Rádio "Composition Audio"

Rádio "Composition Audio", které je součástí sériové výbavy, je vybavené monochromatickým TFT displejem, dvěma reproduktory, slotem na SD kartu, rozhraními AUX-IN a USB a také protokolem bluetooth pro připojení mobilního telefonu.

Rádio "Composition Colour"

Rádio "Composition Colour", které se dodává na přání, má barevný dotykový TFT displej s úhlopříčkou 12,7 cm (5 palců). K jeho další výbavě patří CD přehrávač s podporou hudebních formátů MP3 a WMA, čtyři reproduktory, jeden slot na SD kartu, rozhraní AUX-IN a USB a také dvojitý tuner s fázovou diverzitou, jenž zajišťuje nejlepší příjem rádiového signálu.

Výbava za příplatek.

Rádio "Composition Media"

Rádio "Composition Media", jež je součástí výbavy na přání, má barevný dotykový TFT displej s úhlopříčkou 16,5 cm (6,33 palce) a přibližovacími senzory. Součástí jeho výbavy je CD přehrávač s podporou hudebních formátů MP3 a WMA, čtyři reproduktory, jeden slot na SD kartu, rozhraní AUX-IN a USB konektor v přihrádce na palubní desce, protokol bluetooth pro připojení mobilního telefonu a dvojitý tuner s fázovou diverzitou pro zajištění nejlepšího možného příjmu rádiového signálu.

Výbava za příplatek.

Navigační systém "Discover Media"

Navigační systém "Discover Media", jež je součástí výbavy na přání, má stejnou výbavu jako rádio "Composition Media" se čtyřmi reproduktory, navíc je však vybaven druhým slotem na SD kartu, ve kterém je umístěna SD karta s navigačními daty. Nainstalované navigační mapy pro Evropu je možné bezplatně aktualizovat prostřednictvím aplikace Volkswagen Map Care. Data jsou k dispozici na domovské stránce Volkswagen.

Výbava za příplatek.

Zavřít
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím