Sedadlo ergoComfort s odpružením¹

Jediné vozidlo s odpruženým sedadlem ergoComfort1. Optimálně šetří vaše záda díky odpružení, které tlumí nárazy od vozovky a dá se nastavit v 20 různých směrech. Kombinace manuálního a elektrického nastavení umožňuje sedadlo plynule přizpůsobit podle směrnic AGR2. Jako volitelná výbava je v nabídce vyhřívání a masážní funkce.

¹ Do nabídky bude zařazen později.

² Sedadlo ergoComfort dostalo 26.11.2015 certifikát AGR.

Odkládací přihrádky

Skutečná velikost se v neposlední řadě projevuje také v promyšlených detailech: V kabině vozu Crafter najde místo téměř vše, co potřebujete pro každodenní práci. Pro řidiče i spolujezdce jsou k dispozici praktické přihrádky pro uložení mobilního telefonu, notebooku nebo tabletu, stejně jako pro lahve s vodou nebo kelímku s kávou. Nezapomnělo se ani na místo pro uložení metru, baterky, slunečních brýlí, složky s doklady, pracovních rukavic a mnoha dalších věcí.

Rozhraní a možnosti připojení

Pojem "mobilní pracovní místo" zde získává zcela nový význam: Výbava vozu zahrnuje hands-free sadu, USB port a celou řadu zásuvek pro nabíjení mobilních zařízení a baterií aku přístrojů. Crafter je tak i při cestování tím nejlepším místem pro podnikání.

Čtyřmístná lavice

Dvojkabina nabízí pod čtyřmístnou lavicí další prostor na nástroje.

Multifunkční dvousedadlo spolujezdce

Zabezpečuje všestrannost interiéru v první řadě. Střední sedadlo s integrovaným držákem na sklenice, které se dá sklopit úplně dopředu, vytváří praktickou pracovní plochu. A odkládací prostor pod sedadly nabízí velký prostor pro nářadí.

 

Zavřít
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím