Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím

STK pro chlapy

Petr Koukal STK pro chlapy

Volkswagen spolupracuje s Nadačním fondem Petra Koukala od konce roku 2014 a v rámci tohoto partnerství podporuje projekt "STK pro chlapy" - cílem je přivádět muže na preventivní prohlídky k lékařům včas. Prohlídka STK PRO CHLAPY je zaměřena na prevenci onkologických onemocnění močových a pohlavních orgánů mužů, získání obrazu o zdravotním stavu klienta a možnost okamžitého řešení případných zdravotních potíží. 

Vrcholového českého badmintonistu dovedla k těmto aktivitám diagnóza zhoubného nádoru varlete, kterou si vyslechl od svého lékaře ve věku pětadvaceti let. Petr Koukal je díky úspěšné léčbě i nadále nejlepším českým badmintonistou a na svém kontě má vynikající sportovní úspěchy, mezi něž patří účast na olympijských hrách v Pekingu, Londýně a Riu, jakož i vítězství a medailová umístění v mnoha mezinárodních turnajích.

Volkswagen podporuje veřejně prospěšné i sportovní aktivity Petra Koukala například zapůjčením vozu Volkswagen Passat Variant. Symbolický klíč převzal Petr Koukal na slavnostní české premiéře osmé generace tohoto bestselleru v segmentu manažerských vozů. Kromě toho poskytla značka Volkswagen Užitkové vozy všestranný vůz Volkswagen Caravelle pro potřeby nadačního fondu. Caravelle se ve službách projektu STK PRO CHLAPY objevuje mimo jiné na akcích běžecké ligy RunCzech, které jsou rovněž podporovány značkou Volkswagen, dále na nejrůznějších firemních akcích, turnajích, besedách, rozhovorech, focení…