Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím

Amarok Aventura

Zcela mimořádná ikona. Prémiový model Aventura se díky Sportsbaru(3) a chromovaným prahovým trubkám s LED nástupním osvětlením prezentuje zcela mimořádným způsobem. Ostře modelované tvary umocňují dojem síly, kterou dále podtrhují zatmavené zadní světlomety a dvacetipalcová kola z lehké slitiny „Talca“, jež jsou v této třídě jedinečná.

3 Dodává se pouze pro model Amarok Aventura. 

Přednosti nového vozu Amarok Aventura Komfort jako součást sériové výbavy, která zahrnuje celou řadu prvků.

Komfortní interiér

Interiér

U modelu Amarok Aventura se můžete těšit na interiér v nejvyšší kvalitě prémiové třídy. Sedadla jsou stejně jako u vozů SUV umístěna výše nad vozovkou a současně jsou mimořádně pohodlná. Obě přední sedadla ergoComfort lze stisknutím tlačítka s milimetrovou přesností přizpůsobit Vašim individuálním nárokům na sezení, a jsou tak zárukou uvolněného cestování. Zadní sedadlo pak nabízí místo pro tři osoby a v případě, že potřebujete přepravovat zboží, lze jej snadno vyklopit nahoru.

Vše pro dojem exkluzivity.

Exteriér

Design Amaroku Aventura charakterizují výrazné sportovně-luxusní prvky: Sportsbar s logem "Aventura" lakovaný v barvě vozu, chromovaný zadní nárazník s integrovaným nástupním schůdkem. Do sériové výbavy patří také mřížka chladiče se dvěma zdvojenými chromovanými lištami, šesti vertikálními lištami, stejně jako prahové trubky z ušlechtilé oceli s nástupními schůdky a LED osvětlením.

Završením exkluzivního vzhledu modelu Amarok Aventura pak jsou bi-xenonové světlomety s LED světly pro denní svícení a zatmavené zadní světlomety.

Silný pohon.

Motor

Amarok Aventura je vybaven šestiválcovým přeplňovaným vidlicovým naftovým motorem s výkonem 190 kW a zdvihovým objemem 3,0 l, který má i při nejvyšším zatížení dostatečné rezervy. Amarok Aventura se dodává s osmistupňovou automatickou převodovkou. Zatímco první převodový stupeň je optimalizován pro rozjíždění s připojeným přívěsem, či jízdu v terénu, osmá rychlost je určena pro hospodárnou jízdu v nízkých otáčkách při cestování na dlouhé vzdálenosti.

Exkluzivní prémiová výbava.

Multifunkční kožený volant s pádly řazení a multifunkční ukazatel

Výrazný a elegantní: Díky multifunkčnímu koženému volantu s pádly budete mít vše pevně ve svých rukou. Multifunkční ukazatel s 3D zobrazením "Premium" zajistí, že budete mít vše ve svém zorném poli. Nový posilovač řízení "Servotronic" navíc zlepšuje přesnost řízení a umožňuje tak mít 100%kontrolu nad vozem i při mimořádně dynamické jízdě.

Sériová výbava

Amarok Aventura

Chceme, abyste se na Váš užitkový vůz Volkswagen mohli vždy spolehnout. Proto jsme komfort, bezpečnost a spolehlivost zahrnuli již do sériové výbavy. A to bez ohledu na to, pro který z našich modelů se rozhodnete.

Auto, které rozumí mužům.

Amarok. 100 % V6. 100 % prémiový pickup.