Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím

Transporter kombi

Osvědčí se při každodenním nasazení. Transport pracovní síly – to je řemeslo, které zastává Transporter kombi. Poskytuje místo až pro devět osob i spoustu místa v nákladovém prostoru a osvědčí se v každodenním nasazení. Robustní potahy sedadel a pryžová podlahová krytina se snadno udržují v čistotě. Funkce „Easy Entry“ ve druhé řadě sedadel pak zajistí cestujícím na zadních místech velmi komfortní nastupování i vystupování.

Galerie

Seznamte se pozoruhodnými detaily vozu Transporter kombi z různých úhlů pohledu

Seznamte se pozoruhodnými detaily vozu Transporter kombi z různých úhlů pohledu

Videa

Televizní spot Transporter.

Transporter. Profesionál v každém směru.

Transporter v akci.

Seznamte se s výhodami vozu Transporter.

Bezproblémové možnosti kombinace. Ať už se jedná o inteligentní mobilní služby online, vysoce kvalitní infotainment systémy nebo moderní topení a klimatizace – výbava vozu Transporter kombi zajistí, aby Vaše jízdy byly maximálně pohodlné.

Car-Net
Rádia a navigační systémy
Topení a klimatizace
Funkce Easy-Entry
Bederní opěrka s elektrickým ovládáním
Komfortní paket „Kabina řidiče“
Mobilita s připojením do sítě

Získejte ty nejaktuálnější informace.

Připojte Váš Transporter k Vašemu chytrému mobilnímu telefonu a k internetu a získejte tak přístup k užitečným aplikacím nebo aktuálním dopravním informacím.

Moderní infotainment

Při jízdě do cíle Vaší cesty si můžete užívat dobrou zábavu.

Transporter kombi zaujme také svými infotainment systémy. Nabídka zahrnuje nejnovější rádia a navigační systémy, které jsou zárukou nejlepší zábavy a dokonalé orientace.

Pohodlí na dosah ruky

Užívejte si stále příjemné klima.

Díky moderní klimatizaci lze pomocí jednoduchého nastavení ovládat teplotu v interiéru a zajistit tak i v horkých dnech příjemně chladný vzduch. Nezávislé topení pak zajistí příjemné pocity při nízkých venkovních teplotách. O dobrý výhled z vozu se pak za nepříznivého počasí postará vyhřívání skla předního okna.

Jedním pohybem

Zajistí ještě pohodlnější nastoupení.

Funkce "Easy Entry" na vnějších sedadlech druhé řady umožňuje mimořádně pohodlný přístup k zadní řadě sedadel. Sedadla vybavená touto funkcí lze snadno ovládat. Vozy s dvojími bočními posuvnými dveřmi jsou funkcí "Easy Entry" vybaveny na obou stranách.

Druhé boční posuvné dveře se dodávají na přání.

Komfortní

Udělejte si to ještě pohodlnější.

Výškově nastavitelné ergonomické sedadlo řidiče je možné na přání doplnit bederní opěrkou s elektrickým ovládáním, která umožní vytvořit si komfort na míru.

Výbava za příplatek.

Vysoká užitná hodnota

Praktické doplňky, které oceníte.

Komfortní paket "Kabina řidiče" obsahuje přihrádku na brýle, světlo na čtení, odkládací přihrádky na samostatných sedadlech, sluneční clony s kosmetickými zrcátky, madla na A-sloupcích karoserie, dvoutónovou houkačku, osvětlení přístrojové desky s plynulou regulací jasu a 12voltovou zásuvku na palubní desce.

Výbava za příplatek.

Vždy o krok napřed. Inovativní asistenční a bezpečnostní systémy Vás podporují v kritických jízdních situacích a pomohou Vám vyhnout se nebezpečí. Můžete se těšit na jejich skutečnou všestrannost.

Bezpečnostní systémy
Parkovací systémy
Asistenční systémy
Systémy osvětlení
Bezpečnost jako součást sériové výbavy

Tato inteligentní technologie Vás okouzlí.

Díky bezpečnostním systémům vozu Transporter kombi jste připraveni téměř na vše. Systémy v případě potřeby zasáhnou a mohou tak minimalizovat nebezpečí vyvolaná silničním provozem.

