Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím

Zájem o vozy z půjčovny Das RentAuto dynamicky roste

25.06.2018

Das RentAuto, originální půjčovna vozidel značky Volkswagen Užitkové vozy, vykazuje v letošním roce výrazný dvouciferný meziroční růst. Od 31 partnerů Das RentAuto po celé České republice si čeští zákazníci půjčují nejčastěji vozidla legendární řady T6. Originální autopůjčovna Das RentAuto nabízí soukromým i firemním klientům výhodné řešení mobility ve výjimečných situacích, ať se jedná o dovolenou s celou rodinou, nebo o nenadálou jednorázovou zakázku, jejíž realizace přesahuje možnosti firemního vozového parku.

 

"Atraktivní a výhodnou nabídku naší originální autopůjčovny Das RentAuto využívá stále více českých motoristů a firem," říká Jakub Šebesta, ředitel divize Volkswagen Užitkové vozy společnosti Porsche Česká republika. "Od ledna do května 2018 uzavřelo 31 partnerů Das RentAuto 1309 smluv o pronájmu vozidel značky Volkswagen Užitkové vozy na celkem 6508 dnů, což u obou ukazatelů odpovídá meziročnímu nárůstu o cca 39 procent. S přicházejícím obdobím prázdnin očekáváme další zvýšení zájmu o služby Das RentAuto," dodává Lenka Peterová, manažerka projektu Das RentAuto.

Partneři Das RentAuto předávají klientům nejčastěji klíčky od vozů řady T6, reprezentované modely Transporter Kombi a Caravelle. Na dalších místech pomyslného žebříčku oblíbenosti stojí modely Crafter a Caddy. Originální autopůjčovna Das RentAuto nabízí soukromým i firemním zákazníkům atraktivní flotilu nových vozů značky Volkswagen Užitkové vozy k pronájmu na dobu od 1 do 30 dní. Výhodná nabídka je rozdělena do dvou časových pásem, která se liší podmínkami pronájmu.

U každého z 31 partnerů Das RentAuto jsou k dispozici vozidla Caddy Maxi, Transporter Kombi, Caravelle a Crafter ve stáří maximálně 7 měsíců, která umožňují přepravu nákladu i osob s maximální úrovní komfortu a bezpečnosti. Více informací o službě Das RentAuto a kontakty na participující prodejce značky Volkswagen Užitkové vozy naleznete na www.dasrentauto.cz.