Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím
Transporter Podvozek
od 716.636,- Kč včetně DPH ? od 592.261,- Kč bez DPH ?

Transporter podvozek

Základna pro nástavby. Transporter, jako jediný ve své třídě, nabízí podvozek s užitečnou hmotností až 1 600 kg, na který mohou být namontovány různé nástavby. Transporter podvozek se dodává s jednokabinou i dvojkabinou. Volitelná konzola na přístrojové desce s šachtou 1-DIN je pak místem pro instalaci ovládacího panelu, který je specifický pro každou nástavbu.

Galerie

Seznamte se pozoruhodnými detaily vozu Transporter podvozek z různých úhlů pohledu.

Seznamte se pozoruhodnými detaily vozu Transporter podvozek z různých úhlů pohledu.

Videa

Televizní spot Transporter.

Transporter. Profesionál v každém směru.

Transporter v akci.

Seznamte se s výhodami vozu Transporter.

Pohodlné cestování. Vysoce kvalitní infotainment systémy a komfortní výbava se postarají o to, že každá jízda ve voze Transporter podvozek bude mimořádně příjemná.

Car-Net
Rádia a navigační systémy
Topení a klimatizace
Bederní opěrka s elektrickým ovládáním
Komfortní paket „Kabina řidiče“
Mobilita s připojením do sítě

Získejte ty nejaktuálnější informace.

Připojte Váš Transporter podvozek k Vašemu chytrému mobilnímu telefonu a k internetu a získejte tak přístup k aktuálním dopravním informacím i k užitečným aplikacím.

Moderní infotainment

Při jízdě do cíle Vaší cesty si můžete užívat dobrou zábavu.

Transporter podvozek zaujme také svými infotainment systémy. Nabídka zahrnuje nejnovější rádia a navigační systémy, které jsou zárukou nejlepší zábavy a dokonalé orientace.

Pohodlí na dosah ruky

Užívejte si stále příjemné klima.

Díky moderní klimatizaci lze pomocí jednoduchého nastavení ovládat teplotu v interiéru a zajistit tak i v horkých dnech příjemně chladný vzduch. Nezávislé topení zajistí při nízkých venkovních teplotách příjemně temperovaný interiér. O dobrý výhled z vozu se pak za nepříznivého počasí postará vyhřívání skla předního okna.

Komfortní

Udělejte si to ještě pohodlnější.

Výškově nastavitelné ergonomické sedadlo řidiče je možné na přání doplnit bederní opěrkou s elektrickým nastavením, která zajistí komfort na míru.

Výbava za příplatek.

Vysoká užitná hodnota

Praktické doplňky, které oceníte.

Komfortní paket "Kabina řidiče" obsahuje přihrádku na brýle, světlo na čtení, odkládací přihrádky na samostatných sedadlech, sluneční clony s kosmetickými zrcátky, madla na A-sloupcích karoserie, dvoutónovou houkačku, osvětlení přístrojové desky s plynulou regulací jasu a 12voltovou zásuvku na palubní desce.

Výbava za příplatek.

Pokrok v silničním provozu. Transporter podvozek je vybavený mnoha asistenčními a bezpečnostními systémy, které Vás tím nejlepším způsobem podporují v mnoha jízdních situacích.

Bezpečnostní systémy
Asistenční systémy
Systémy osvětlení
Bezpečnost jako součást sériové výbavy

Tato inteligentní technika bude zdrojem nadšení.

Díky bezpečnostním systémům vozu Transporter podvozek jste připravení téměř na vše. Systémy v případě potřeby zasáhnou a mohou tak minimalizovat nebezpečí vyvolaná silničním provozem

Předvídaví asistenti

Pomáhají Vám v kritických jízdních situacích.

Díky inteligentním asistenčním systémům je jízda ve voze Transporter podvozek ještě komfortnější. Asistenční systémy Vás upozorní při rozpoznání únavy a udržují za Vás nastavenou rychlost jízdy.

Viditelná výhoda

Užijte si permanentně optimálně osvětlenou vozovku.

Rozhodnout se můžete pro dálková světla s automatickým přepínáním, stejně jako pro další světlomety, které Vám při odbočování za špatné viditelnosti osvětlují cestu.

Vysoký výkon Nová generace motorů určených pro vůz Transporter podvozek splňuje emisní normu Euro 6 a zaujme svou nízkou spotřebou paliva. Celá řada technických inovací zajišťuje i v obtížných situacích dobré jízdní vlastnosti.

Technologie motorů
Dvouspojková převodovka DSG
Pohon všech kol 4MOTION
Výkonné a hospodárné

Motory nejnovější generace s nízkou spotřebou paliva.

Každý motor z nabídky pro Transporter podvozek má mimořádně nízkou spotřebu, aniž by to mělo negativní vliv na radost z jízdy.

Inovativní technologie

Užívejte si vysoký komfort jízdy.

Sedmistupňová dvouspojková převodovka DSG, která se dodává na přání, umožňuje plně automatickou a téměř nepostřehnutelnou změnu převodových stupňů bez přerušení přenosu hnací síly a přispívá tak k podstatně vyššímu komfortu jízdy. Můžete volit mezi normálním a sportovním módem řazení.

Připravený na špatné počasí

Bez problémů zvládnete prudká stoupání i jízdu na sněhu.

Pohon všech kol 4MOTION, který se dodává na přání, zajistí dobrou trakci, optimální ovládání i odezvu na natočení volantu při náročných podmínkách, jako např. v horách nebo při jízdě po zasněžené vozovce. Pohon všech kol se na přání dodává také v kombinaci s dvouspojkovou převodovkou DSG a uzávěrkou diferenciálu zadní nápravy - což je v této automobilové třídě unikátní koncepce pohonu.

Připravený na každou práci. Transporter, jako jediný ve své třídě, nabízí podvozek s užitečnou hmotností až 1 600 kg, na který mohou být namontovány různé nástavby.

Interiér
Světlomety
Tažné zařízení
Digitální tachograf
Velkorysá nabídka prostoru

Kabina řidiče nabízí mnoho praktických úložných přihrádek.

Při každodenním používání Vás vždy znovu potěší systém úložných prostor. Mnoho možností pro uložení potřebných věcí vytváří z interiéru vozu dokonale organizované pracovní místo. Další úložné prostory zajistí ještě více volného místa.

S vysokou svítivostí

Užijte si optimální výhled.

Efektivní světlomety zajišťují ten nejlepší výhled. Na přání je Transporter podvozek možné vybavit světlomety s vysokou svítivostí - buď zdvojenými světlomety, nebo LED světlomety.

Odolné vůči zatížení

Těžké náklady můžete transportovat velmi snadno.

Můžete se rozhodnout mezi pevným a odnímatelným tažným zařízením, které lze v případě potřeby rychle a jednoduše instalovat.

Jednoduché načítání dat

Šetří Vám čas i práci.

Digitální tachograf, který se dodává na přání, zaznamenává digitální data ujeté trasy a rychlosti a automaticky varuje řidiče před překročením doby řízení.

Další postup