Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím

Multivan potvrdil v letošní anketě Best Cars své výjimečné postavení

07.06.2017

Volkswagen Multivan je nejlepším "Velkoprostorovým autem" na českém trhu. Takový je výsledek tradičního hlasování čtenářů motoristických časopisů Auto 7 a auto motor a sport v rámci českého kola ankety Best Cars - Nejlepší auta roku 2017. Vrcholná verze legendární modelové řady T nabízí náročným zákazníkům variabilitu mimořádně prostorného interiéru v kombinaci s příkladným komfortem a bezpečností.

"Multivan je ve své třídě skutečným fenoménem a jeho opakovaná vítězství v prestižní anketě Best Cars jsou o to cennější, že čtenáři vybírají ze všech modelů, nabízených na českém trhu," říká Jakub Šebesta, vedoucí divize Volkswagen Užitkové vozy společnosti Porsche Česká republika. "Kvality šesté generace modelové řady T, která letos slaví 70. výročí, se odrážejí také v prodejních výsledcích. Během pěti měsíců letošního roku se pro některý z modelů Transporter, Caravelle, Multivan a California rozhodlo již 1202 zákazníků, z toho připadá více než pětinový podíl na vrcholný Multivan."

Volkswagen Multivan potvrdil i v letošním ročníku ankety "Best Cars - Nejlepší auta roku 2017" své výjimečné postavení v kategorii MPV. V silné konkurenci všech aktuálně prodávaných modelů v České republice dostal 19,8 % hlasů, což mu s velkým náskokem zajistilo první místo v absolutním hodnocení kategorie "Velkoprostorová auta". Multivan je ideální volbou pro motoristy s všestrannými nároky. Zákazníci mají na výběr rozmanité varianty s krátkým nebo dlouhým rozvorem, s pohonem předních nebo všech kol 4MOTION a s mechanickou nebo automatickou převodovkou DSG. Mezi hlavní argumenty Multivanu patří také variabilní, praktický a prostorný interiér, který poskytuje cestujícím pohodlí a bezpečí luxusní limuzíny.

Best Cars - Nejlepší auta roku 2017 je čtenářská anketa s tradicí, sahající až do roku 1993. Čtenáři časopisů Auto 7 a auto motor a sport zaslali v letošním ročníku celkem 2215 hlasů. Nominované modely jsou rozděleny do jednotlivých kategorií, přičemž hlavní výběr je doplněn tzv. Volbou B, limitovanou cenovým stropem.