sedadla s bederními opěrkami

Výškově nastavitelná, ergonomická sedadla pro řidiče a spolujezdce jsou vybavena loketními a bederními opěrkami. Bederní opěrky mohou být na přání s elektrickým ovládáním.

Samostatná sedadla otočná o 360°

Samostatná sedadla ve druhé řadě je možné otočit proti směru jízdy, a to velmi snadno, bez nutnosti jejich náročného přestavování. Samostatná sedadla je možné otáčet v obou směrech.

Sériová výbava pro Multivan Comfortline a Highline.
Výbava za příplatek pro Multivan Trendline.
Upozornění: V případě, že si pro Multivan Comfortline nebo Highline objednáte místo lavice trojsedadla dvě samostatná sedadla, tak tato samostatná sedadla nebudou otočná o 360°.

Lavice trojsedadla v čalounění z kůže

Ve spojení s čalouněním v kombinaci kůže "Nappa"1 a alcantary2 jsou výrazně tvarované plochy sedadla i jeho boky a je tak zajištěno lepší boční držení těla.

¹ Kontury sedadla a opěrky hlavy jsou čalouněné kůží "Nappa".
² Střední plochy sedadla i vnitřní plochy jeho zvýšených boků jsou čalouněné alcantarou. Sériová výbava pro Multivan Highline. Výbava za příplatek pro Multivan Comfortline. Nedodává se pro Multivan Trendline.

 

Multifunkční stůl

Tento stůl s kruhovou deskou je doplněn mnoha přihrádkami na malé i velké věci potřebné při Vašich cestách. V případě, že není aktuálně potřeba, lze plochu stolu otočit o 90°, sklopit k sobě a zapustit do nohy stolu. Potom jej lze celý po dvou dodatečných středních vodicích lištách zasunout mezi dvě samostatná sedadla.

Výbava za příplatek pro Multivan Comfortline a Highline. Nedodává se pro Multivan Trendline.

Systém vodicích lišt

Prostor pro cestující, resp. nákladový prostor s plochou 5,8 m2 (pro model s krátkým rozvorem) nebo 6,7 m2 (pro model s dlouhým rozvorem1) můžete zařídit přesně podle Vašich potřeb, protože inteligentní systém vodicích lišt umožňuje pohodlně a téměř plynule posouvat lavici trojsedadla i samostatná sedadla. Pro usnadnění vyjmutí nebo zpětnou instalaci samostatných sedadel2 i lavice trojsedadla lze kryty vodicích lišt snadno sejmout.

1 Multivan s dlouhým rozvorem se dodává pouze v linii výbavy Comfortline.
2 Samostatná sedadla jsou sériovou výbavou pro Multivan Comfortline a Highline. Pro Multivan Trendline se dodávají za příplatek.

Otočné sedadlo s integrovanou dětskou sedačkou

Toto samostatné sedadlo s loketními opěrkami lze rychle a pohodlně přeměnit z plnohodnotného sedadla s tříbodovým bezpečnostním pásem pro dospělou osobu na robustní dětskou sedačku a podle libosti ji otočit.

Výbava za příplatek pro Multivan Trendline, Comfortline a Highline.

Zavřít
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím