Menu
Zavřít
 

14.1.2022 Nový Amarok si poradí i se zimou

Nejnovější generace pick-upu se představí v polovině roku 2022. Nový Amarok přesvědčí četnými inovacemi. Nabídka bude zahrnovat velmi hospodárný motor V6 TDI. Sebevědomý design prémiového pick-upu značky Volkswagen Užitkové vozy pro řidiče budoucnosti.

Další informace
 

12.1.2022 Nový Multivan přijíždí k českým prodejcům

Předváděcí vozy budou u českých prodejců již od příštího týdne. Legendární koncept všestranné mobility umocňuje inovativní technika. Široký výběr variant s bohatou výbavou za výhodné ceny.

Další informace
 

15.12.2021 Bezpečnost bez kompromisů: Volkswagen Caddy hodnocen pěti hvězdičkami

Nový Caddy se podrobil náročným testům Euro NCAP a vyšel z nich s nejvyšším hodnocením.

Další informace
 

14.12.2021 Inovativní elektromobily zajistí pracovní místa i vytíženost výrobního závodu v Hannoveru až do konce desetiletí

Elektromobil pro volný čas ID. California rozšíří nabídku modelů Volkswagen California. Výrobnímu závodu značky Volkswagen Užitkové vozy v Hannoveru byla potvrzena produkce prvních vozidel z projektu Artemis a karoserií pro vozy Bentley. Předseda představenstva značky Volkswagen Užitkové vozy Carsten Intra: „Závod v Hannoveru rozšiřujeme pro výrobu automobilů více značek se zaměřením na vyspělé technologie“. Dohoda mezi představenstvem a odbory vylučuje snižování počtu zaměstnanců z provozních důvodů do konce roku 2029.

Další informace
 

8.12.2021 Nový Amarok: Z Jižní Afriky do světa

Nejnovější generace pick-upu se představí v příštím roce. „I’ll be back!“: Nový Amarok se vrátí na trh s celou řadou inovací. Designová skica názorně ukazuje rozmanité možnosti využití vozidla i v terénu. Pick-up značky Volkswagen Užitkové vozy bude mít sebevědomější vzhled.

Další informace
 

30.11.2021 Nový Multivan přichází s výhodnými cenami

Motorizace TSI včetně Multivanu eHybrid a všechny výbavové stupně nového Multivanu i v dlouhé verzi již v konfigurátoru. Multivan 1.5 TSI 100 kW lze pořídit již za 1 202 103 Kč, s motorem 2.0 TDI 110 kW vyjde vstupní Multivan na 1 297 170 Kč. Nejvýkonnější verzí je inovativní Multivan eHybrid s mimořádně výhodnou cenou již od 1 436 876 Kč včetně DPH.

Další informace
 

11.11.2021 Nový Multivan eHybrid se představuje na veletrhu e-SALON v Letňanech v české výstavní premiéře

Plug-in hybridní Multivan nabízí každodenní mobilitu s nulovými emisemi. Díky dojezdu až 700 kilometrů zvládá Multivan eHybrid bez kompromisů i cestování na dlouhé vzdálenosti. V Letňanech bude vystaven také sklápěč e-Crafter s elektrickým pohonem.

Další informace
 

20.10.2021 Volkswagen Užitkové vozy zahajuje předprodej nového Multivanu

V České republice již lze objednávat novou generaci úspěšného MPV značky Volkswagen Užitkové vozy. Od začátku předprodeje jsou k dispozici obě délky karoserie a trio motorizací včetně nového plug-in hybridního pohonu. Ceny nového Multivanu na českém trhu začínají na 1 202 103 Kč včetně DPH.

Další informace
 

13.10.2021 Světový kongres ITS ukazuje budoucnost dopravy: Autonomní ID. BUZZ zahájí v roce 2025 provoz v Hamburku

Nejvýznamnější mezinárodní odborný veletrh v oboru dopravy. Volkswagen Užitkové vozy a poskytovatel služeb pro mobilitu MOIA představují možnosti využití autonomních vozidel. Veřejnou dopravu podporují vozidla pro sdílenou jízdu.

Další informace
 

7.10.2021 Inovace, konektivita a efektivita: Modernizovaný závod v Hannoveru spustil sériovou výrobu nového Multivanu

Efektivní výroba: Zaměření na automatizaci a digitalizaci. Trvalá udržitelnost: Snížení vlivu výroby na životní prostředí o 50 procent do roku 2025. Rekonstrukce výrobního závodu pokračuje: Příští rok začne výroba modelu ID. BUZZ. Nový Multivan bude možno od konce října objednávat i na českém trhu.

Další informace
 

1.10.2021 The Next Web: Inovativní startupy a Volkswagen Užitkové vozy představují své ekologické vize

Konference se zaměřuje na znovupoužitelné obaly potravin, férově vyráběné a prodávané oblečení a rozvážku zboží s nulovými lokálními emisemi. Na konferenci je vystavena studie trvale udržitelného modelu ID. BUZZ Cargo, který bude uveden na trh v příštím roce.

Další informace
 

23.9.2021 Cito zajistí doručení spěšných zásilek adresátovi již v den odeslání

Dceřiná společnost značky Volkswagen Užitkové vozy nabízí nové digitální řešení pro expresní přepravu (Transport-on-Demand). Cito propojuje zákazníky s kurýrními službami, transparentně a férově.

Další informace
 

7.9.2021 Volkswagen Užitkové vozy, Argo AI a MOIA prezentují první prototypy ID.BUZZ pro autonomní jízdu

Cílem je odlehčení dopravy v centrech měst a více bezpečnosti. Představení na akci „New Auto Night“ koncernu Volkswagen v předvečer autosalonu IAA Mobility 2021. Autonomní vozidla na základě budoucího modelu ID. BUZZ používají kombinaci kamerových, lidarových a radarových senzorů. Prvním provozovatelem bude poskytovatel služeb pro mobilitu MOIA.

Další informace
 

11.8.2021 Volkswagen Užitkové vozy se v prvním pololetí 2021 vrátil k zisku

Počet vozidel dodaných zákazníkům na celém světě vzrostl na 205 000. Výrazné nárůsty u modelových řad Transporter a Crafter. Výnosy z prodeje se zvýšily na 5,3 miliardy eur. Provozní zisk dosáhl částky 87 milionů eur. Třináctiprocentní nárůst na českém trhu s 2301 registracemi.

Další informace
 

21.7.2021 Léto 2022:Volkswagen Užitkové vozy zve fanoušky na VW Bus Festival

Volkswagen Užitkové vozy plánuje skvělou party, jejíž hvězdou bude Bulli. VW Bus Festival se uskuteční od 15. do 17. července 2022 na výstavišti v Hannoveru.

Další informace
 

2.7.2021 Zaměřeno na Caddy: Nový paket Caddy PanAmericana

Offroadový styl: paket Caddy PanAmericana k dispozici pro Caddy Life s pohonem všech kol 4MOTION i s pohonem předních kol. Rodinné MPV s terénním vzhledem a doplňky. Nástupce modelu Caddy Alltrack na základě páté generace Caddy.

Další informace
 

22.6.2021 Nový Multivan získal renomované ocenění Red Dot Award: Product Design

Vynikající design: Nový Multivan obdržel nejvyšší ocenění „Red Dot: Best of the Best“. Nový Multivan je krátce po světové premiéře považován za produkt, který určuje trendy.

Další informace
 

11.6.2021 Světová premiéra modelu Multivan – značka Volkswagen Užitkové vozy představuje automobilový životní styl budoucnosti

Nová generace Multivanu zdědila charismatickou DNA svých legendárních předchůdců. Nový Multivan přijde jako první Bulli na trh s plug-in hybridním pohonem. Objem zavazadlového prostoru až 4053 litrů a variabilní uspořádání sedadel v novém kolejnicovém systému.

Další informace
 

19.5.2021 Nový Multivan – bestseller mezi MPV přijde v roce 2021 na trh poprvé jako plug-in hybrid

Nový Multivan eHybrid: V režimu pohonu na elektřinu s nulovými lokálními emisemi. „e-Mode“: Pokud to podmínky dovolí, rozjíždí se nový Multivan s plug-in hybridním pohonem bezemisně.Kombinace elektrického pohonu a zážehového motoru dovoluje cestování na dlouhé vzdálenosti.

Další informace
 

13.5.2021 Volkswagen Užitkové vozy a Argo AI spouštějí mezinárodní zkušební provoz autonomních vozidel - prvním uživatelem modelu ID. BUZZ AD bude MOIA

Argo buduje na mnichovském letišti druhou zkušební zónu podle vzoru z Pensylvánie. Velká šance na zvýšení bezpečnosti silniční dopravy i v německých velkoměstech. Volkswagen Užitkové vozy sází u autonomně řízených vozidel úrovně 4 na kombinaci lidarových a radarových senzorů a kamerových systémů. Poskytovatel služeb pro mobilitu MOIA spustí komerční využití autonomně řízených vozidel ID. BUZZ AD od roku 2025.

Další informace
 

12.5.2021 Nový Multivan – stolek jako důmyslná multifunkční součást interiéru vozu

Nová generace Multivanu bude uvedena na trh s variabilním interiérovým prvkem, nově koncipovaným multifunkčním stolkem. Více komfortu: Nový multifunkční stolek poslouží v případě potřeby jako středová konzola mezi sedadly řidiče a spolujezdce vpředu. Stolek lze v podlahových kolejnicích umístit nově do všech tří řad sedadel. Nový Multivan opět nabízí praktickou uličku z přední do zadní části interiéru spolu s velkorysou vnitřní výškou vozu.

Další informace
 

6.5.2021 Odpočítávání do světové premiéry spuštěno: Volkswagen Užitkové vozy ukazuje skici nového Multivanu

Ikonické MPV: Volkswagen Užitkové vozy představí v polovině června novou generaci modelu Multivan. Charismatická DNA: Design nového modelu záměrně odkazuje na stěžejní stylistické prvky předchůdců. Výrazné proporce: Díky modulární platformě MQB delší rozvor náprav a širší karoserie.

Další informace
 

28.4.2021 Multivan – chytré řazení přináší ještě více místa

Shift-by-wire: Signály kompaktního voliče převodovky DSG jsou v modelu Multivan přenášeny elektronicky. DNA modelu Multivan: Praktická ulička mezi předními sedadly pro snadný přístup do zadní části interiéru. Automaticky lepší: Nový Multivan má dvouspojkovou převodovku DSG v sériové výbavě.

Další informace
 

22.4.2021 Multivan – svoboda maximální variability

Kultovní model díky chytrému konceptu: Multivan nabízí již více než 35 let svobodu variabilního využití vnitřního prostoru. Nový evoluční stupeň: Volkswagen Užitkové vozy představí v novém Multivanu nový systém sedadel. Maximální variabilita: U nového kolejnicového systému lze lehká zadní sedadla snadno a rychle posouvat nebo vyjmout.

Další informace
 

22.4.2021 70 let „Samby“ – Kultovní Bulli z Hannoveru s exotickou přezdívkou

Světová premiéra na frankfurtském autosalonu IAA 1951. Do roku 1967 bylo vyrobeno 100 000 vozů. Z verze „Kleinbus Sonderausführung“ se stala „Samba“. Jeden z nejcennějších vozů Volkswagen na světě.

Další informace
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen