Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím

Půjčovna Das RentAuto podporuje Bohemia JazzFest

13.07.2017

Das RentAuto, originální autopůjčovna vozidel značky Volkswagen Užitkové vozy, podporuje právě probíhající hudební festival Bohemia JazzFest, který přináší vybrané hvězdy americké a evropské hudební scény do českých a moravských měst. Náročnou práci organizátorům Bohemia JazzFestu usnadňují vozidla Volkswagen Caravelle a Crafter Kombi v barvách programu pronájmu užitkových vozidel Das RentAuto.

"Je pro nás velkou ctí, že můžeme prostřednictvím naší originální půjčovny užitkových vozů Das RentAuto podpořit tak významnou kulturní akci, jakou je Bohemia JazzFest, který se letos koná již podvanácté pod vedením slavného jazzového kytaristy Rudyho Linky," říká Jakub Šebesta, ředitel divize Volkswagen Užitkové vozy společnosti Porsche Česká republika. "Stejně jako organizátoři festivalu si každý může všestranné modely Caravelle a nový Crafter, ale i další modely z našeho širokého portfolia, zapůjčit u 28 participujících prodejců po celé České republice."

Originální autopůjčovna Das RentAuto nabízí soukromým i firemním zákazníkům atraktivní flotilu nových vozů značky Volkswagen Užitkové vozy k pronájmu na dobu od 1 do 30 dní. Výhodná nabídka s cenami již od 1000 Kč/den je rozdělena do dvou časových pásem, která se liší podmínkami pronájmu. Široký výběr nových užitkových vozů Caddy Maxi, Transporter Kombi, Caravelle a Crafter ve stáří maximálně 7 měsíců zahrnuje rozmanité varianty pro přepravu nákladu a osob. Nyní si mohou zákazníci zapůjčit také zcela nový Crafter, který stanovuje nová měřítka v kategorii velkých lehkých užitkových vozů.

Zákazníci, kteří se rozhodnou pro služby autopůjčovny Das RentAuto, se mohou těšit na komfortní a bezpečné cestování v pohodlném a prostorném interiéru, v jehož bohaté výbavě nechybí klimatizace, audiosystém a kompletní soubor nejmodernějších bezpečnostních prvků. Více informace o službě Das RentAuto a kontakty na participující prodejce značky Volkswagen Užitkové vozy naleznete na www.dasrentauto.cz.

Bohemia JazzFest 2017 odstartoval v pondělí 10. července jedním ze dvou večerních koncertů pod širým nebem na Staroměstském náměstí v Praze a potrvá až do 18. července se zastávkami v Plzni, Liberci, Domažlicích, Táboře a Brně. Mezi hlavní hvězdy letošního dvanáctého ročníku patří například Miroslav Vitouš, The John Scofield Überjam Band, Bad Plus Trio, Nat Osborn Band, The Soul Rebels a mnoho dalších hudebníků z americké i evropské scény. Všechny koncerty se konají pod širým nebem od 17:30 h na nejkrásnějších náměstích v příslušných městech a vstup je jako vždy zdarma. Více informací naleznete na www.bohemiajazzfest.cz.