Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím

Volkswagen Užitkové vozy zahajuje jarní servisní kampaň

12.04.2018

Autorizované servisy zvou všechny majitele vozidel značky Volkswagen Užitkové vozy k jarnímu servisu. Svěření důkladné přípravy vozidla na hlavní motoristickou sezonu po náročném zimním provozu do rukou profesionálů se vyplatí v mnoha ohledech. Autorizované servisy značky Volkswagen Užitkové vozy nabízejí profesionální práci a servisní úkony za výhodné ceny s použitím kvalitních dílů se zárukou dlouhé životnosti a spolehlivosti. Komplexní poprodejní služby završuje na míru střižený pneuservis, rozsáhlá nabídka originálního příslušenství i výhodné akční nabídky v podobě jarní servisní prohlídky a vybraných servisních úkonů. Jarní servisní kampaň je navíc přizpůsobena rozdílným požadavkům majitelů zánovních vozů a vozidel starších 5 let.

"Počasí je na přelomu zimy a jara sice stále ještě nevyzpytatelné, ale pro motoristy nastává v tomto období nejvyšší čas k důkladné přípravě automobilu na jarní a letní provoz," říká Jan Špinar, vedoucí divize After Sales společnosti Porsche Česká republika. "S kampaní Volkswagen Service Jaro 2018 otvírají naši servisní partneři dveře všem majitelům vozidel značky Volkswagen Užitkové vozy, kteří mohou využít výhodnou nabídku našich komplexních poprodejních služeb střižených na míru konkrétnímu modelu i jeho stáří. Pouze automobil v nejlepším technickém stavu je totiž zárukou bezpečné a spolehlivé jízdy za všech provozních podmínek."

I proto je základem přípravy vozu na jarní a letní provoz v autorizovaných servisech značky Volkswagen Užitkové vozy důkladná jarní servisní prohlídka. Servisní technici za výhodnou cenu od 299 Kč pečlivě zkontrolují brzdovou soustavu, výfukovou soustavu, kola a pneumatiky, stěrače a ostřikovače, akumulátor, klínový/rozvodový řemen, klimatizaci, provozní kapaliny, chladicí soustavu a světlomety včetně správného nastavení.

Případné opravy a odstranění technických nedostatků lze na místě realizovat za velmi výhodných podmínek, a to i u starších vozidel. Koncept servisních služeb Volkswagen Service totiž počítá s odlišnými požadavky majitelů zánovních vozů (do stáří 4 let) a starších vozů (5 let a více). Zatímco první skupina zákazníků dává přednost Originálním dílům Volkswagen s nejvyšší úrovní kvality, dlouhou životností a maximální spolehlivostí i bezpečností, mohou majitelé starších vozů s klidným svědomím využít velmi výhodné Originální výměnné a Economy díly Volkswagen, které zohledňují časovou hodnotu vozidla, zároveň však zachovávají nejvyšší úroveň funkčnosti, kvality a spolehlivosti.

Economy díly se od Originálních dílů Volkswagen(r) ® odlišují konstrukčními detaily, materiály i menším počtem variant při zachování maximální bezpečnosti a funkčnosti. Cenový rozdíl v průměru činí 25 %. Originální výměnné díly Volkswagen jsou průmyslově renovované díly - jedná se především o komponenty motoru, spojky, převodovky, náprav, řízení a elektrického systému vozidla. Originální výměnné díly Volkswagen šetří nejen peněženku zákazníka - v průměru o 40 % v porovnání s novými díly - ale také životní prostředí a přírodní zdroje. Jejich kvalita odpovídá sériové výrobě, což umožňuje poskytovat na výměnné díly dvouletou záruku.

Ze sortimentu Originálních dílů Volkswagen® je k dispozici například olejový filtr s těsněním za 200 Kč (pro vybrané verze modelů Caddy a Transporter), resp. 290 Kč (pro vybrané verze modelů Amarok, Caddy a Transporter), vložka vzduchového filtru za 620 až 740 Kč (pro vybrané verze modelů Caddy a Transporter), sada brzdového obložení vpředu (za 1825 Kč pro vybrané verze modelu Caddy) a vzadu (za 1825 Kč pro vybrané verze modelu Transporter) nebo sada pro výměnu rozvodového řemene s napínací kladkou za 4574 Kč (pro vybrané verze modelů Caddy a Transporter). Příkladem Originálního výměnného dílu Volkswagen je vodní čerpadlo s těsněním za 750 Kč (pro vybrané verze modelů Caddy a Transporter). Díly řady Economy reprezentují sady brzdového obložení vpředu (za 1600 Kč pro vybrané modely Caddy) a vzadu (za 925 Kč pro vybrané modely Caddy).

Výhodnost servisních služeb autorizovaných servisů Volkswagen Užitkové vozy lze ještě zvýšit používáním knížky slevových poukazů Plus plán. Slevové kupony platí pro servisní úkony, nákup originálních dílů a příslušenství pro vozy značky Volkswagen Užitkové vozy. Majitelé starších vozů oceňují také program Volkswagen STK Service, který zahrnuje důkladnou přípravu vozidla na technickou kontrolu a měření emisí. Autorizovaný servis následně zajistí technickou kontrolu v nezávislé stanici STK pro zákazníka zdarma. Kromě toho mohou majitelé vozů starších 5 let využívat program Volkswagen kompletní ceny, které zahrnují jak cenu materiálu, tak i práci mechanika se zvýhodněnou hodinou sazbu. Více informací naleznete na: www.vw-service.cz/kompletniceny.

V rámci servisní kampaně Volkswagen Service Jaro 2018 mohou zákazníci využít výhodnou nabídku originálních nebo Economy sad stíracích lišt pro vozidla značky Volkswagen Užitkové vozy. Například aerodynamické stírací lišty pro vybrané verze modelů Caddy stojí 855 Kč, stírací lišty Economy pro přední okno vozů Transporter z roku 2010 vyjdou na 720 Kč. Při zakoupení a výměně stíracích lišt získá zákazník jako bonus 1 litr originálního koncentrátu pro přípravu letní směsi do ostřikovačů zdarma. Pro majitele modelů značky Volkswagen Užitkové vozy je určena také akční nabídka výměny originálního skla čelního okna, při níž zákazník obdrží jako bonus navíc 1 sadu originálních či Economy stíracích lišt pro přední okno za 1 Kč.

Jízdní komfort i soustředění řidiče významně ovlivňuje čistota a čerstvost vzduchu v interiéru a ve zvláštní míře to platí během jarní a letní sezony, kdy je vzduch plný nejrůznějších alergenů. Volkswagen Service proto nabízí za 700 Kč údržbu klimatizační jednotky, která zahrnuje kontrolu funkčnosti, demontáž a montáž prachového a pylového filtru, čištění prostoru kolem filtru a měření teploty vzduchu přiváděného do interiéru. Nejen alergici oceňují vysokou účinnost inovativní vložky prachového a pylového filtru s vrstvou aktivního uhlí a polyfenolovou povrchovou úpravou s antibakteriálními a antialergickými účinky. Například majitelé vybraných verzí Caddy si mohou tento filtr dopřát za 830 Kč. V segmentu Economy dílů Volkswagen doporučují autorizované servisy značky Volkswagen Užitkové vozy vložku prachového a pylového filtru s vrstvou aktivního uhlí za 560 Kč (Crafter).

Při výměně zimních pneumatik za letní může přijít vhod poukaz na služby Volkswagen Pneuservis v hodnotě 500 Kč, který lze uplatnit při zakoupení čtyř nových pneumatik. Zákazníci mají široký výběr nejvhodnějších nových pneumatik renomovaných značek s PneuGarancí, což je tříletá záruka na neopravitelná poškození vzniklá při běžném provozu, včetně najetí na obrubník. Tajným tipem jsou pneumatiky s technologií AirStop®. Těsnicí hmota uvnitř pneumatiky dokáže po jejím poškození zacelit otvor o průměru až 5 mm. Řidič tak může bezpečně pokračovat v jízdě až do servisu. Mezi služby Volkswagen Pneuservisu patří nejen samotná výměna včetně vyvážení kompletů kol a pneumatik, ale také očištění, ošetření a uskladnění pneumatik. Při výměně opotřebovaných pneumatik je samozřejmostí jejich bezplatná ekologická recyklace.

Jarní a letní výpravy za dobrodružstvím a sportovními aktivitami usnadní a zpříjemní rozmanité doplňky z širokého sortimentu Originálního příslušenství Volkswagen®. Za pozornost stojí například plastové ochranné vany do zavazadlového prostoru nebo na míru vyrobené střešní nosiče a příčníky, k nimž lze připevnit nosiče jízdních kol s aerodynamickou konstrukcí. Jízdní kola lze přepravovat také na speciálních nosičích, které se namontují na tažné zařízení. Volkswagen Užitkové vozy pamatuje i na zábavu. Fanoušky hudby potěší například zvukový systém Plug & Play s pětikanálovým zesilovačem a velmi výkonným subwooferem. Moderní technologii indukčního nabíjení umožňuje využívat speciální kryt pro iPhone 6/6S.

Pro fanoušky vozidel s logem VW byla nově sestavena kolekce Volkswagen Lifestyle s atraktivními motivy ze světa značky Volkswagen Užitkové vozy. S 15% slevou je nabízen například smaltovaný hrnek pro fanoušky Transporteru (258 Kč) nebo automatický deštník T6 (704 Kč). Praktickým dárkem mohou být také nástěnné hodiny Volkswagen, dvoustěnný termohrnek nebo stříbrný budík ve tvaru kostky.

Nabídka Volkswagen Service Jaro 2018 pro majitele vozidel značky Volkswagen Užitkové vozy platí do 31. 5. 2018 u participujících autorizovaných servisních partnerů Volkswagen.