Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím

Klimatizace & filtry

Dobré klima: Ceny paketů, u kterých si vydechnete.

Kontrola klimatizace

Zkontrolujeme funkci klimatizace, výstupní teplotu vydechovaného vzduchu, tlak v okruhu s chladicím médiem, průchodnost vzduchového potrubí, průchodnost a znečištění odvodu kondenzátu.

od 37,-

Cena nezahrnuje případné nutné čištění a výměnu filtru. Cena je nezávazná, nejedná se o koncernovou cenu. Cena je uvedena v Eurech včetně DPH a platí až do odvolání.

Čištění klimatizace

Příčina špatné kvality vzduchu v kabině vozu spočívá zpravidla v základním komponentu klimatizace, kterým je výparník. Vlhkost a nečistoty postupem času vytvoří ideální prostředí pro tvorbu bakterií. Při procesu čištění klimatizace jsou odstraněny bakterie i nežádoucí zápach a Vy tak můžete opět dýchat čistý vzduch.

od 64,-

Cena je nezávazná, nejedná se o cenu koncernovou cenu. Cena je uvedena v Eurech včetně DPH a platí až do odvolání.

Tipy pro alergiky

Řízení automobilu vyžaduje plnou koncentraci. Alergické reakce jako je kýchání nebo slzení očí jsou přitom velmi nepříjemné. Co však máte dělat, abyste se v automobilu zbavili alergie na pyly?

  • Postarejte se o to, aby prachový a pylový filtr nebo pachový a antialergenní filtr dobře fungoval. Filtr zajistí, aby vzduch, který v interiéru vozu cirkuluje, byl stále čištěn. Kvalita vzduchu uvnitř vozu se tak stále zlepšuje a snižuje intenzitu alergických reakcí.

  • Při jízdě mějte zavřená všechna okna.

  • Interiér vozu udržujte v čistotě, pravidelně jej čistěte vysavačem a palubní desku otírejte vlhkým hadříkem.

Kalendář polétavých pylových částic

Přehled autorizovaných prodejců a servisů Máte další otázky nebo si chcete domluvit termín na servis klimatizace? Kontaktujte prosím Vámi vybraný autorizovaný servis Volkswagen, a to jednoduše prostřednictvím telefonu nebo přes e-mail. Celá řada servisů Vám navíc umožňuje dohodnout si termín servisu brzd přímo online.

Filtrovat
  • Žádný filtr
  • Prodej
  • Servis
  • Prodej e-Mobility
  • Prodejce plyn CNG/LPG
Klikněte pro navigování
Aktualizovat mapu
Nebyli jsme schopni zjistit Vaši polohu. Ujistěte se, že máte povoleny lokační služby.