Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím

Das RentAuto nabízí dokonalou mobilitu i na podzim a v zimě

20.10.2016

Originální autopůjčovna Das RentAuto připravila pro podzimní a zimní období 84 nových vozů značky Volkswagen Užitkové vozy s vysokou úrovní užitných vlastností. Ty zajistí dokonalou mobilitu v mimořádných situacích, ať se jedná o nečekané zakázky pro podnikatele v předvánočním shonu, přepravu nového vybavení domu či bytu, nebo výlet za zimními radovánkami do hor s celou rodinou, partou přátel nebo sportovním týmem. Zákazníci mají na výběr komfortní, bezpečné a spolehlivé modely Caravelle, Transporter a Crafter pro nejrůznější účely u 28 prodejců značky Volkswagen Užitkové vozy po celé České republice.

"Das RentAuto, naše originální půjčovna užitkových vozů Volkswagen, nabízí na českém trhu nevšední řešení mobility po celý rok, tedy i na podzim a v zimě, kdy zákazníci ještě více oceňují mimořádnou bezpečnost, komfort a spolehlivost našich vozidel," říká Jan Procházka, ředitel divize Volkswagen Užitkové vozy společnosti Porsche Česká republika. "Díky naší výhodné službě Das RentAuto mohou podnikatelé snadno uspokojit zvýšenou sezonní poptávku před Vánocemi, ale stejně tak dobře se mohou početné rodiny nebo týmy vydat na lyže do hor, aniž by musely někoho nechávat doma nebo dělat kompromisy ohledně zavazadel a sportovního vybavení."

Půjčovna Das RentAuto úspěšně působí na českém trhu již více než rok. V současnosti je po celé České republice k dispozici celkem 84 vozů u 28 dealerů. Zákazníci si mohou zapůjčit modely Caravelle, Transporter a Crafter. Od ledna do září 2016 bylo uzavřeno celkem 1576 smluv, přičemž zákazníci si užitkové vozy Volkswagen pronajali na celkových 8227 dnů.

Originální půjčovna užitkových vozů Volkswagen Das RentAuto nabízí pronájem vozidel na dobu 1 až 30 dní. Nabídka je rozdělena do dvou časových pásem, která se liší podmínkami pronájmu. Široký výběr nových užitkových vozů ve stáří maximálně 7 měsíců zahrnuje rozmanité varianty pro přepravu nákladu a osob. Ve všech případech se mohou cestující těšit na komfortní a bezpečné cestování v pohodlném a prostorném interiéru, v jehož bohaté výbavě nechybí klimatizace, audiosystém a kompletní soubor nejmodernějších bezpečnostních prvků.

Více informace o službě Das RentAuto a kontakty na participující prodejce značky Volkswagen Užitkové vozy naleznete na www.dasrentauto.cz.