Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím

Nový Crafter – Nová dimenze

12.04.2017

•    Vynikající funkčnost díky vyšší užitečné hmotnosti a objemu nákladového prostoru
•    Optimalizované rozměry pro maximální praktičnost v každodenním provozu
•    Pohon předních nebo zadních kol, manuální nebo automatická převodovka, pohon všech kol 4MOTION
•    4 základní modely, 3 délky, 3 výšky - celkem 69 verzí
•    Hospodárný provoz díky nižší spotřebě paliva, nízkým nákladům na údržbu a servis
•    Nejmodernější asistenční systémy zvyšují úroveň bezpečnosti a komfortu

Optimální užitné vlastnosti pro specifické požadavky zákazníků z nejrůznějších odvětví: Nový Crafter nabízí zákaznicky orientovaná řešení dopravy při nejvyšší hospodárnosti. Zákazníky přesvědčí příkladnou funkčností s vyšší užitnou hmotností, větším objemem nákladového prostoru, optimalizovanými vnějšími rozměry a mimořádně vysokým počtem variant pohonu i karosářských verzí. Díky tomu nabízí praktická řešení pro každodenní provoz a individuální přepravní úkoly ve všech oblastech využití.

Robustní motory pro užitková vozidla s dlouhou životností a nízkou spotřebou paliva, nízké náklady na údržbu a výměnu dílů podléhajících opotřebení, jakož i důkladně promyšlená řešení pro výrobce nástaveb nabízejí optimální užitné vlastnosti a zásadní funkční i ekonomické výhody pro rozmanité skupiny zákazníků.

Nově vyvinutý a pečlivě nastavený podvozek a inovativní asistenční systémy nabízejí kromě zcela nové úrovně komfortu v této kategorii lehkých užitkových vozů především přesvědčivé jízdní vlastnosti a rozhodující zvýšení bezpečnosti.

Od základu nový koncept designu s důkladně promyšlenými odkládacími prostory v interiéru přichází se zásadními inovacemi nejen po vizuální stránce, ale v kombinaci s dalšími opatřeními pro optimalizaci aerodynamiky zajišťuje také v této kategorii vozidel nejnižší hodnotu součinitele aerodynamického odporu vzduchu
cx = 0,33.

Nový Crafter přesvědčí svými jízdními vlastnostmi i dalšími argumenty, mezi něž patří hospodárnost, funkčnost, praktičnost v každodenním provozu, spolehlivost a ochrana životního prostředí - a to vše díky inovativní technice ve výbavě, která zaručuje také dosud nevídanou úroveň komfortu a bezpečnosti.