Menu
Zavřít

Světová premiéra: Nový Multivan

  1. 1.

    Na obrázku je prototyp, který je blízký modelu ze sériové produkce. Jít nahoru

Světová premiéra: Nový Multivan

  1. 1.

    Na obrázku je prototyp, který je blízký modelu ze sériové produkce. Jít nahoru

Nový Multivan – z všestranného vozu se stal vzor

Nový Multivan je kompozicí těch nejmodernějších inovací. Díky vylepšené bezpečnosti a inteligentní konektivitě je připraven na mobilitu propojenou do sítě. Nová definice pojmu každodenní využití a multifunkčnosti představuje další evoluční stupeň komfortu. Model plug-in hybrid pak rozšiřuje paletu pohonů na úroveň, která tu nikdy v minulosti nebyla. Nový Multivan je tak začátkem nové éry, protože ztělesňuje zcela novou koncepci vozidla, které je schopné realizovat nespočet scénářů mobility. Tento model byl od prvního do posledního milimetru kompletně přepracován; současně navazuje na DNA svých legendárních předchůdců. Nový Multivan spojuje ty nejmodernější vlastnosti osobních vozů prémiové třídy s tradičními kvalitami všestranného automobilu, zaujme vynikající bezpečností, působivou dynamikou a charismatickým designem. Z nového vozu Multivan se tak stal ten nejprogresivnější model Bulli všech dob. Přesvědčte se sami a seznamte se novým vozem Multivan.

Z interiéru se stal volný prostor

Multivan byl vždy symbolem vysoké flexibility a nový Multivan není v tomto ohledu jiný. Navíc zaujme svou koncepcí interiéru, která je promyšlena až do nejmenšího detailu: zcela rovná podlaha prostoru pro cestující, nový inovativní systém vodicích lišt a samostatná sedadla, která lze velmi snadno vyjmout, umožňují bez vynaložení většího úsilí různé konfigurace sezení v prostoru pro cestující. Díky elektromechanické parkovací brzdě je také pohodlnější průchod mezi sedadlem řidiče a spolujezdce. A nový multifunkční stolek² je variabilní nejen pokud jde o jeho polohu, ale lze měnit i jeho tvar. Ve složeném tvaru se totiž dá přesunout po vodicích lištách a umístit mezi přední sedadla, kde jej lze využít jako středovou konzolu. Je to prostě stolek s vůbec největší variabilitou.

Více o koncepci interiéru

Ze střechy se stalo nebe

Seznamte se ohromnou panoramatickou prosklenou střechou², která byla do modelu Multivan zabudována vůbec poprvé. Výhled na nebe a interiér zaplavený světlem vytvářejí pocit ještě většího prostoru. Dvoudílná panoramatická prosklená střecha nového vozu Multivan pak uprostřed interiéru zajišťuje ještě větší maximální výšku. Vrstva LowE sendvičového bezpečnostního skla snižuje pronikání tepelného záření o 78 procent. Komfort vozů prémiové třídy, který je pro Multivan typický, se tím dostává na ještě vyšší úroveň.

Více o komfortu

Z pohonu se stala alternativa

Jízda městem téměř bez hluku? Nový Multivan ve verzi plug-in hybrid to umožňuje. Současně je to správná odpověď na požadavky doby a také více než jen pouhá deklarace – nový typ pohonu posouvá zážitek z jízdy s novým vozem Multivan na novou úroveň. Multivan eHybrid je zároveň navržen tak, aby každodenní jízdy s průměrnou vzdáleností bylo možné ujet na čistě elektrický pohon. Pro Vás to znamená zcela novou definici radosti z jízdy, nižší spotřebu paliva, provoz v čistě elektrickém režimu lokálně zcela bez emisí CO₂ a flexibilní dojezdovou vzdálenost.

Více o pohonu

Díky newsletteru Volkswagen už Vám nic neunikne

Přihlaste se k odběru newsletteru Volkswagen a my Vám zajistíme ty nejaktuálnější informace na cestě k zahájení prodeje.

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/interior (not final) Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.