Digitalizace ve voze Multivan

Moderní styl, inovativní konektivita

Nový Multivan je připraven na budoucnost a jeho nově navržená kabina ukazuje, co to znamená. Kromě celé řady odkládacích prostor a odstranění ruční brzdy, díky kterému je mnohem praktičtější průchod mezi předními sedadly, zaujmou v novém modelu Multivan digitální prvky, jež jsou na úrovni prémiové třídy osobních vozů. Mezi ně patří moderní digitální ukazatele, dotykové displeje s vysokým rozlišením, inovativní infotainment systémy nebo nový head-up displej¹. Místo řidiče nového vozu Multivan se tak proměnilo na atraktivní digitální centrum. 

Head-up displej¹

Díky head-up displeji¹ Vám v silničním provozu už téměř nic neunikne. Vaše pozornost může být koncentrována na situaci před vozem, přitom však můžete mít neustálý přehled o dění kolem. Ať už se jedná o ukazatel rychlosti, pokyny navigačního systému nebo integraci sériového systému rozpoznávání dopravních značek, vše je promítáno na přední sklo přímo do Vašeho zorného pole. K tomu, abyste získali potřebné informace tak již nemusíte přestat sledovat situaci v provozu před Vámi.

Digitální displeje

Zažijte zcela nový digitální svět za Vaším volantem. Kromě nejmodernějšího head-up displeje¹ Vás okouzlí nový digitální panel přístrojové desky Digital Cockpit s Active Info displejem s úhlopříčkou 10,25 palce (26,03 cm). Ať už se jedná o zobrazení informace o spotřebě paliva, stavu počítadla kilometrů nebo o zobrazení aktuálního playlistu  - prostřednictvím multifunkčního volantu sami určíte, jakou podobu bude Váš Digital Cockpit mít - interaktivní a individuální. Pomocí Digital Cockpit Pro¹ mohou být funkce panelu volitelně rozšířeny, a to včetně zobrazení navigačních pokynů, vyššího rozlišení a 3D animací vozidla. Pohodlnější to za volantem vozu Multivan nikdy nebylo a modernější samozřejmě také ne.

Infotainment systémy

Sériový infotainment systém Ready 2 Discover s barevným displejem s úhlopříčkou 10 palců (25,4 cm) nenechá v novém voze Multivan žádné přání nesplněné. Služby We Connect² a We Connect Plus je možné velmi snadno ovládat prostřednictvím velkého dotykového displeje. Pro zábavu na té nejvyšší úrovni je pak k dispozici volitelný prémiový audio systém Harman Kardon¹ a další infotainment systémy, které lze pomocí volitelných aktualizací rozšířit o další funkce. Prémiová varianta Discover Media¹ zahrnuje funkci navigace, sériové služby Streaming & Internet, aplikaci Amazon Alexa³ a bezdrátové rozhraní App-Connect - Váš nový Multivan se díky tomu promění na chytrý dům na kolech. Ať už jej budete využívat jako automobil pro každodenní jízdy, mobilní kancelář nebo s ním pojedete na dovolenou - nový Multivan je díky své inovativní výbavě připravený téměř na vše.

Prémiový sound systém Harman Kardon¹

Díky prémiovému sound systému Harman Kardon již nebudete v novém voze Multivan hudbu poslouchat, ale budete ji prožívat. Čtrnáct vysoce výkonných reproduktorů včetně subwooferu a centrálního reproduktoru a zesilovač s výkonem 840 wattů zajišťují díky optimálnímu prostorovému rozmístění precizně vyladěnou akustiku. Zvukový zážitek dále umocňuje algoritmus Fraunhofer Sonamic Panorama, který optimálně rozděluje zvuk po celém interiéru vozu. Rozdíl si můžete vyzkoušet zapnutím a vypnutím algoritmu v nastavení zvuku. Ušlechtilý vzhled má také plášť reproduktoru, který je vyroben z tenké oceli s využitím nově vyvinuté, vysoce přesné laserové technologie. Ať už budete sedět v novém voze Multivan na jakémkoli místě, díky sound systému Harman Kardon si budete vždy užívat zvuk v té nejvyšší kvalitě.

Volitelná výbava.

Pro užívání služeb We Connect je nutné, aby uživatel měl založený Volkswagen ID uživatelský účet, ke kterému má vytvořené uživatelské jméno a heslo. Stejné přihlašovací údaje použije při přihlášení ke službám We Connect. Dále je pro služby We Connect, resp. We Connect Plus nutné uzavřít separátní smlouvu se společností Volkswagen AG. Pro bezplatné využívání služeb We Connect Plus po celou smluvní dobu je nutné, aby zákazník do 90 dnů po převzetí vozidla provedl jeho registraci na portálu vwn.de/myVolkswagen nebo pomocí aplikace Volkswagen We Connect, která je k dispozici v AppStore nebo v Google Play Store. Při pozdější registraci se zkracuje doba, po kterou mohou být služby bezplatně využívány. Využívání mobilních služeb online We Connect je možné prostřednictvím integrovaného připojení k internetu. Náklady spojené s datovými přenosy v Evropě v rámci pokrytí signálem mobilní sítě s výjimkou služeb Streaming & Internet a jednotlivých In-Car aplikací nese společnost Volkswagen AG. Pro využívání služeb Streaming & Internet, jednotlivých In-Car aplikací, stejně jako WLAN hotspotu, mohou být placená data zajišťována externím mobilním poskytovatelem Cubic Telecom a využívána v rámci pokrytí signálem mobilní sítě v mnoha evropských zemích. Informace o podmínkách, cenách a podpoře v jednotlivých zemích získáte na adrese https://vw.cubictelecom.com. O podmínkách pro Českou republiku se prosím informujte u Vašeho prodejce automobilů Volkswagen. Alternativně je možné využívat internetové rádio nebo streamování médií prostřednictvím mobilního zařízení (například chytrého mobilního telefonu), které podporuje funkci mobilního WLAN hotspotu. V tomto případě jsou příslušné služby přístupné pouze na základě stávající nebo separátní smlouvy mezi Vámi a mobilním operátorem a pouze v rámci pokrytí signálem mobilní sítě. V závislosti na tarifu podle platné smlouvy s mobilním operátorem mohou při přenosu dat z internetu - zejména v zahraničí - vznikat dodatečné náklady (např. za roaming). Pro využívání bezplatné aplikace We Connect je nutný chytrý mobilní telefon s podporovanou verzí operačního systému iOS nebo Android a SIM karta umožňující datové přenosy, ke které je uzavřena stávající nebo separátní smlouva s mobilním operátorem. Dostupnost služeb We Connect a We Connect Plus v popsaných paketech se může v jednotlivých zemích lišit a závisí jak automobilu, tak na jeho výbavě. Smlouva na využívání těchto služeb se uzavírá na dobu určitou a obsah služeb se v průběhu trvání smlouvy může měnit, případně může být omezen. Bližší informace získáte na adrese connect.volkswagen-we.com nebo u Vašeho prodejce automobilů Volkswagen. Informace o mobilních tarifech získáte u Vašeho mobilního operátora.

Amazon, Alexa a všechny související logotypy a pohyblivé značky jsou ochranné známky společnosti Amazon.com, Inc. nebo jejích dceřiných společností. Zobrazená funkce Alexa závisí na technologii smart home; pro využívání aplikace Alexa je nutné mít uživatelský účet u společnosti Amazon. Volkswagen AG umožňuje zákazníkům přístup k aplikaci Alexa ve vozidlech; služby Alexa jsou využívány přes cloud a jsou nabízené společností Amazon.

Pro využívání aplikace Alexa ve voze Volkswagen je nutné mít rovněž Volkswagen ID a platnou smlouvu pro využívání služeb We Connect, která zahrnuje možnost hlasového ovládání. Veškeré náklady za datové přenosy hradí uživatel. Aplikaci Alexa v automobilu lze využívat pouze ve vozidlech se specifickým vybavením, a to v následujících zemích: Velká Británie, Irsko, Německo, Rakousko, Itálie, Španělsko a Francie. Více informací o využívání aplikace Alexa v České republice získáte u Vašeho prodejce automobilů Volkswagen. Výše uvedené země jsou v současnosti jedinými zeměmi, které podporuje aplikace Alexa v automobilu.

Tato modelová stránka obsahuje popisy výbav. Většinou se neuvádí, zda se u dané výbavy jedná o sériovou výbavu nebo o výbavu na přání. Pro více informací o přesném rozsahu výbavy vozidla (sériová výbava / výbava na přání), příp. o omezení kombinací se obraťte prosím na svého prodejce značky Volkswagen Užitkové vozy nebo použijte náš konfigurátor Volkswagen Užitkové vozy. Vozidla vyobrazená na tomto obrázku se mohou v některých detailech lišit od konkrétních specifikací daného modelového roku. Zobrazeny jsou některé výbavy na přání. Všechny ceny jsou nezávazné, doporučené orientační ceny včetně 21% DPH, a přepravného. Abychom zlepšili čitelnost textů, vybrali jsme si buď mužský nebo ženský rod slov týkající se osob. To v žádném případě neznamená diskriminaci opačného pohlaví. Děkujeme za pochopení.

Zavřít
Menu
Zavřít

Světová premiéra: Nový Multivan

Světová premiéra: Nový Multivan

Každý nový model Multivan potěšil své fanoušky jedinečnými zajímavými detaily a vlastnostmi. Nový Multivan není v tomto ohledu jiný - přitom je však něčím víc než jen pouhým automobilem. Je místem pro setkávání, místem pro uspokojování potřeb všech generací a také prostorem, který současně představuje domov i transportní prostředek.

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen