Menu
Zavřít

Zima?
„Ta nám sedí.“

I vám sedne nabídka
od Volkswagen Service

 

I vám sedne nabídka
od Volkswagen Service

To platí nejen pro Originální příslušenství Volkswagen® z nabídky našeho autorizovaného servisu, ale také pro výhodné servisní úkony s Originálními díly Volkswagen®, zimní servisní prohlídku vašeho vozu a samozřejmě pro kompletní služby Volkswagen Pneuservisu s nabídkou zimních pneumatik s bezplatnou PneuGarancí.

Naše výhodná nabídka, která vám dokonale sedne, platí do 31. 12. 2022.

E-shop Volkswagen

 

Přijměte naše srdečné pozvání a vstupte do E-shopu Volkswagen, kde nyní najdete širokou nabídku produktů Lifestyle a Originálního příslušenství Volkswagen®. Módní oblečení a lifestylové zboží si mužete vybrat např. z kolekcí ve stylu ID., GTI nebo v retro kolekci Heritage.

Zboží vám doručíme na vaši adresu nebo si ho můžete u nás zdarma vyzvednout. Bezplatné vrácení zboží do 14 dnů a online platba kartou jsou samozřejmostí.

Sezonní servis


Připravte svůj vůz na zimní sezonu. V rámci servisní prohlídky provedeme pečlivou kontrolu technického stavu vašeho vozu a zkontrolujeme:

 • brzdovou soustavu
 • výfukový systém
 • kola a pneumatiky
 • stěrače a ostřikovače
 • stav baterie
 • plochý / drážkový řemen
 • topení a klimatizaci
 • provozní kapaliny
 • chladicí systém
 • světla včetně správného nastavení

299 Kč

Volkswagen Pneuservis

Náš Volkswagen Pneuservis poskytuje kompletní péči o pneumatiky. Poradíme a namontujeme nejvhodnější pneumatiky s 3letou PneuGarancí pro váš vůz. Nabízíme také jejich uskladnění, očištění, vyvážení a zdarma ekologickou recyklaci opotřebovaných pneumatik.

Volkswagen Pneuservis je All inclusive služba pro vás.

MyCard
Moje výhody. Můj servis.


Volkswagen MyCard: Nový program výhod. Majitelé vozu Volkswagen (fyzické osoby) mají nyní skvělou příležitost získat zákaznickou kartu Volkswagen MyCard, která je vázaná na konkrétní vozidlo, a v rámci nového programu přináší spoustu výhod. Je jen na vás, zda si vyberete bezplatnou verzi Service nebo si zvolíte rozšířenou placenou verzi Service+, která vám umožňuje využívat další výhody. Mít MyCard se rozhodne vyplatí.

Jako držitelé bezplatné verze MyCard Service získáte automaticky následující výhody:

 

 • 15% slevu na Originální díly Volkswagen® (min. 6 050 Kč vč. DPH / zakázka)
 • Přípravu a zajištění STK
 • Individuální nabídka servisního partnera
 • Výhody externích partnerů

             Bez poplatku

Jako držitelé verze Service+ získáte všechny výhody bezplatné MyCard Service a k tomu navíc:

 

 • Výměnu kompletních kol včetně vyvážení (2x ročně)
 • Výměnu brzdové kapaliny nebo sady predních stíracích lišt (1x ročně)
 • 10% slevu na Originální příslušenství Volkswagen® (vč. kompletních kol)

             Vše za 1 990 Kč ročne (vč. DPH)

Propojte se
se svým vozem.
We Connect Go


Pořiďte si Volkswagen DataPlug a využívejte služby We Connect Go naplno. Volkswagen DataPlug funguje v kombinaci s aplikací We Connect Go, kterou lze zdarma stáhnout na App Store nebo Google Play. Díky aplikaci pak mužete sledovat váš styl jízdy, získat přehled o měsíčních nákladech na pohonné hmoty nebo mít rychlý prístup k preferovanému servisnímu partnerovi Volkswagen.

Doporučená prodejní cena zařízení Volkswagen DataPlug je 1 090 Kč vč. DPH. U jednotlivých partnerů Volkswagen se uvedená prodejní cena může lišit. Nyní lze DataPlug získat jako dárek k MyCard!

Volkswagen
Servisní balíčky
Na 5 let máte vystaráno!

 

S Volkswagen Servisními balíčky si můžete předplatit servisní úkony na zvolený počet najetých kilometrů po dobu až 5 let.

Na dlouhou dobu si tak zajistíte kontrolu nad výdaji za servis vašeho vozidla bez ohledu na zvyšování cen náhradních dílů a cen za práci.

Volkswagen Servisní balíčky lze uplatnit u každého servisního partnera Volkswagen v České republice.

Volkswagen Servisní balíčky se vztahují ke konkrétnímu vozidlu, a proto je při následném prodeji ojetého vozidla může uplatňovat další vlastník vozidla.

Využijte akční nabídku
Jakýkoliv Servisní balíček se slevou 15 000 Kč.

Tipy na bezpečnou jízdu v zimě

Plánujete lyžovačku na horách? Pak by se vám mohly hodit tipy na bezpečnou jízdu.

Lyžarská sezona v Česku začíná a pro turisty se otevřela první zimní střediska. Lidé se přesouvají za zimními sporty, proto je treba predevším zvýšit pozornost na cestách.

Riziko dopravní nehody při jízdě na sněhu a ledu je několikanásobně větší než v létě. Nejčastějšími příčinami nehod zůstávají nesprávný způsob jízdy a vysoká rychlost. Příčinou může být také nezvládnutí řízení vozidla, které se dostane do smyku.

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen