Menu
Zavřít
 

7.10.2020 Příběh tiché jízdy na severní cíp Evropy aneb s obytným vozem e-Crafter na Nordkapp

S elektricky poháněným lehkým užitkovým vozem do širého světa. Model e-Crafter ujel více než 7500 km napříč Skandinávií. Speciální modul PlugVan proměnil e-Crafter v obytný automobil.

Další informace
 

1.10.2020 Centrem Prahy projelo 120 Transporterů všech generací

Oslavu sedmdesátin Transporteru nezastavila ani nepřízeň počasí. Sobotní spanilé jízdy se zúčastnil také lezec Adam Ondra. Zakladatel Transporterclubu předvedl vozy prvních tří generací.

Další informace
 

30.9.2020 Volkswagen Užitkové vozy prezentuje své letošní novinky ve virtuální webové expozici

Hlavním magnetem expozice je nový Caddy v rozmanitých variantách od verze Cargo až po Style. Další hvězdou je e-Crafter s širokým výběrem nástaveb od sklápěče až po záchranářské vozidlo. Šéf prodeje a marketingu Löw: „Zkrátka jsme naši veletržní expozici digitalizovali“.

Další informace
 

11.9.2020 35 let modelu Multivan: první osobní automobil, MPV a kempovací vůz v jednom

Nový segment: Multivan nově definoval rodinný automobil a vůz pro volný čas.
Úspěšný krok: před 35 lety vyplnil Multivan produktovou mezeru v řadě T3 mezi modely Joker (kempovací vůz) a Caravelle (verze pro přepravu osob).
Maximální rozmanitost: Volkswagen Užitkové vozy nabízí v roce 2020 Multivan 6.1 ve čtyřech základních výbavových verzích.

Další informace
 

24.6.2020 Volkswagen Užitkové vozy zve na unikátní oslavu 70. narozenin modelu Transporter

Oslavy 70. výročí Transporteru se uskuteční na Transportersrazu 2020 od 25. do 27. září. Sobotní program bude volně přístupný veřejnosti. Ambasadorem akce bude Adam Ondra a další známé osobnosti spolupracující se značkou Volkswagen Užitkové vozy.

Další informace
 

12.6.2020 Značky Volkswagen Užitkové vozy a Ford posouvají svou spolupráci do další fáze třemi projekty

Pickup na základě modelu Ford Ranger bude uveden na trh v roce 2022 jako nový Amarok. Volkswagen Užitkové vozy vyvíjí a bude vyrábět pro značku Ford městský rozvážkový vůz na základě modelu Caddy 5. Ford vyvíjí společné lehké užitkové vozidlo pro segment s užitečnou hmotností jedna tuna. V rámci spolupráce bude během celého životního cyklu vyrobeno až 8 milionů vozidel.

Další informace
 

12.6.2020 Společnosti Volkswagen a Ford podepsaly smlouvy o globální alianci pro lehké užitkové vozy, elektrifikaci a autonomní jízdu

Obě společnosti spolupracují na lehkých užitkových vozech – Volkswagen Užitkové vozy vyvíjí a bude vyrábět městský rozvážkový vůz, Ford lehké užitkové vozidlo s celkovou hmotností do 1 tuny. Volkswagen bude navíc od roku 2022 prodávat model Amarok jako středně velký pickup na základě podvozku Ford Ranger. Aliance vyrobí ve třech projektech celkem 8 milionů lehkých užitkových vozů.

Další informace
 

6.5.2020 Volkswagen Užitkové vozy globálně přidává tři měsíce k zákonným i prodlouženým zárukám

Na mnoha trzích je provoz servisů kvůli koronaviru omezen. Zákazníci nemohli požadovat záruční plnění. Všechny zákonné a prodloužené záruky, jejichž platnost skončí v období od března do května 2020, budou o tři měsíce delší.

Další informace
 

17.4.2020 Volkswagen Užitkové vozy začne od 27. dubna postupně obnovovat výrobu

Výrobní závody značky Volkswagen Užitkové vozy v německém Hannoveru a polských městech Poznaň a Vřesno obnoví v pondělí 27. dubna, po pětitýdenním přerušení produkce, postupně výrobu v režimu se sníženou kapacitou.

Další informace
 

24.3.2020 Síla elektřiny: Nový e-BULLI je crossoverem z luxusního „oldtimeru“ a technicky vyspělého elektromobilu

Volkswagen Užitkové vozy poprvé prezentuje studii e-BULLI – historický vůz z roku 1966 s elektrickým pohonem z roku 2020. Více než unikát – eClassics bude nabízet přestavby pro T1 i kompletní vozidla T1 ve stylu studie e-BULLI. Ikona s nulovými lokálními emisemi – nová technika pohonu studie e-BULLI je sestavena z modulů aktuálních elektromobilů Volkswagen.

Další informace
 

19.3.2020 Volkswagen Užitkové vozy přeruší od čtvrtka výrobu v Německu a Polsku

Opatření bude platit pravděpodobně deset pracovních dnů. Mezi důvody patří nejistá situace na trhu, výkyvy v dodavatelských řetězcích a ochrana zaměstnanců.

Další informace
 

12.3.2020 Legenda Volkswagenu slaví 70. let. Transporter je nejdéle vyráběný lehký užitkový vůz na světě.

První VW Transporter byl vyroben 8. března 1950 ve Wolfsburgu. Žádný užitkový vůz s uzavřenou karoserií se nevyrábí tak dlouho. České zastoupení značky připomene jubileum na červnovém Transportersrazu 2020 s Adamem Ondrou.

Další informace
 

21.2.2020 Nový Caddy slaví světovou premiéru v Düsseldorfu – digitálnější, on-line připojený k síti, hospodárnější a charismatičtější než dosud

Nový a inovativní: Volkswagen Užitkové vozy představuje 5. generaci modelu Caddy, jehož bylo vyrobeno již více než tři miliony vozů. Dynamický a sympatický: Základem modelu Caddy s novým designem je modulární platforma MQB pro vozy s motorem vpředu napříč. Zvenku kompaktní, uvnitř obrovský: V novém modelu Caddy Maxi je nyní prostor až pro dvě europalety. Hospodárný a trvale udržitelný: U motorů TDI jsou emise oxidů dusíku výrazně sníženy systémem Twindosing. Digitální a on-line připojený k síti: Caddy je díky nové přístrojové desce „Innovision Cockpit“ pomyslným chytrým telefonem ve svém segmentu. Bezpečnější a komfortnější: 19 nových nebo vylepšených asistenčních systémů ve výbavě nového modelu Caddy.

Další informace
 

19.2.2020 Volkswagen Užitkové vozy dodá 420 vozidel e-Crafter francouzské logistické společnosti Chronopost

Dosud největší objednávka čistě elektrických vozů e-Crafter. Chronopost spoléhá na přepravu s nulovými lokálními emisemi.

Další informace
 

10.2.2020 Volkswagen Caddy s prodlouženou zárukou na 2+2 roky/1 000 000 km

Úspěšný Caddy přesvědčí svou robustností a spolehlivostí. Výhoda pro zákazníka: 40 000 Kč bez DPH a bezstarostný provoz. Nadstandardní záruku lze kombinovat s dalšími akčními nabídkami.

Další informace
 

6.2.2020 Volkswagen Užitkové vozy nabízí zákazníkům T6.1 s pěti akčními trumfy

Speciální akční nabídka platí pro modely Transporter 6.1 a Caravelle 6.1. Atraktivní financování, odkup staršího vozidla s bonusem, prodloužená záruka nebo výbava na přání za 1 Kč. „Pět trumfů pro T6.1“ lze využít do konce března nebo do vyčerpání limitu 500 vozů.

Další informace
 

30.1.2020 Volkswagen Caddy ve službách Jizerské 50

Martin Koucký ze Ski klubu Jizerská 50 se může spolehnout na zdatného pomocníka. „Caddy s pohonem všech kol 4Motion dojede kamkoli,“ říká Koucký. Volkswagen Užitkové vozy je dlouhodobým partnerem Jizerské 50 a českého běžeckého lyžování.

Další informace
 

28.1.2020 Volkswagen Užitkové vozy prezentuje další skici nového modelu Caddy před jeho světovou premiérou v únoru 2020

Dynamické, sebevědomé, sportovní a přitom praktické: Nové modely Caddy a Caddy Cargo. Inovativní a přesto 100% Caddy: Městský lehký užitkový vůz a rodinné MPV zpřístupní nové dimenze. Více asistenčních systémů a zcela nová úroveň digitalizace pro zákazníky.

Další informace
 

15.1.2020 Volkswagen Užitkové vozy dosáhl v roce 2019 absolutního historického rekordu a do nového roku vstupuje jako jasná jednička na českém trhu

Volkswagen Užitkové vozy dosáhl v roce 2019 na českém trhu rekordních 6 637 registrací. K meziročnímu nárůstu o 6,3 % přispěly všechny modelové řady. Podíl na českém trhu vzrostl na 16,9 %. Volkswagen Užitkové vozy je jedničkou jak v kategorii N1, tak v kategorii M1. V globálním měřítku přinesl rok 2019 značce Volkswagen Užitkové vozy stabilní vývoj prodeje.

Další informace
 

20.12.2019 Volkswagen Užitkové vozy představí v únoru 2020 ve světové premiéře nový model Caddy

Nové modely Caddy a Caddy Cargo budou uvedeny na trh v příštím roce. Dynamický, sebevědomý, sportovní, a přitom praktický automobil. Nová generace bude zcela odlišná, a přesto uspokojí všechny známé požadavky.

Další informace
 

18.12.2019 Volkswagen Amarok Dark Label vozí hrdinu

Zástupci značky Volkswagen Užitkové vozy předali prap. Tomáši Kocmánkovi pick-up Amarok Dark Label. Amarok bude nositeli Zlatého záchranářského kříže za rok 2018 sloužit po dobu tří týdnů. Šestiválcový Amarok Dark Label kombinuje robustnost s elegancí.

Další informace
 

16.12.2019 Volkswagen Užitkové vozy je nejžádanější značkou

Volkswagen Užitkové vozy je s 5955 registracemi jasnou jedničkou na českém trhu. Meziroční nárůst o 4,5 %, podíl na trhu 16,6 procenta. Závěr roku patří uvedení modernizované řady T6.1 na český trh.

Další informace
 

9.12.2019 Volkswagen Užitkové vozy slaví jubileum: 200 000 vozidel ze závodu ve Vřesně

Zaměstnanci vyrábějí v třísměnném provozu 420 vozů Crafter a MAN TGE denně. Christiane Engelová, vedoucí závodu Volkswagen Užitkové vozy v polském městě Vřesno: „200 000 vozidel od podzimu 2016 je důkazem kvality výroby“. Od ledna do října 2019 bylo dodáno 56 400 vozů Crafter (+25,2 %).

Další informace
 

4.12.2019 Volkswagen Užitkové vozy uvádí na český trh nové modely řady T6.1

První digitalizovaný Transporter je již u českých prodejců. Rozsáhlá sériová výbava s vyspělými asistenčními systémy a konektivitou. Ceníkové ceny od 665 088 Kč bez DPH.

Další informace
 

2.12.2019 Volkswagen Užitkové vozy oslavil výrobu 1000. vozu Grand California

Nový model Grand California je vyráběn v nejmodernějším závodě Września, v němž vznikají také vozy Crafter. 1000. vůz Grand California byl předán zákazníkovi v Německu.

Další informace
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen