Menu
Zavřít

Originální díly Volkswagen®

Originální díly Volkswagen®

Bezpečné, kvalitní a střižené na míru Vašemu vozu Volkswagen.

Originální výměnné díly Volkswagen

Vysoká kvalita při nižších nákladech

Repasované, a tím šetrné k životnímu prostředí, ve stejné kvalitě jako sériově vyráběné díly, až o 50 % cenově výhodnější než srovnatelné nové díly. Pro ekonomičtější opravu zejména starších vozidel.

Volkswagen je jak ve zpětném odběru, tak i v recyklaci starých výrobků číslem 1. To, co začalo před desetiletími jednotlivými válci, palivovými čerpadly a karburátory pro první model T1, se do dnešní doby rozvinulo v nejrozsáhlejší program zpětného odběru v automobilové historii.

Repasování ve stejné kvalitě, jaká je dosahována při sériové výrobě, ale také hospodárnost a ekologický proces mají pro nás při tom rozhodující význam. Naše zpracovatelské postupy zajišťují optimální funkčnost a bezpečnost. Navíc jsou koordinovány s vývojovými odděleními sériové výroby. Naši zákazníci mohou mít radost z toho, že Originální výměnné díly mají při stejné kvalitě až o 40 % výhodnější cenu než srovnatelné nové díly.

Výhody

Úspora nákladů při stejné kvalitě
Originální výměnné díly Volkswagen jsou značkové výrobky přímo od výrobce vozidel. Je v nich proto obsažena stejná kvalita světové značky Volkswagen jako ve srovnatelných nových dílech. Máme pro Vás připravenou velkou nabídku kvalitních výměnných dílů za výhodné ceny.

Krátké čekací doby
S Originálními výměnnými díly lze zkrátit doby oprav, takže montáž je pak celkově cenově výhodnější. Díky tomu, že díly přesně sedí, ušetříte další náklady na dodatečné úpravy, resp. nebudete muset znovu do servisu.

Výhodnější cena díky nabídkám odpovídajícím časové hodnotě
Cenová úspora u výměnných dílů oproti novým dílům  činí u většiny položek až 50 %, neboť starý díl je odebrán zpět. A protože se opakované použití týká právě nákladných komponentů jako jsou např. agregáty, snižují se značně výrobní náklady, což je pro Vás výhodou.

Vysoká kvalita, vysoká bezpečnost
Originální výměnné díly Volkswagen jsou průmyslově repasovány a výrobní závod kontroluje jejich kvalitu, přesnost a funkčnost. Repasované díly jsou tak po technické stránce rovnocennou variantou k novým dílům a jsou totožné s Originálními díly namontovanými ve vozidle. To je zárukou kvality, bezpečnosti a dlouhé životnosti.

Garance jako u nového dílu
Repasované agregáty a díly jsou stejně dobré jako nové díly. Na základě vysokých požadavků kladených na kvalitu Originálních výměnných dílů Volkswagen můžeme poskytovat stejnou záruku jako u nových dílů. Totéž platí pro opravárenské práce.

Zachování hodnoty zvyšuje hodnotu při následném prodeji
Originální výměnné díly Volkswagen jsou po technické stránce stejně hodnotné jako nové díly. Nejenže prodlužují životnost vozidla, ale zvyšují také jeho hodnotu při následném prodeji. Technická úroveň opraveného vozidla může po opravě s použitím Originálního výměnného dílu dokonce stoupnout, neboť do procesu repasování jsou zapracovány technické inovace ze sériové výroby.

Možnosti dodávek
Máme na skladě více než cca 13.000 výměnných dílů, abyste mohli být vždy spolehlivě obslouženi i se starším modelem. Originální díly® Volkswagen a originální výměnné díly zajišťují mobilitu až 15 let po ukončení sériové výroby.

Dobré pro životní prostředí
Náš program výměnných dílů představuje rovněž aktivní ochranu životního prostředí. Tímto způsobem byly dosud získány zpět milióny tun cenných surovin, bylo ušetřeno enormní množství energie a zamezilo se produkci obrovského množství zplodin: například množství oceli, které bylo ušetřeno díky repasování 7,7 milionu motorů (cca 350.000 tun), by vystačilo na postavení 50 Eiffelových věží nebo 162 mostů Golden Gate.

Technologie

Pro úroveň kvality platí stejné standardy jako pro sériovou výrobu nových dílů. Díky tomu, že se orientujeme podle výroby nových dílů, jsou technické změny provedené ve výzkumu a vývoji okamžitě zapracovány. Naši zákazníci proto dostanou výměnné díly, které odpovídají nejnovějšímu stavu techniky. Repasovaný výrobek má kvalitu nového dílu, a proto také stejné nároky na poskytnutí záruky. A to při cenové úspoře až 50 %.

Classic Parts Volkswagen

Od modelu T1 až po model T3: S našimi díly Classic Parts zůstane Váš historický vůz Volkswagen originálem.

Hledáte náhradní díly pro Vašeho veterána?
Obraťte se na Váš servis Volkswagen: tam si můžete ze sortimentu zahrnujícího více než 60.000 různých dílů objednat všechno od A do Z a tyto díly si následně vyzvednout. Těšíme se na Vaši návštěvu a rádi Vám poradíme.

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen