Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím

Transporter valník

Optimálně připravený na každou práci. Transporter valník podává ty největší výkony – převeze více těžkých přístrojů, více vybavení, větší množství nákladu a více pracovníků. Modulární princip umožňuje dokonalé přizpůsobení ložné plochy, výbavy a kapacity pro přepravu osob. Transporter valník se dodává s jednokabinou i dvojkabinou. Je připravený i pro jízdu po nezpevněných cestách – k dispozici je podvozek v provedení pro špatné cesty.

Galerie

Seznamte se pozoruhodnými detaily vozu Transporter valník z různých úhlů pohledu.

Seznamte se pozoruhodnými detaily vozu Transporter valník z různých úhlů pohledu.

Videa

Televizní spot Transporter.

Transporter. Profesionál v každém směru.

Transporter v akci.

Seznamte se s výhodami vozu Transporter.

Dokonale promyšlený. Komfortní výbava jako je moderní topení a klimatizace nebo vysoce kvalitní infotainment systémy zajistí, aby se každá jízda ve voze Transporter valník změnila na potěšení.

Car-Net
Rádia a navigační systémy
Topení a klimatizace
Bederní opěrka s elektrickým ovládáním
Komfortní paket „Kabina řidiče“
Mobilita s připojením do sítě

Získejte ty nejaktuálnější informace.

Připojte Váš Transporter valník k Vašemu chytrému mobilnímu telefonu a k internetu a získejte tak přístup k aktuálním dopravním informacím a k užitečným aplikacím.

Moderní infotainment

Při jízdě do cíle Vaší cesty si můžete užívat dobrou zábavu.

Transporter valník zaujme také svými infotainment systémy. Nabídka zahrnuje nejnovější rádia a navigační systémy, které jsou zárukou nejlepší zábavy a dokonalé orientace.

Pohodlí na dosah ruky

Užívejte si stále příjemné klima.

Díky moderní klimatizaci lze pomocí jednoduchého nastavení ovládat teplotu v interiéru a zajistit tak i v horkých dnech příjemně chladný vzduch. Nezávislé topení pak zajistí příjemné pocity při nízkých venkovních teplotách. O dobrý výhled z vozu se pak za nepříznivého počasí postará vyhřívání skla předního okna.

Komfortní

Udělejte si to ještě pohodlnější.

Výškově nastavitelné ergonomické sedadlo řidiče je možné na přání doplnit bederní opěrkou s elektrickým ovládáním, která zajistí komfort na míru.

Výbava za příplatek.

Vysoká užitná hodnota

Praktické doplňky, které oceníte.

Komfortní paket "Kabina řidiče" obsahuje přihrádku na brýle, světlo na čtení, odkládací přihrádky na samostatných sedadlech, sluneční clony s kosmetickými zrcátky, madla na A-sloupcích karoserie, dvoutónovou houkačku, osvětlení přístrojové desky s plynulou regulací jasu a 12voltovou zásuvku na palubní desce.

Výbava za příplatek.

Vysoká úroveň bezpečnosti při každé jízdě. Inovativní asistenční a bezpečnostní systémy Vám podporují v kritických jízdních situacích a pomohou Vám vyhnout se nebezpečí. Můžete se těšit na jejich skutečnou všestrannost.

Bezpečnostní systémy
Asistenční systémy
Systémy osvětlení
Bezpečnost jako součást sériové výbavy.

Tato inteligentní technika bude zdrojem nadšení.

Díky bezpečnostním systémům vozu Transporter valník jste připraveni téměř na vše. Systémy v případě potřeby zasáhnou a mohou tak minimalizovat nebezpečí vyvolaná silničním provozem.

Předvídaví asistenti

Pomáhají Vám v kritických jízdních situacích.

Díky inteligentním asistenčním systémům je jízda ve voze Transporter valník ještě komfortnější. Asistenční systémy Vás upozorní při rozpoznání únavy a udržují za Vás nastavenou rychlost jízdy.

Viditelná výhoda

Užijte si permanentně optimálně osvětlenou vozovku.

Rozhodnout se můžete pro dálková světla s automatickým přepínáním, stejně jako pro další světlomety, které Vám při odbočování za špatné viditelnosti osvětlují cestu.

Výkonné motory. Nová generace motorů určených pro vůz Transporter valník splňuje emisní normu Euro 6 a díky mnoha technickým inovacím zajišťuje dobrou trakci a vysoký komfort jízdy.

Technologie motorů
Dvouspojková převodovka DSG
Pohon všech kol 4MOTION
Výkonné a hospodárné

Motory nejnovější generace s nízkou spotřebou paliva.

Každý motor z nabídky pro Transporter valník má mimořádně nízkou spotřebu, aniž by to mělo negativní vliv na radost z jízdy.

Inovativní technologie

Užívejte si vysoký komfort jízdy.

Sedmistupňová dvouspojková převodovka DSG, která se dodává na přání, umožňuje plně automatickou a téměř nepostřehnutelnou změnu převodových stupňů bez přerušení přenosu hnací síly a přispívá tak k vyššímu komfortu jízdy. Můžete volit mezi normálním a sportovním módem řazení.

Připravený na špatné počasí

Bez problémů zvládnete prudká stoupání i jízdu na sněhu.

Pohon všech kol 4MOTION, který se dodává na přání, zajistí dobrou trakci, optimální ovládání i odezvu na natočení volantu při náročných podmínkách, jako např. v horách a při jízdě po zasněžené vozovce. Pohon všech kol 4MOTION se na přání dodává také v kombinaci s dvouspojkovou převodovkou DSG a mechanickou uzávěrkou diferenciálu zadní nápravy - což je v této automobilové třídě unikátní koncepce pohonu.

Připravený na každou práci. Transporter valník využívá modulární princip, který umožňuje dokonalé přizpůsobení ložné plochy i výbavy. Kromě toho v něm může cestovat až šest osob.

Interiér
Úchytná oka
Nabídka modelů
Světlomety
Tažné zařízení
Digitální tachograf
Velkorysá nabídka prostoru

Kabina řidiče nabízí mnoho praktických úložných přihrádek.

Při každodenním používání Vás vždy znovu potěší systém úložných prostor. Mnoho možností pro uložení potřebných věcí vytváří z interiéru vozu dokonale organizované pracovní místo. Další úložné prostory zajistí ještě více volného místa.

Promyšlená řešení

Zajišťují přepravovaný náklad.

Pro zajištění nákladu jsou v podlaze integrována úchytná oka, která lze jednoduše zapustit do ložné plochy.

Uspokojí všechny nároky

Flexibilní tak, jak rozdílné jsou Vaše potřeby.

Nabídka vozu Transpoter valník zahrnuje provedení s jednokabinou i dvojkabinou a různé velikosti ložné plochy a délky rozvoru - přesně podle Vašich potřeb.

S vysokou svítivostí

Užijte si optimální výhled.

Efektivní světlomety zajišťují ten nejlepší výhled. Na přání je možné Transporter valník vybavit světlomety s vysokou svítivostí - buď zdvojenými světlomety, nebo LED světlomety.

Pro velkou hmotnost přívěsu

Těžké náklady můžete transportovat velmi snadno.

Můžete se rozhodnout mezi pevným a odnímatelným tažným zařízením, které lze v případě potřeby rychle a jednoduše instalovat.

Jednoduché načítání dat

Šetří Vám čas i práci.

Digitální tachograf, který se dodává na přání, zaznamenává digitální data ujeté trasy a rychlosti a automaticky varuje řidiče před překročením doby řízení.

Další postup