Vidí tam, kam Vy ne.

Usnadňují Vám parkování.

Ať už se jedná o systém ParkPilot nebo zpětnou kameru, inteligentní systémy usnadňující parkování ve voze Transporter kombi Vás varují akusticky nebo opticky před překážkami.

Předvídaví asistenti

Pomáhají Vám v kritických jízdních situacích.

Inteligentní asistenční systémy vozu Transporter kombi Vás upozorní na nebezpečí při změně jízdního pruhu a varují Vás při rozpoznání únavy nebo při poklesu tlaku vzduchu v pneumatikách. Díky nim je jízda ještě komfortnější.

Viditelná výhoda

Užijte si permanentně optimálně osvětlenou vozovku.

Rozhodnout se můžete pro dálková světla s automatickým přepínáním, stejně jako pro další světlomety, které Vám při odbočování za špatné viditelnosti osvětlují cestu.

Moderní a efektivní Nejnovější generace motorů určených pro vůz Transporter kombi splňuje emisní normu Euro 6 a zaujme svou mimořádně nízkou spotřebou paliva. Technologie, které určují budoucí směr vývoje, přispívají k další úspoře paliva.

Technologie motorů
Pohon všech kol 4MOTION
Dvouspojková převodovka DSG
Výkonné a hospodárné

Motory nejnovější generace s nízkou spotřebou paliva.

Každý motor z nabídky pro Transporter kombi má mimořádně nízkou spotřebu, aniž by to mělo negativní vliv na radost z jízdy.

Připravený na špatné počasí.

Bez problémů zvládnete prudká stoupání i jízdu na sněhu.

Pohon všech kol 4MOTION, který se dodává na přání, zajistí dobrou trakci, optimální ovládání i odezvu na natočení volantu při náročných podmínkách, jako např. v horách nebo při jízdě po zasněžené vozovce. Pohon všech kol 4MOTION se na přání dodává také v kombinaci s dvouspojkovou převodovkou DSG a mechanickou uzávěrkou diferenciálu zadní nápravy - což je v této automobilové třídě unikátní koncepce pohonu.

Inovativní technologie

Užívejte si vysoký komfort jízdy.

Sedmistupňová dvouspojková převodovka DSG, která se dodává na přání, umožňuje plně automatickou a téměř nepostřehnutelnou změnu převodových stupňů bez přerušení přenosu hnací síly a přispívá tak k vyššímu komfortu jízdy. Můžete volit mezi normálním a sportovním módem řazení.

Maximální možná flexibilita Transporter kombi nabízí ve svém interiéru spoustu místa pro flexibilitu. Vybírat můžete z mnoha možností výbavy, díky nimž přizpůsobíte Váš Transporter svým individuálním nárokům.

Interiér
Sedadla
Nabídka modelů
Provedení zadní partie
Osvětlení
Velkorysá nabídka prostoru

Kabina řidiče nabízí mnoho praktických úložných přihrádek.

Při každodenním používání Vás vždy znovu potěší systém úložných prostor. Mnoho možností pro uložení potřebných věcí vytváří z interiéru vozu dokonale organizované pracovní místo. Další úložné prostory zajistí ještě více volného místa.

Variabilní

Užijte si svobodu, kterou Vám přináší interiér.

Transporter kombi nabízí díky různým paketům sedadel spoustu místa až pro 9 osob a jejich pracovní nástroje nebo umožňuje transport rozměrných předmětů. Prostor pro cestující je možné uspořádat podle aktuálních potřeb.

Uspokojí všechny nároky

Flexibilní tak, jak rozdílné jsou Vaše potřeby.

Nabídka vozu Transpoter kombi zahrnuje dva rozvory a tři výšky střechy. Vyberte si řešení, které dokonale odpovídá nárokům, které přinášejí Vaše všední pracovní dny.

Spousta možností

Pro každého něco.

Také zadní partie vozu může být vybavena, resp. zvolena podle potřeb.

S vysokou svítivostí

Užijte si optimální výhled.

Díky výkonným světlometům bude osvětlené pole před vozidlem delší a Vy tak uvidíte dále. Střešní směrová světla pak zvyšují Vaši bezpečnost, neboť představují další ochranu před nehodami způsobenými najetím zezadu.

Další postup