Menu
Zavřít

Předobjednejte si nyní: Nový Multivan

Vítejte v novém světě

Vítejte v novém světě

Předobjednejte si nyní: Nový Multivan

Vítejte v novém světě

Nový Multivan – z všestranného vozu se stal vzor

Nový Multivan je kompozicí těch nejmodernějších inovací. Díky vylepšené bezpečnosti a inteligentní konektivitě je připraven na mobilitu propojenou do sítě. Nová definice pojmu každodenní využití a multifunkčnosti představuje další evoluční stupeň komfortu. Model plug-in hybrid pak rozšiřuje paletu pohonů na úroveň, která tu nikdy v minulosti nebyla. Nový Multivan je tak začátkem nové éry, protože ztělesňuje zcela novou koncepci vozidla, které je schopné realizovat nespočet scénářů mobility. Tento model byl od prvního do posledního milimetru kompletně přepracován; současně navazuje na DNA svých legendárních předchůdců. Nový Multivan spojuje ty nejmodernější vlastnosti osobních vozů prémiové třídy s tradičními kvalitami všestranného automobilu, zaujme vynikající bezpečností, působivou dynamikou a charismatickým designem. Z nového vozu Multivan se tak stal ten nejprogresivnější model Bulli všech dob. Přesvědčte se sami a seznamte se novým vozem Multivan.

Z interiéru se stal volný prostor

Multivan byl vždy symbolem vysoké flexibility a nový Multivan není v tomto ohledu jiný. Navíc zaujme svou koncepcí interiéru, která je promyšlena až do nejmenšího detailu: zcela rovná podlaha prostoru pro cestující, nový inovativní systém vodicích lišt a samostatná sedadla, která lze velmi snadno vyjmout, umožňují bez vynaložení většího úsilí různé konfigurace sezení v prostoru pro cestující. Díky elektromechanické parkovací brzdě je také pohodlnější průchod mezi sedadlem řidiče a spolujezdce. A nový multifunkční stolek² je variabilní nejen pokud jde o jeho polohu, ale lze měnit i jeho tvar. Ve složeném tvaru se totiž dá přesunout po vodicích lištách a umístit mezi přední sedadla, kde jej lze využít jako středovou konzolu. Je to prostě stolek s vůbec největší variabilitou.

Více o koncepci interiéru

Ze střechy se stalo nebe

Seznamte se ohromnou panoramatickou prosklenou střechou², která byla do modelu Multivan zabudována vůbec poprvé. Výhled na nebe a interiér zaplavený světlem vytvářejí pocit ještě většího prostoru. Dvoudílná panoramatická prosklená střecha nového vozu Multivan pak uprostřed interiéru zajišťuje ještě větší maximální výšku. Vrstva LowE sendvičového bezpečnostního skla snižuje pronikání tepelného záření o 78 procent. Komfort vozů prémiové třídy, který je pro Multivan typický se tím dostává na ještě vyšší úroveň.

Více o komfortu

Z pohonu se stala alternativa

Jízda městem téměř bez hluku? Nový Multivan ve verzi plug-in hybrid to umožňuje. Současně je to správná odpověď na požadavky doby a také více než jen pouhá deklarace – nový typ pohonu posouvá zážitek z jízdy s novým vozem Multivan na novou úroveň. Multivan eHybrid je zároveň navržen tak, aby každodenní jízdy s průměrnou vzdáleností bylo možné ujet na čistě elektrický pohon. Pro Vás to znamená zcela novou definici radosti z jízdy, nižší spotřebu paliva, provoz v čistě elektrickém režimu lokálně zcela bez emisí CO₂ a flexibilní dojezdovou vzdálenost.

Více o pohonu

Setkání s odborníky

Atraktivní vlastnosti nového vozu Multivan

Chcete mít ještě lepší představu o novém voze Multivan? Seznámit se s komfortním otevíráním bočních posuvných dveří? Nebo chcete vědět, jak snadno jdou ve skutečnosti vyjmout samostatná sedadla? Albert Kirzinger, ředitel oddělení designu Volkswagen Užitkové vozy a Lars Menge, vedoucí produktového marketingu Volkswagen Užitkové vozy prezentují inovativní vlastnosti nového vozu Multivan ve videu - a s ohledem na své odborné znalosti si zábavnou formou vyměňují názory.

Díl 1
Díl 2
Díl 3
Díl 1
Díl 2
Díl 3

Stkání s odborníky: Díl 1

Co má nový Multivan společného s T1? Jaké barevné kombinace jsou v nabídce? A díky čemu je nový Multivan obývacím pokojem na čtyřech kolech? To jsou otázky kladené v naší komunitě na sociálních sítích. Albert Kirzinger a Lars Menge na ně znají odpovědi - a v malé soutěži ukazují, jak rychle lze samostatná sedadla skutečně z vozu vyjmout.

Stkání s odborníky: Díl 2

Aby nový Multivan splnil nároky, které jsou kladeny na všestranný vůz a mohl být používán mnoha různými způsoby, musí splňovat širokou škálu požadavků. K nim již tradičně patří rozměry, které jej předurčují pro každodenní využití, flexibilní koncepce interiéru, velká užitečná hmotnost i velká maximální hmotnost připojeného přívěsu. A dnes k tomu samozřejmě přistupují rovněž moderní asistenční systémy, které posouvají jízdní komfort nového vozu Multivan na zcela novou úroveň. Albert Kirzinger a Lars Menge odpovídají ve videu na otázky naší komunity na sociálních sítích a ukazují, jak multifunkční nový Multivan ve skutečnosti je.

Stkání s odborníky: Díl 3

Nově interpretovaný a přesto nezaměnitelný Bulli - tak lze charakterizovat design nového vozu Multivan. Absolutní novinkou přitom je pohon plug-In hybrid¹, který umožňuje nejenom jízdu lokálně zcela bez emisí, ale okouzlí také zcela novou jízdní dynamikou. Nový Multivan se totiž ovládá úplně stejně jako osobní automobil; v interiéru pak, např. díky panoramatické prosklené střeše, poskytuje nově definovaný komfort. Albert Kirzinger a Lars Menge ve videu představují, jak inovativní nový Multivan ve skutečnosti je - a ukazují, co tento nový model na úrovni osobního vozu prémiové třídy nabízí.

Díky newsletteru Volkswagen už Vám nic neunikne

Přihlaste se k odběru newsletteru Volkswagen a my Vám zajistíme ty nejaktuálnější informace na cestě k zahájení prodeje.

Více o novém voze Multivan

Nový Multivan ve zprávách

Z tradice se stala inovace: V článku získáte všechny základní informace o novém voze Multivan.

Z tradice se stala inovace

Atraktivní vlastnosti pod drobnohledem

Design, technologie a varianty pohonu: Zde získáte všechny informace o atraktivních vlastnostech nového vozu Multivan.

Atraktivní vlastnosti nového vozu Multivan

Technická data nového vozu Multivan 

Rozměry, konfigurace sedadel a užitečná hmotnost: Čísla a fakta charakterizující nový model Multivan.

Technická data nového vozu Multivan

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/magnifier Created with Sketch.