Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím

Volkswagen Užitkové vozy podporuje ekologii nízkými cenami filtrů pevných částic DPF

22.03.2018

Volkswagen Užitkové vozy pokračuje v nabídce filtrů pevných částic DPF (Diesel Particulate Filter) v kvalitě originálních dílů nebo Economy dílů za velmi výhodné ceny. Majitelé modelů Caddy, Transporter, Crafter a Amarok se vznětovými motory, vybavenými filtrem pevných částic, získají jistotu nejvyšší kvality a účinnosti filtrace pevných částic při zajištění dlouhé životnosti.

"Při jarní kontrole technického stavu vozidla doporučujeme zaměřit pozornost také na výfukovou soustavu automobilu, včetně systému minimalizace emisí ve výfukových plynech, jehož stoprocentní funkčnost je nezbytnou podmínkou pro plnění emisních předpisů," říká Jan Špinar, vedoucí divize After Sales společnosti Porsche Česká republika. "Jednotlivé komponenty výfukového systému byly při vývoji vozidla pečlivě sladěny s charakteristikou konkrétního motoru. Proto majitelům vozidel značky Volkswagen Užitkové vozy doporučujeme používat při výměně filtru pevných částic výhradně originální díly nebo Economy díly, aby byla zaručena stoprocentní funkčnost emisního systému a maximální možná čistota výfukových plynů."

Z aktuální cenově výhodné nabídky autorizovaných servisů značky Volkswagen Užitkové vozy profitují nejen zákazníci, ale i životní prostředí. Kvalitní filtry pevných částic pro model Caddy lze pořídit již od 12 900 Kč. Majitelé pick-upů Amarok s rokem výroby 2010 až 2016 ocení snížení ceny nového filtru DPF na 22 490 Kč. Výhodné ceny platí také pro modelovou řadu Transporter. Filtry pevných částic pro verze vyráběné od roku 2016 stojí 27 490 Kč, u verzí vyráběných od roku 2012 byla cena stanovena na 36 990 Kč. DPF pro vozidla Crafter (2012 až 2016) vyjde na 42 490 Kč. Uvedené ceny jsou včetně daně z přidané hodnoty.

Volkswagen Užitkové vozy hodlá dlouhodobě nízkými cenami filtrů pevných částic přispět k potřebnému zlepšování technického stavu vozového parku v České republice, a podpořit tím ochranu životního prostředí. DPF odstraňuje z výfukových plynů vznětových motorů nežádoucí pevné částice, pro jejichž množství stanovují emisní normy přísné limity. Zvýšená koncentrace pevných částic v ovzduší může mít totiž negativní vliv na lidské zdraví. Zárukou nejvyšší kvality a účinnosti filtrace při maximální životnosti jsou originální filtry pevných částic i filtry v kvalitě Economy dílu pro modely značky Volkswagen Užitkové vozy.