Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím

Multivan opět zvítězil v čtenářské anketě

01.02.2016

Vítězství v čtenářské anketě "Best Cars" časopisu "auto, motor und sport" putuje opět do Hannoveru: Volkswagen Multivan zvítězil potřinácté v řadě (!).

V kategorii MPV bylo na výběr 52 vozidel. Ankety odborného časopisu auto motor und sport se zúčastnilo 115 239 hlasujících, z nichž se 26,6 procenta rozhodlo pro všestranný úspěšný model značky Volkswagen Užitkové vozy z Hannoveru. Ocenění bylo předáno na slavnostním vyhlášení ve Stuttgartu Dr. Eckhardu Scholzovi, předsedovi představenstva značky Volkswagen Užitkové vozy.

Scholz při udělování cen prohlásil: "Máme velkou radost, že jsme se v této soutěži umístili s modelem Multivan opět na prvním místě. Výsledek totiž ukazuje, že vyrábíme model, který přesně splňuje představy zákazníků. Na toto čtenářské ocenění jsme však hrdí i z  důvodu, že se zároveň jedná o poctu našim zaměstnancům, kteří s mimořádnou pečlivostí a vášní vyrábějí každé vozidlo. Toto ocenění nás motivuje k tomu, abychom i v budoucnosti dodávali vozidla vynikající kvality, abychom si zasloužili důvěru čtenářů, a tím i našich zákazníků."

Modelová řada Transporter šesté generace, vyráběná značkou Volkswagen Užitkové vozy, je svým konceptem i designem jedinečná. Nezaměnitelný charakter vozidla je definován příjemně vysokou pozicí v pohodlných sedadlech, což zaručuje nejlepší výhled ven z vozidla, dále nabídkou maximálního vnitřního a zavazadloveho prostoru, které lze navíc díky vysoké variabilitě přizpůsobovat konkrétním situacím a potřebám zákazníků. V neposlední řadě se Multivan vyznačuje moderními informačními a zábavním systémy, vyspělými asistenčními systémy, na poměry třídy velmi agilním podvozkem s možností volby adaptivního systému dynamické regulace podvozku DCC (Dynamic Chassis Control) a nakonec i hospodárnými motory o výkonu až 150 kW/204 k.

Modelová řada T dosáhla v roce 2015 meziročního nárůstu prodeje o 1,4 procenta (2014: 168 700 vozů). Celkem bylo dodáno zákazníkům 171 100 vozů Transporter, Multivan, Caravelle a California.

Multivan opět zvítězil v čtenářské anketě