Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím

Čtrnáctý Transportersraz ve znamení sportu

05.06.2018

Volkswagen Užitkové vozy a Transporterclub zvou všechny fanoušky legendárních modelů řady T na čtrnáctý ročník Transportersrazu, který se uskuteční ve dnech 8. až 10. června 2018 v Autokempu Strážnice v okrese Hodonín. Organizátoři očekávají, že na sportovně pojatém srazu s mottem "Den šampionů" přivítají více než 200 vozů Transporter všech šesti generací.

 

"Transporter je automobilovou legendou, k níž neodmyslitelně patří také sportovní aktivity. Mám proto velkou radost, že se nám pro letošní Transportersraz, pořádaný opět s plnou podporou českého zastoupení značky Volkswagen Užitkové vozy, podařilo zajistit účast mnoha českých sportovních legend," říká Jakub Šebesta, vedoucí divize Volkswagen Užitkové vozy společnosti Porsche Česká republika. "Nadcházející víkend ve Strážnici tak bude zasvěcen nejen všem generacím Transporteru, ale také nejrůznějším sportovním disciplínám s mnoha soutěžemi a atrakcemi pro malé i velké. Věřím, že si účastníci Transportersrazu opět odvezou plný Transporter nezapomenutelných zážitků."

Na největší sraz Transporterů v České republice přijede tento víkend více než 200 vozidel modelových řad T1 až T6, která v sobotu dopoledne čeká tradiční spanilá jízda. Na sobotní odpoledne připravilo české zastoupení značky Volkswagen Užitkové vozy, podporované Transporterclubem, řadu sportovních aktivit, soutěží a atrakcí pro děti i dospělé. Účastníci si budou moci vyzkoušet sportovní disciplíny pod vedením osobností z několika sportovních odvětví. Antonín Panenka poradí, jak vstřelit fotbalovou penaltu, správný golfový odpal zkontroluje Alan Babický, na techniku běžeckého lyžování dohlédne Martin Jakš, ýuky basketbalu se ujme Ladislav Sokolovský, Petr Korbel zasvětí zájemce do stolního tenisu, Rudolf Kraj bude tím nejpovolanějším rádcem u boxovacího trenažeru a Petr Fulín prozradí nejlepší techniku rychlé jízdy.

Páteční a sobotní večerní program doprovodí živé koncerty kapel Buty, Vasilův Rubáš a The Geront Shadows Revival. Více informací o Transportersrazu a Transporterclubu naleznete na www.transporterclub.cz.