Pohon všech 4MOTION

Součástí pohonu všech kol 4MOTION, který se dodává na přání, je mezinápravová spojka pohonu všech kol nejnovější generace. K jejím výhodám patří nižší hmotnost a další zlepšení jízdního chování i jízdní dynamiky.

Pohon všech kol 4MOTION s dvouspojkovou převodovkou DSG
Transporter jako jediný ve své třídě může být na přání vybaven pohonem všech kol 4MOTION v kombinaci se sedmistupňovou dvouspojkovou převodovkou DSG. Tato kombinace se dodává pro motor s výkonem 110 kW/150 k i pro motor s výkonem 150 kW/204 k. Mimořádný komfort si díky plně automatickému řazení užijete zejména při jízdě v kopcovitých oblastech.

Mechanická uzávěrka diferenciálu
Ve spojení s volitelným pohonem všech kol 4MOTION může být zadní náprava vybavena také úplnou mechanickou uzávěrkou diferenciálu (výbava na přání), která usnadňuje rozjíždění v náročných podmínkách, např. mimo zpevněné cesty v terénu.

Asistent pro jízdu z kopce

Asistent pro jízdu z kopce1 zajistí kontrolovanou a bezpečnou jízdu ze svahu tím, že reguluje otáčky motoru a v případě potřeby zasahuje i do řídicího systému brzd. Rychlost jízdy je tak bez přispění řidiče udržována na konstantní hodnotě cca 5 km/h a ulehčuje tak řidiči ovládání vozu.

1  Dodává se pouze v kombinaci s volitelným pohonem všech kol 4MOTION.
Výbava za příplatek.

Zavřít
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím